Šalia Biedrionkos esančiose keityklose yra daug geresnis, kodėl?

Jūs teigiat, kad atsiskaityti geriausia kortele, bet jau keletą kartų kursas šalia Biedrionkos esančiose keityklose yra daug geresnis, nei parduotuvėje. Kodėl?

Lina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Mes tik atlikome tyrimą ir visų keityklų netikrinome. Pateikėme tik tai ką tikrinome. Taip pat kortelė kortelei nelygi, o taip pat reikia žiūrėti ar parduotuvė leidžia pasirinkti atsiskaityti zlotais. Kartais būna, kad parduotuvių kortelių skaitytuvai automatiškai parenka atsiskaitymą ta valiuta, kuri yra kortelėje, t.y. eurais ir tuomet taikomas nepalankus VISA, Mastercard ar kito leidėjo kursas. Jeigu pasirenkama atsiskaityti zlotais, tuomet yra taikomas negrynųjų pinigų keitimo kursas to banko, kurio yra kortelė.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kursai nuolat keičiasi, tad klausimas kaip Jūs tikrinote? Žinoma, neatmetama galimybė, kad gali būti vietų kur kursai yra palankesni, bet reikia žinoti tas magiškas vietas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų