Creditinfo

Creditinfo. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „creditinfo“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Lina

Sveiki, ar bankai visada žiūri creditinfo pateikiamus duomenis ar daugiau vadovaujasi savo? Nes pastebėjau, jog duomenys labai klaidingi... kuo daugiau tave peržiūri bankų, kreditorių, tuo žemesnėj klasėj atsiduri... nesvarbu, kad turėtus įsipareigojimus grąžindavai anksčiau termino, neuždelsus ir t.t.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina dėkui už klausimą. Bankai žiūri ir creditinfo, tačiau sprendimą priima patys, įvertinę Jūsų situaciją individualiai. Ir skirtingi bankai turi skirtingas vertinimo metodikas.

+3Buvo naudinga
Vidmantas

Sveiki,

  1. Ar greitųjų kreditų imonės tikrina sutuoktinių įsipareigojimus kituose kredito istaigose? Bankuose ir pan.
  2. Ar nesiskolinantis sutuoktinis juridiškai bei finansiškai atsako, jei be jo žinios pasiskolinusiam sutuoktiniui yra suteikiamas kreditas ir kurio jis laiku negrąžina?
  3. Kokiu teisiniu būdu galima sustabdyti sutuoktinės skolinimąsi iš greitųjų kreditų imonių, kai turime kitų finansinių?
Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vidmantai, dėkui už klausimus. Atsakau:

  1. Taip, gali patikrinti;
  2. Na, susituokę asmenys veda bendrus finansus, tačiau sutartis yra pasirašoma tik su tuo asmeniu, kuris ima kreditą. Tad tiek atsakote, tiek neatsakote;
  3. Užpildykite formą creditinfo portale: https://www.manocreditinfo.lt/Paslaugos/nenoriu-kredito
+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų