Nuolaidos palūkanoms

Nuolaidos palūkanoms. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nuolaidos palūkanoms“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ernestas

Laba diena, artėja fiksuotų palūkanų perfiksavimo data (kas 5 metai). SEB bankas nuo 2,85% iki 2,94% kelia fiksuotų palūkanų normą, o jeigu noriu žemesnių, tai siūlo pereiti prie kintamų palūkanų, nes LB nuo 2017-07-01 yra išleidęs nurodymą būsto paskoloms taikyti tik kintamas palūkanas ir bankas negali taikyti jokių nuolaidų palūkanoms neatsižvelgiant nei kliento mokumo istoriją, nei į turimą banko paslaugų krepšelį. Ar tai tiesa?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Pagal 2017 liepos mėn. įsigaliojusį įstatymą, fiksuota palūkanų normal būsto kreditui gali būti nustatoma tik toms sutartims, kurios neviršija 10 metų, o taip pat fiksuotos palūkanos negali keistis per visą sutarties laikotarpį. Dėl šių priežasčių Jums siūlo pasirinkti kintamas palūkanas, o jeigu norite likusį sutarties laikotarpį turėti fiksuotas, kaip suprantu bankas likusiems 10 metų siūlo fiksuotas 2.94% palūkanas.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų