Kur galima išsikeisti seno leidimo įvairių šalių monetas?

Sveiki. Gavau dovanų įvairaus plauko monetų maišelį. Ten yra ir prisiminimui rinktos visokios negaliojančios markės ir iš visų šalių surinktos monetos. Tačiau yra ir Didžiosios Britanijos monetų, bet internete neįmanoma sužinoti kurios galiojančios, kurios ne. Kaip kurias rodo pagal paveiksleli kaip kolekcines. Kur jas galima pabandyti išsikeisti? Ar penny, pence galima kur iškeisti ar tik pounds? Ačiū.

Loreta
Prieš 2 metus
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 2 metus

Loreta, dėkui už klausimą. Tiesiog reikėtų identifikuoti tas monetas ir bandyti išsiaiškinti jų vertes. Jeigu galvojate, kad ten gali būti vertingų kolekcinių monetų, tuomet reiktų kreiptis į kolekcininkus, galbūt paieškoti per skelbimus ar pan., tik jie galės pasakyti monetų vertes. Konkrečiau kažko nelabai ir galiu patarti. Lietuvoje mano žiniomis penny/pence bankai ir valiutų keityklos nekeičia.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų