Vaikų pinigai

Vaikų pinigai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vaikų pinigai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
RŪTA

Sveiki, ar realu gauti paskolą būstui su parama jaunai šeimai, kai esu išsiskyrus auginu 2 vaikus? Pajamos per mėn 1080€ į rankas ( 650-atlyginimas, 330- pinigai vaikų išlaikymui ir 100-vaiko pinigai). Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Reikia individualaus banko vertinimo. Priklausomai nuo poreikių ir sumos, taip pat svarbu bus kaip bankas įvertins alimentus ir Jūsų kredito istoriją. Reikia kreiptis tiesiogiai su preliminariu būstu.

+3Buvo naudinga
Paulius

Sveiki, ar mano žmona gali predenduoti į subsidiją būstui įsigyti, jos tėvas miręs, o iš motinos buvo atimtos motinystės teisės, ji augo vaikų globos namuose, šiuo metu mes esame susituokę, turim 1 vaiką, aš pats augau su tėvais, mano alga 1100 e į rankas, žmonos antrais metais dekretiniai pinigai 160 e.

Atsakyti Dalintis
Dana

Perrasykite antrus metus ant savęs ir gausite gerus pinigus iš Sodros, žmonai ir jums niekas nesikeis tik pinigų atžvilgiu, gausite savo algos 40proc

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Pretenduoti gali, kad įvertintų situaciją ar tikrai atitinka visas sąlygas. Yra gaunamų pajamų, turto ir kitų ribojimų. Pildykite paraišką ir sužinokite galimybes.

+3Buvo naudinga
Živilė

Laba diena, norėčiau sužinoti ar gaučiau būstui paskolą, esu išsiskyrusi, auginu 2 vaikus, pajamos vaikų pinigai 100, esu dirbanti tik šiuo metu esu motinystės atostogose.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra sunkios, nes neturite stabilių pajamų ir esate atostogose.

+3Buvo naudinga
Rūta

Sveiki, ar yra koks bankas ar unija, kuri prie mėnesinių pajamų priskirtu ir vaikų išlaikymui skirtus pinigus?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Priklausys nuo konkrečios situacijos ir banko. Tačiau pagal 2019 m. priimtą įstatymą - vaiko pinigai nėra įskaičiuojami į šeimos pajamas.

+3Buvo naudinga
Veronika

Laba diena, norėjau pasiteirauti planuojame su vyru pirkti nuosavą namą Šiaulių apskrityje. Mūsų šeimos sudėtis : 2 suaugę 2 vaikai. Pajamos: vyras gauna 500 atlyginimą iš darbovietės, dabar turi individualia pažymą dar 200e., bet ji tik 2 mėn. Bet turi sąskaitas kiek pinigėlių gauna. Aš žmona dabar gaunu 300 bedarbio pašalpą 9 mėn. išėjau iš darbo. Vaikų alimentai 120 69 ir dar iš valstybės vaikų pinigai 100e. Ar galime pretenduoti paskolai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Veronika, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo paskolos dydžio, bet manau, kad smarkiai reikėtų padidinti Jūsų šeimai pajamas, kad galėtumėte galvoti apie paskolą. Vien pragyvenimui per mėn. 4 asmenys „suvalgo” 800eurų, o kur dar kiti poreikiai, mokesčiai ir t.t. Vyrui dėl individualios pažymos patarčiau ne metų gale deklaruoti pajamas, o kas mėnesį susimokant VSD, tokiu atveju pajamos bus greičiau įtraukiamos tarp vertinamų.

+3Buvo naudinga
Renata

Sveiki. Mūsų situacija yra tokia: aš esu vaiko priežiūros atostogose ir gaunu 560 eurų (taip pat vaikų pinigai, tik nežinau ar jie skaičiuojasi į bendras pajamas imant paskolą). Vyras uždirba 560 eurų. Norėjau pasidomėti ar mums yra galimybė įsigyti būsto paskola? Turime du vaikelius. Taip pat domina pagal kokius kriterijus skaičiuojama suteikiama paskolos suma? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Reikėtų individualaus Jūsų šeimos vertinimo, kad bankai individualiai pasakytų kas ir kiek įsiskaičiuoja Jūsų šeimai. Maksimali paskolos suma skaičiuojama taip, kai gaunate mėnesinę įmoką, kurią mokėsite bankui, ji negali viršyti 40% Jūsų šeimos mėnesinių pajamų. Aš apskritai rekomenduoju, kad mėnesinė įmoka neviršytų 20% mėnesinių pajamų. Taigi, pagal tai nusistato maksimali paskolos suma.

+3Buvo naudinga
Edita

Laba diena, domiuosi paskolos gavimo galimybėmis. Jokio nekilnojamo turto neturiu. Esu 25 metų mergina, netekėjusi, vaikų neturiu. Darbas stabilus, pajamos 800 (Brutto), 600 (Netto). Tikėtina, kad ateityje darbo užmokestis kils. Kokia tikimybė gauti būsto paskolą šiai dienai gaunant 600 Eur Netto? Jeigu ši suma asmeniui per maža, kiek preliminariai turėčiau uždirbti, norint gauti būsto paskolą? Pradinio įnašo dar neturiu, tačiau žinau, jog tai turi būti sutaupyti pinigai. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Būsto paskolą galite gauti, tačiau tik iki 35 tūkst. eurų, jeigu pajamos didesnės, tuomet ir paskolos suma galima didesnė. Pradinis įnašas yra minimalus 15%, tačiau jis gali būti ir didesnis, priklausomai nuo perkamo būsto ir Jūsų situacijos.

+3Buvo naudinga
Juste

Sveiki, esu vieniša, išsiskyrusi mama auginu dvi dukras. Mano atlyginimas 500€ į rankas ne mažiau, būna juk svyruoja atlyginimas, gaunu ir 550€, vaikų alimentai per abi 500€, viena dukra dar gauna neįgalumą 130€ ir vaiko pinigai 60€ per abi. Bendra suma susidaro - 1190€ mėn. Ar galėčiau gauti būsto paskolą Klaipėdos mieste butui pirkti? Ar yra iš vis galimybė? Ir kokią maždaug sumą galėčiau pretenduoti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti. Nuo banko sprendimo priklausys ar alimentai ir neįgalumo pinigai bus įskaičiuoti kaip stabilios gaunamos pajamos. Nuo to priklausys ir būsto paskolos suma. Patariu kreiptis į bankus ir paprašyti įvertinti Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Angele

Laba diena, esu išsiskyrusi, auginu tris vaikus. Mano mėnesinė alga apie 850 Eur į rankas, plius vaikų pinigai 135 eur. plius 540 Eur. elementai. Kaip suprantu valstybės paramą būstui įsigyti gausiu, tačiau labiau domina klausimas, ar man kaip mamai auginančiai tris vaikus bankas skirs paskolą būstui? Nes šiai dienas aš net kompiuterio išsimokėtinai pasiimti negaliu. Ir dar domina ar parama būstui skiriama ir sodo tipo namui įsigyti? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Angele, dėkui už klausimą. Aš irgi nepasakysiu ar bankas išduos Jums paskolą, nes kiekvienas bankas vertina šeimas individualiai ir reikia vykti į visus bankus ir paprašyti vertinimo ir sąlygų. Sodo tipo namui būsto paskolos nemanau, kad gausite esant tokiai situacijai.

+3Buvo naudinga
Rūta

Sveiki, kokia yra tvarka, kad gauti subsidiją regione. Ar pirma reikia susirasti būstą ir tada teikti prašymą pažymai ir gavus ją eiti į banką. Ir nuo ko priklauso paskolos dydis. Ar gaučiau 80000 paskolą, jei grynosios mano pajamos yra 600 vaikų pinigai. Esu išsiskyrus, auginu 2 vaikus. Man 33m.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Galite ir neišsirinkus būsto eiti į savivaldybę, tačiau turėsite limituotą laiką, nes pažyma galios 15 kalendorinių dienų, todėl geriau iš anksto būti išsirinkus ir būstą ir banką. Labai rekomenduoju pasiskaityti: parama regionuose - čia rasite visus atsakymus.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų