Angliška sąskaita

Angliška sąskaita. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „angliška sąskaita“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Irmantas

Laba diena, norėjau paklausti jei noriu iš revolut kortelės angliškos sąskaitos svarus permesti į lietuvišką kortele kiek man gali nuskaičiuoti ar priklauso nuo sumos?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Matas

Sveiki, Koks jūsų nuomone būtų patogiausias būdas persivesti pinigus iš Jungtinių Arabų Emyratų banko sąskaitos (AED valiuta) į Lietuvą? Dėkoju Matas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Matai, dėkui už klausimą. Reiktų JAE banko sąskaitoje konvertuoti AED į EUR ir tada eurus pervesti į LT sąskaitą. Berods išeidavo pervesti AED į Revolut anglišką versiją, o dabar kai IBAN pasidarė lietuviški, nesu tikras ar priims AED ir Revolutas. Kai vesite pinigus į lietuvišką sąskaitą reikėtų pasitikslinti dar su savo banku dėl pervedimo instrukcijų, kad pavedimas gerai ateitų.

+4Buvo naudinga
Aleksandra

Sveiki. Užsisakiau Revolut kortelę, ją gavau, kaip ir viskas gerai. Tačiau sąskaita nėra lietuviška, o angliška. Kaip pririšti prie Lietuvos? Sąsk. Nr.prasideda taip: GB22 REVO 0099...

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aleksandra, dėkui už klausimą. Reikia rašyti į live agent, bet čia jau nuo Revolut politikos priklauso šis dalykas.

+3Buvo naudinga
Ženeta

Laba diena. Gavau Revoliut kortelę. Viskas čiki. Tik ji su angliška sąskaita. Bandžiau pervesti iš SEB'o banko pinigėlius, man išmetė, kad neteisinga sąsk. Draugas taip pat turi Revoliut kortelą ir pas jį sask. Lietuviška. Ar yra galimybė pakeisti anglišką sąskaitą į lietuvišką. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ženeta, dėkui už klausimą. Laikinai buvo ar yra išduodami IBAN su GB, tačiau pavedimas turėtų nueiti bet kokiu atveju su SEPA pavedimu. Pasiteiraukite SEB banke kas ne taip.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų