Ruošiuosi keliauti į JAV, kaip elgtis su dolerių keitimu?

Laba diena, turiu svarų grynųjų. Ruošiuosi keliauti į JAV. Kaip geriausia būtų pasielgti su keitimu? Norėčiau, kad pinigai būtų kortelėje. Nežinau ar galėčiau juos įsidėti. Jei labiau apsimoka keisti į dolerius, tuomet kaip turėčiau elgtis, kad pinigai atsidurtų kortelėje. Kortelė swedbanko. O gal keisti ir vežtis grynus? Bet man nesaugu. Ir kokia valiuta būtų naudingiau keisti? Iš anksto dėkoju. Pagarbiai A

Aelita
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aelita, dėkui už klausimą. Jeigu norite turėti pinigus kortelėje, tuomet išsikeiskite grynais pinigais svarus į eurus (geriausi kursai čia), kai jau turėsite eurus, juos įsineškite per bankomatą į savo Swedbank kortelę. Priklausomai nuo kortelės (siūlau pasidomėti Swedbank skyriuje), galėsite atsiskaitinėti JAV su savo Swedbank kortele. Tik rekomenduoju dalį pinigų, priklausomai nuo poreikių - vežtis grynais JAV dolerių.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų