Koks kursas taikomas keičiant JAV dolerius į eurus?

Noriu žinoti, jei aš keičiu JAV dolerius į eurus tai yra: doleriui pritaiko pirkimo kaina? O tuo metu Euro pardavimo kaina?? Dabar dar, labai sunku pasiekti Lietuva tel., Jis niekad nekeliamas!! Mėginau skambinti ir anglų kalba ir lietuvių -atsakymas niekas nekelia. Ar tikrai Lietuvoje taip užimti bankai? Su pagarba Kliente

Stefanija Dirzininkiene
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stefanija, dėkui už klausimą. JAV dolerių keitimo kursai bankuose ir valiutų keityklose yra pateikiami čia. Tad jeigu norite parduoti JAV dolerius, lentelėje žiūrėkite (pažymėkite) grafą "Bankas perka", šis skaičius parodys už kiek JAV dolerių gausite 1 EUR.

Dėl telefono nekėlimo, tiesiog kreipkitės darbo valandomis (pirmadienį-penktadienį nuo 08:00 iki 17:00 val.), nors šiaip, priklausomai nuo to į kurį banką skambinsite, klientus konsultuoja ir ilgiau.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų