Pajamos užsienyje

Pajamos užsienyje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos užsienyje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Dovilė

Sveiki, esame pasiėmę paskolą būstui, norėtumėme antros paskolos namui, kokios sąlygos antrai paskolai? Vyras dirbantis užsienyje, aš vykdau individualią veiklą. Yra vienas vaikas. Kokios turėtų būti šeimos pajamos? Dabar mokame 280e /mėn. Dabartinį būstą norėtumėm išnuomoti, ar reikia banko sutikimo? Ačiū, gražios dienos

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Sąlygas pasakys tik bankas įvertinęs Jūsų galimybęs ir situaciją. Bankui pranešti apie pasikeitimus su šiais ketinimais reikia, bet dažnai žmonės pamiršta pranešti :)

+3Buvo naudinga
Odeta

Sveiki, ar yra kokių naujienų apie būsto paskolas dirbantiems užsienyje ir gaunantiems atlyginimus kita valiuta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Odeta, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. pasikeitus įstatymui, bankai peržiūri ir suteikia tokio tipo paskolas, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Alina

Sveiki, ar nepasikeitė situacija dėl užsienio pajamom dirbančių žmonių finanasavimo? Pajamos yra ne eurais. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Alina, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. įsigalioję įstatymo pakeitimai padarė įtaką. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus dėl šio klausimo, plačiau: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Marius

Sveiki, Gyvenu užsienyje - dirbu ir mokausi. Metinės pajamos po mokesčių yra apie 20000 eurų, per metus sutaupau apie 6000-7000. Turiu puse buto Lietuvoje, noriu įsigyti dar vieną būstą su tikslu nuomoti. Dabartinis Kapitalas: 15000 eurų Turima NT vertė (pusė būsto): apie 20000 eurų Siekiama būsto vertė: 40000-50000 eurų. Ką galite patarti tokioje situacijoje.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Išsirinkite preliminarius būstus, kuriuos norėtumėte pirkti ir kreipkitės į bankus dėl galimybės gauti finansavimą.

+3Buvo naudinga
Lauryna

Sveiki. Abu su vyru dirbame Danijoje ir galvojame apie paskolą kurią norėtume gauti Lietuvoje, būstui įsigyti. Girdėjome jog nuo 2019m. kažkas keitėsi dėl paskolų gavimo dirbant užsienyje. Gal galėtumėte suteikti daugiau informacijos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lauryna, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. įsigaliojo naujas įstatymas, todėl bankai peržiūri ir pradeda teikti paskolas. Plačiau, mūsų tyrime: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Gintaras

Sveiki, kalbėjau su keleta bankų 2018 metų gale, sakė kad prezidente turi patvirtinti istatymą, dėl paskolų teikimo dirbantiems užsienyje. Ar kas nors pasikeis šiais metais, ar bus galima kažkokiu būdu gauti paskolą perkant būstą Lietuvoje, ačiū už atsakymą!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimą. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus, bankai pradeda teikti tokio tipo paskolas: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki, Dirbu Šveicarijoje ir statausi namą Lietuvoje. Paskolos Lietuvoje neteikia joks bankas ar unija, nes pajamos yra šveicarijos frankais. Ar yra koks būdas gauti paskolą? Pvz per laiduotoja ar bendraskoli. Ar gali mano brolis būti laiduotojas ir tuomet gaučiau paskola? Ar atsiras kokiu teisiniu dalyku,kad turečiau jam perrašyti turtą ir t.t. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Bankai lyg pradeda jau teikti būsto paskolas asmenims, kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Pasikeitė įstatymas nuo sausio 1 d., todėl vėl atsiranda ši galimybė. Su mūsų atliktu tyrimu susipažinkite čia: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Bandykite teirautis bankuose, pvz. SEB, arba unijose. Sėkmės! Praneškite kaip sekėsi.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki. Dirbu ir gyvenu Islandijoje, namas statomas Lietuvoje. Liko išdažyt sienas, susidėt grindis ir susistatyt baldus, tačiau su namo statytoju esam susirašę notarišką sutartį dėl mėnesinių įmokų, kurias kiekvieną mėnesį reguliariai moku. Paskolos jokios neturiu, noriu paimti paskola pabaigti išmokėti namo statytojui ir vidaus įrengimo darbams. Ar mano jau įnešti 30.000 eurų gali būti užskaityti kaip pradinis įnašas, kiekvienas įnašas užtvirtintas parašais tiek statytojo tiek mano ant vekselių ir ar įmanoma gauti paskolą dirbant Islandijoje. Girdėjau, kad nuo 2019 vasario mėnesio bankai žada atnaujinti paskolų davimą dirbantiems ir gaunantiems atlyginimus kronomis.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Manau, kad galėtų būti užskaityta kaip pradinis įnašas, bet reikėtų derintis tiesiogiai su bankais, ne situacijos skirtingos. Ir taip, bankai pradeda teikti būsto paskolas užsienyje gyvenantiems, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Virginija

Sveiki, domina būsto paskolos sąlygos dirbantiems užsienyje. Paskolą imti planuojame su draugu, mėnesinės pajamos 2200£ (atskaičius mokesčius bei buitines išlaidas) vaikų neturime. Numatoma paskolos suma -100000€.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Virginija, dėkui už klausimą. Būsto paskolos sąlygas pasakys tik bankai, kai pateiksite savo duomenis ir individualiai įvertins situaciją. Bankai.lt atliko tyrimą ir apklausė bankus apie situaciją pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Plačiau skaitykite: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Lukas

Laba diena. Gal žinote ar atsirado naujienu dėl paskolu gyvenantiems užsienį ir gaunant atlygimą kita valiuta?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Taip, atsirado naujienų, paruošėme specialų tyrimą ir straipsnį šia tema: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų