Neturintis šeimos

Neturintis šeimos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neturintis šeimos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ausra

Sveiki, norėjau paklausti ar galima gauti paramą jei statosi tik vienas asmuo, neturintis šeimos? Jei taip, kur turėčiau kreiptis pirmos informacijos dėl subsidijų? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Modestas

Sveiki, norėjau paklausti ar vienas vaikinas (24m) neturintis vieno iš tėvų (tėčio) gali pretenduoti į būsto paskolos finansavimą? (kalbama apie tuos 10-15%).

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modestai, dėkui už klausimą. Manau, kad negalite, nes kaip nesuprantu neatitinkate šios sąlygos, turėjote mamą ir buvote aprūpintas:

  • buvę likę be tėvų globos (rūpybos) asmenys, iki jiems sukanka 35 metai, ar jų šeimos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų