Sena Revolut sąskaita yra uždaryta antstolių, tai ar nebus taip, kad tų pinigų išvis negausiu?

Sveiki, naudoju telefone revolut app, viduje yra sąskaitos nr. Jei jį duosiu žmogui, kad man pervestu, kokių būdų gausiu pinigus? Ar šis sąskaitos nr yra mano banko senos sąskaitos, kuri yra surišta su revolut, ir turėsiu eit į banką ar čia revolut sąskaitos nr, ir gausiu pinigus tiesiai į mob.app? Mano sena sąskaita yra uždaryta antstolių, tai ar nebus taip, kad tų pinigų išvis negausiu?

Simona
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, jeigu duosite savo sąskaitos numerį, kai Jums į jį perves, pamatysite pinigus savo programėlėje. Nežinau kokią Jūs turėjote sąskaitą irkokią dabar turite. Tačiau Revolut yra naujas, bet jau specializuotas Lietuvoje veikiantis bankas ir anstoliai gali areštuoti ir šią sąskaitą, jei ne areštuos, tuomet manau bus laiko klausimas.

+7Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų