Šilalė

Šilalė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „šilalė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
VAIDA

Sveiki. Gavome patvirtinima įsigyti pirmą būstą. Bet vyras dirba No ir bankai neduoda kredito. Kredito unija mums paskirta ŠILALĖS. BET ji taip pat, kaip bankai neduoda paskolos. Visos apskambintos unijos duoda, bet jos negali su munis pasirašyt kreditavimo, nes mūsų miestas paskirtas butent Šilalei.. Ką daryti tokiu atveju? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Tiesiog galite kitose unijose pasiteirauti kokių dokumentų reikia, kad galėtų išduoti paskolą. Pvz. tinka nuomos sutartis gyvenant tos unijos mieste, turint kažkokių ryšių ir pan. Galite persiregistruoti į kitą miestą - nėra sudėtinga. Pasitarkite su geriausias sąlygas siūlančia unija.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų