Ar gali bankas duoti informacija apie mano sąskaitą to prašančioms instancijoms?

Ar gali bankas duoti informacija apie mano sąskaitą to prašančioms instancijoms?

Jolanta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Bankai turi laikytis griežtų privatumo ir konfidencialumo taisyklių, susijusių su klientų sąskaitų informacija. Jie negali atskleisti informacijos apie jūsų banko sąskaitą trečiosioms šalims be jūsų sutikimo, išskyrus tam tikras išimtis, kurias numato įstatymai. Pavyzdžiui, bankai gali teikti informaciją apie sąskaitas teisėsaugos institucijoms, mokesčių administratoriams ar kitiems valstybės organams, jeigu tai yra reikalaujama pagal teisės aktus, pvz., vykdant tyrimą arba siekiant užtikrinti mokesčių surinkimą.

Taip pat yra atvejų, kai bankai gali atskleisti informaciją remiantis teismo sprendimu ar kitais teisės aktų nustatytais pagrindais. Tačiau tokie atvejai yra griežtai reguliuojami ir bankai turi laikytis nustatytų procedūrų.

Svarbu žinoti, kad bankai neatskleidžia jūsų asmeninės finansinės informacijos be pagrindo arba be teisinių reikalavimų. Jeigu turite abejonių ar klausimų dėl jūsų sąskaitos privatumo, visada galite kreiptis į savo banką ir paprašyti išsamių paaiškinimų.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų