Pradėjau kraustytis iš vieno buto į kitą ir atradau 200 LT, ar galima juos dar išsikeisti?

Labas rytas, labai noriu paklausti ar dar galima pasikeisti litus į Eur. Pradėjau kraustytis iš vieno buto į kitą ir atradau 50 litų kopiūrų sumoje 200,00 Lt. Pagarbiai, Violeta

Violeta Valnickienė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Violeta, dėkui už klausimą. Žinoma, kad galite pasikeisti litus į eurus ir galėsite pasikeisti neribotą laiką nemokamai Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune:

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų