Realios pajamos

Realios pajamos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „realios pajamos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Danutė

Sveiki, man 47 m.,vyrui 40 m. Nusprendėme imti paskolą nuosavam būstui įsigyti. Turime 2 vaikus iki 18 metų. Planuojame parduoti mums priklausomą 3 k. butą, kuriame dabar gyvename. Tai būtų mūsų pirmas įnašas. Norėčiau sužinoti, kokios maksimalios paskolos (sumos) galime tikėtis iš Jūsų banko, kad galėtume planuoti didesnio būsto įsigijimo? Ačiū už atsakymą. Mielai ateitume į asmeninį pokalbį.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danute, dėkui už klausimą. Maksimali paskolos sumą nustatys bankas po individualaus Jūsų šeimos vertinimo, pagal tai, kokio dydžio Jūsų mėnesinės stabilios pajamos ir kiek pinigų galėsite skirti paskolos įmokoms (iki 40% nuo mėnesinių laisvų pajamų). Pagal pajamas bus apskaičiuota maksimali paskolos suma. Taip pat bus svarbi ir kredito istorija, miestas, perkamo būsto vertinimas, likvidumas ir pan. Todėl labai rekomenduoju pradžioje išsirinkti bent preliminarų būstą ir nuvykti tiesiai į pagrindinius bankus konsultacijoms. Taipogi paskaitykite žmonių patirtis imant būsto paskolas bankuose: būsto paskolų išdavimo realios situacijos.

+3Buvo naudinga
Ernestas

Sveiki, norėčiau sužinoti, kaip bankai gauna mano pajamas per mėnesį. Nes gaunu pastovų atlyginimą į savo swedbank sąskaita, bet swedbank vadybininkė parodė kažkokią Sodros lentelę kur mano pajamos buvo apie ~150 euru mažesnės, nei tas kurias gaunu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Jūs, kai teikiate paraišką bankui ir pildote dokumentus dėl sąlygų, pasirašote, kad sutinkate, kad Jūsų pajamos ir kredito istorija būtų patikrinta. Gavę Jūsų parašą bankai turi prieigą prie sodros, kredito istorijos duomenų.

+3Buvo naudinga
Raminta

Laba diena, Turime sklypą, planuojame statyti namą (projekto vertė apie 100.000 EUR). Komunikacijos jau atvestos, turime statybos leidimus. Pamatus įrengiame savo lėšomis. Su vyru bendros pajamos į rankas 1300 EUR/mėn. Auginame du mažamečius vaikus. Turime būsto paskolą, kurios liko 15.500 EUR (per mėnesį mokame 170 EUR. Liko mokėti 8 metus). Kokios mūsų galimybės gauti paskolą tolimesnei namo statybai? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raminta, dėkui už klausimą. Galimybės manau realios, reikia kalbėti su banku ir žiūrėti ką galės pasiūlyti.

+7Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, ar įmanoma tikėtis būsto paskolos 45000 eu, pradinį įnašą turiu (Tikriausiai banke reikia prašyti maždaug 52000 pagal mano skaičiavimus), realus mano atlyginimas yra apie 900 eu, (kartais 1000), tačiau į kortelę gaunu tik 700, kadangi piluosi kurą įmonės kortele ir nusiskaičiuoja nuo gaunamų pajamų į kortelę. Aišku galiu kuro nesipilti ir pasikelti vidurkį, bet reikia paskolos dabar. Ar įmanoma?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Reikia klausti banko ar įmanoma būsto paskola ir tokia suma. Pagal pateiktus duomenis turėtumėte gauti būsto paskolą, tačiau vistiek priklausys nuo individualaus banko vertinimo. Ir realios pajamos yra tos, kurios yra įrašytos sutartyje atskaičius mokesčius, minus įsipareigojimai. Tad su tuo kuru žiūrėkite kaip yra.

+3Buvo naudinga
Rugilė

Sveiki. Girdėjau banke galima gauti būsto paskola nesusituokus? Mes su vaikinu norime gauti būsto paskola abiejų pajamos apie 1100 - 1200. Tačiau turim įsipareigojimų kituose bankuose abu. Išviso 210e. Ar kokia tikimybė yra mums gauti būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rugile, dėkui už klausimą. Galimybė yra, tačiau priklausys nuo realios įvertintos situacijos, tad vykite į bankus.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, norėjau sužinoti apie savo galimybes antrajai būsto paskolai gauti. Esu 24 metų vaikinas, dirbu neblogai apmokamą darbą, gaunu ~1300€ į rankas. Žmonos, vaikų neturiu. Prieš du metus ėmiau pirmąją būsto paskolą 27000€. Norėčiau antros būsto paskolos neparduodant pirmojo būsto. Įmoka už pirmąją būsto paskolą - 110€. Dėkoju už Jūsų atsakymą.

Atsakyti
Edgaras

Sveiki, Tomai, jeigu Jūsų pajamos oficialios 1300 į rankas tai atsakymas: taip, galit gauti dar vieną būsto paskolą. Tačiau antram būstui įsigyti bus kitokios įsigijimo sąlygos, tad aš siūlyčiau eiti į kiekvieną banką paklausti kokiomis sąlygomis suteiktų būsto kreditą antrajam būstui įsigyti.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra realios. Kreipkitės į bankus dėl pasiūlymų gavimo ir išsirinkite geriausias sąlygas siūlantį banką.

+3Buvo naudinga
Aliona

Laba diena. Vyrui 43 metai, žmonai 33, vienas vaikas, bendros pajamos per mėn. 1100€. Kokios yra būsto paskolos galimybės jei perkamo būsto kaina yra 46000€ ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aliona, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra labai realios. Pildykite paraiškas Luminor, SEB, Swedbank bankuose ir vykite į susitikimus detaliam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Justina

Sveiki, esu vieniša mama (29 m.) metinės pajamos apie 9000, noriu įsigyti būstą Kaune, pagal naujas tvarkas kaip ir įmanoma, neviršijus pajamų sumos, kokios realios galimybės gauti man? Ar jau šiais metais didmesčiuose nebėra galimybių? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, dėkui už klausimą. Būsto paskolą galite gauti bet kuriame mieste, jeigu atitinkate sąlygas. Kreipkitės į bankus ir sužinokite tikslias galimybes. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Justina

Labai atsiprašau,nepatikslinau, kalbu ne apie pačią paskola o parama 10 proc. Savivaldybės įsigyjant pirma būstą , subankais jai suderinau sausį.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justina, galimybės realios, Jums reikėtų kreiptis į savivaldybę ir kreiptis dėl pažymos. Plačiau apie paramą pasiskaitykite čia.

+3Buvo naudinga
Gabrielė

Sveiki, nuo šių metų mokami vaiko pinigai, kadangi auginame 2 vaikus tai 60 e per mėnesį! Ketiname imti būsto paskolą ir idomu ar tie 60 e skaičiuosis i sumą kurią ims bankas ir skaičiuos mūsų pajamas? Ačiū už atsakymą!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Manau, kad skaičiuosis, bet turbūt kitokiu koeficientu. Tačiau nemanau, kad tai sudarys esminį skirtumą imant būsto paskolą. Bus vertinamas bendras šeimos portretas ir realios pajamos iš uždarbio, kurios ir yra bankui saugumo garantas, kad sugebėsite tvarkingai mokėti paskolos įmokas.

+3Buvo naudinga
Roberta

Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokios galimybės gauti būsto paskolą, jei vyras tik dabar pradėjo dirbti pagal verslo liudijimą (nuo vasaros dirbo su pertraukom), o as esu VPA atostogose, prasideda antrieji metai, pries tai gaudavau apie 415 e., antrais metais dar tiksliai nežinau kiek bus) apie 200). Ar į šeimos mėnesines pajamas, įskaičiuojami vaiko pinigai? Alimentai? Esame sudėtinė šeima: aš iš pirmos santuokos turiu dukrą. Vyras iš anksčiau turi du vaikus, vienas jų auga su mumis. Ir turime bendrą vaiką. Skaitomės, kaip daugiavaikė šeima. Aš turiu gavus dovanų butą. Norėtumėm įsigyti sodo namelį. kokios būtų realios mūsų galimybės tai padaryti? ir kaip rodomos pajamos dirbant pagal verslo liudijimą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roberta, dėkui už klausimą. Bankai labai sunkiai finansuoja sodo namelius, kurie yra nelikvidūs. Skaičiuojasi pajamos individualiai (vpa, verslo liudijimo), žinoma bus mažesniu koeficientu nei įprastos (sodrinės), tad kreipkitės į bankus konsultacijai ir sužinokite tikslią situaciją. Taip pat, manau, kad sodo nameliui gali užtekti ir vartojimo paskolos, tad jeigu negausite būsto paskolos, pasvarstykite apie vartojimo. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų