KUR YRA MANO „REVOLUT“ KORTELĖ?

Aš ir mano žmona kartu (gyvename kartu, adresas sutampa) prieš 6 savaites užpildėme „Revolut“ kortelių užklausas. Mano žmona gavo kortelę prieš 4 savaites. Aš tuo tarpu kol kas neturiu Revolut kortelės nors ir užpildžiau prašymą atsiųsti man PAKAITINĘ kortelę. KUR YRA MANO „REVOLUT“ KORTELĖ? P.S. Nors neturiu kortelės tačiauu po kelis kartus per savaitę ateina Revolut visokie siūlymai.

Algirdas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Algirdai, dėkui už klausimą. Dėl kortelės reikėtų kreiptis į Revolut tiesiogiai per jų facebook.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų