Banko informacija

Banko informacija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „banko informacija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vytautas

Kaip susigrąžinti pinigus iš užblokuotas korteles?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Susigrąžinti pinigus iš užblokuotos kortelės gali reikalauti kelis žingsnius, priklausomai nuo to, kodėl kortelė buvo užblokuota ir kokios yra banko procedūros. Štai bendras veiksmų planas:

 1. Sužinokite Priežastį: Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kodėl kortelė buvo užblokuota. Tai galėjo įvykti dėl įvairių priežasčių: įtartinos veiklos, mokėjimo įsipareigojimų nesilaikymo, klaidos sistemoje ir kt.

 2. Kreipkitės į Banką arba Kortelės Išdavėją: Susisiekite su banku ar finansų įstaiga, išdavusia kortelę. Tai galima padaryti skambinant į klientų aptarnavimo skyrių, per internetinę bankininkystę arba apsilankant asmeniškai banko skyriuje.

 3. Teikite Reikiamą Informaciją: Bankas gali paprašyti pateikti tam tikrą informaciją ar dokumentus, kad patvirtintumėte savo tapatybę ar paaiškintumėte situaciją, dėl kurios kortelė buvo užblokuota.

 4. Sekite Banko Nurodymus: Bankas informuos jus apie tolesnius žingsnius, kaip susigrąžinti pinigus. Tai gali apimti naujos kortelės išdavimą, lėšų perkėlimą į kitą sąskaitą ar kitas procedūras.

 5. Pateikite Oficialų Prašymą, jei Reikia: Kai kuriais atvejais gali tekti pateikti oficialų prašymą dėl lėšų grąžinimo.

 6. Sekite Procesą: Gali prireikti šiek tiek laiko, kol bus išspręsta jūsų situacija ir lėšos bus grąžintos. Būkite kantrūs ir reguliariai tikrinkite sąskaitos būseną.

 7. Patikrinkite Alternatyvias Galimybes: Jei bankas negali padėti ar procesas yra pernelyg sudėtingas, galite kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybas arba finansinių paslaugų priežiūros instituciją.

Atminkite, kad skirtingi bankai ir finansų įstaigos turi savo politiką ir procedūras, susijusias su užblokuotomis kortelėmis ir lėšų grąžinimu, todėl svarbu laikytis jūsų konkrečioje situacijoje taikomų taisyklių ir nurodymų.

+3Buvo naudinga
Neringa

Noriu atsisakyti revoliut, kaip tai padaryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint atsisakyti „Revolut“ sąskaitos, jums reikės atlikti keletą veiksmų. Pradėkite nuo visų likučių perkėlimo iš „Revolut“ sąskaitos į kitą banko sąskaitą arba išgryninimo. Įsitikinkite, kad atšaukiate visas prenumeratas ar nuolatinius mokėjimus, kurie yra susieti su jūsų „Revolut“ sąskaita.

Toliau kreipkitės į „Revolut“ klientų aptarnavimo skyrių per jų programėlę. Paprašykite jų uždaryti jūsų sąskaitą. Jie gali paprašyti pateikti tam tikrą informaciją ar dokumentus, kad patvirtintumėte šį prašymą. Kai jūsų prašymas bus apdorotas, gausite patvirtinimą, kad jūsų sąskaita uždaryta.

Po sąskaitos uždarymo sunaikinkite savo „Revolut“ kortelę, supjaudami ją į gabalus, ypač dėmesį skiriant mikroschemai ir juostelei su informacija.

Atminkite, kad atšaukus „Revolut“ sąskaitą, negrįžtamai prarasite prieigą prie visų jos duomenų ir operacijų istorijos, todėl prieš tai įsitikinkite, kad esate išsaugoję visą reikalingą informaciją.

+3Buvo naudinga
Jolanta

Ar gali bankas duoti informacija apie mano sąskaitą to prašančioms instancijoms?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Bankai turi laikytis griežtų privatumo ir konfidencialumo taisyklių, susijusių su klientų sąskaitų informacija. Jie negali atskleisti informacijos apie jūsų banko sąskaitą trečiosioms šalims be jūsų sutikimo, išskyrus tam tikras išimtis, kurias numato įstatymai. Pavyzdžiui, bankai gali teikti informaciją apie sąskaitas teisėsaugos institucijoms, mokesčių administratoriams ar kitiems valstybės organams, jeigu tai yra reikalaujama pagal teisės aktus, pvz., vykdant tyrimą arba siekiant užtikrinti mokesčių surinkimą.

Taip pat yra atvejų, kai bankai gali atskleisti informaciją remiantis teismo sprendimu ar kitais teisės aktų nustatytais pagrindais. Tačiau tokie atvejai yra griežtai reguliuojami ir bankai turi laikytis nustatytų procedūrų.

Svarbu žinoti, kad bankai neatskleidžia jūsų asmeninės finansinės informacijos be pagrindo arba be teisinių reikalavimų. Jeigu turite abejonių ar klausimų dėl jūsų sąskaitos privatumo, visada galite kreiptis į savo banką ir paprašyti išsamių paaiškinimų.

+3Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, Norėčiau informacijos dėl norvegiško banko. Išvykstu iš Norvegijos su visam, turėsiu parodyti išvykimą, bet dar vis reikia turėti man norvegišką sąskaitą atidarytą. Ar išsiregistravus iš Norvegijos neuždarys banko sąskaitos automatiškai? Pagarbiai, Martynas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūsų situacijoje, kai išvykstate iš Norvegijos, svarbu žinoti, kad išsiregistravimas iš šalies automatiškai neuždaro jūsų banko sąskaitos. Banko sąskaitos būsena paprastai priklauso nuo banko taisyklių ir politikos, o ne nuo jūsų registracijos ar gyvenamosios vietos statuso.

Tačiau, išvykstant iš Norvegijos ir išsiregistravus, kai kurie bankai gali reikalauti atnaujinti jūsų asmens duomenis arba pateikti papildomą informaciją apie jūsų naują gyvenamąją vietą. Tai daroma siekiant atitikti įvairias finansines reguliacijas ir užkirsti kelią pinigų plovimui bei kitoms nelegalioms veikloms.

Rekomenduoju susisiekti su savo banku Norvegijoje ir aptarti savo būsimą išvykimą. Jums reikės išsiaiškinti, ar ir toliau galėsite naudotis savo sąskaita, kokie bus reikalavimai duomenų atnaujinimui, ir ar yra kokių nors specifinių procedūrų, susijusių su sąskaitos naudojimu nebegyvenant Norvegijoje. Taip pat svarbu paklausti apie galimus mokesčius ar apribojimus, kurie galėtų būti taikomi ne rezidentams.

Kai kurie bankai gali siūlyti specialias paslaugas ar sąskaitų tipus užsienio klientams, todėl verta pasidomėti šiomis galimybėmis. Įsitikinkite, kad visi reikiami dokumentai ir informacija bus pateikti laiku, kad išvengtumėte bet kokių nesklandumų su savo banko sąskaita ateityje.

+3Buvo naudinga
STANISLAVA

Sveiki. Turiu SEB banko debit MasterCard kortele, į kurią pervedama mano pensija. Jos galiojimas baigėsi 02/20. Dabar esu "įstrigusi" Čikagoje ir negaliu grįžti dėl pandemijos į Lietuvą. Klausimai: 1) Ar galima pervesti mano pensiją į šią kortelę? 2) Kaip galiu prasitesti pasibaigus galiojimo laikui kortelę? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stanislava, dėkui už klausimus. Kiekviena SEB kortelė yra pririšta prie IBAN sąskaitos, todėl pinigus turėtumėte gauti. Įprastai kortelės automatiškai prasitęsia ir bankai susisiekia su klientais, pratęstos kortelės gali būti siunčiamos paštu. Patarčiau paskambinti į SEB ir pasitikslinti informaciją Jūsų atveju.

+4Buvo naudinga
Inga

Lietuvoje naudojausi revolut banko kortele. Valiuta buvo eurai. Šiuo metu gyvenu Anglijoje. Norėčiau eurus kortelėje konvertuoti svarais. Ar man leis atsiskaityti kortele svarais?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Programėlėje ir sąskaitoje pinigai bus eurais ir kai atsiskaitinėsite Anglijoje, nuskaičiuos eurus, bet konvertuos automatiškai į svarus. Jeigu konvertuosite programėlėje eurus į svarus, juos galėsite tik laikyti, bet atsiskaityti bent pagal šiuo metu turimą informaciją - negalėsite. Reikia turėti GB sąskaitą kortelėje, norint tiesiogiai atsiskaityti svarais, pabandykite pakalbėti su live agent per Revolut Support.

+4Buvo naudinga
Tauras

Sveiki. Ar Lietuvoje bankomatai turi vienos operacijos išgryninimo limitą (t.y. kiek pinigų galiu pasiimti vienu metu)? Ar skiriasi skirtingų bankų? Jei taip, kurio didžiausias? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Taurai, dėkui už klausimą. Taip, Lietuvoje bankomatuose yra vienos operacijos gryninimo limitai.

 1. SEB bankomatuose maksimalus operacijos limitas 2000 eurų (bet ne daugiau 20 kupiūrų);
 2. Swedbank bankomatuose maksimalus operacijos limitas 2000 eurų (bet ne daugiau 20 kupiūrų);
 3. Luminor bankomatuose maksimalus operacijos limitas 1000 eurų;
 4. Citadele ir Šiaulių banko (MEDUS bankomatų tinklas) bankomatuose maksimalus operacijos limitas 700 eurų.

Informacija ir limitai tikrinti 2019 09 17.

+11Buvo naudinga
Tadas

Sveiki. Norėjau paklausti ir sužinoti apie Revolut banką ir Lietuvos Valstybinę mokesčių inspekciją. Turiu Revolut banko sąsk. Dirbau Vokietijoje 6 metus susitaupiau gan normalią pinigų sumą, pinigai saugomi yra vokiškame banke. Bet pinigus noriu persivesti į Revolut banką, kadangi gyvenu jau Lietuvoje, o vokiško banko kortelė atsiskaitant labai daug nuskaičiuoja papildomai, tai klausimas būtu ar Lietuvos mokesčiai matys pervestus pinigus ir ar gali prieiti prie jos ir pasimti jiems neva ''priklausanti'' procentą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Mano žiniomis mokesčiai ir anstoliai dar to nemato, tačiau bet kada pateikus užklausą į Revolut - šią informaciją gali gauti.

+6Buvo naudinga
Povilas

Sveiki. Kai kalba eina apie "Revolut banką", paprastai turimas omenyje Revolut Ltd mokėjimo (bankinių) paslaugų tiekėjas (registruotas UK), kurio sąskaitą ir turite. Ši įstaiga ne tik neprižiūrima Lietuvos institucijų, bet ir neteikia jokių ataskaitų Mokesčių inspekcijai. Kita vertus, Lietuvoje besisteigiantis Revolut bankas, paslaugų, susijusių su mokėjimais net neteiks (neturi tokios licensijos), todėl su VMI reikalų artimiausiu neturėsite. Kita vertus, jeigu legaliai dirbote Vokietijoje, ten mokėjote mokesčius, įrodymus apie tai turite, tokio klausimo apskritai nereikėtų kelti.

+2Buvo naudinga
Marius Jurdonas

Sveiki, 2010-2012m Žemės ūkio banke, Mažeikiai, Laisvės gatvė 9, keičiau litus į Švedijos kronas 40.000sek. Buvo atlikta grynųjų pinigų operacija. Praėjo apytiksliai 7m., kvito nerandu. Planavau pirkti Švedijoje auto. Išvažiavau dirbti į Daniją, Švedijos kronų nepanaudojau, paliko jos Lietuvoje. Šiais metais sužinojau, kad pinigai seno leidimo nebegalios nuo 2018.05.31 ir vienas būdas juos iškeisti riskbankas. Banknotus išsiunčiau paštu, kartu užpildžiau jų prašymą. Jie reikalauja iš manęs kvito ir pinigų, nekeičia vilkina procesą. Tai tęsiasi nuo kovo mėnesio šių metų. Prašau teigiamos pagalbos. Su Pagarba, Marius

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui, kad kreipėtės. Visų pirma, 2010 metais jau nebuvo Žemės ūkio banko, galbūt kalbate apie Ūkio banką. Pasiteiraukite Riskbanko kokių dokumentų reikia, paaiškinkite situaciją. Jie privalo pateikti reikiamų dokumentų sąrašą. Kai gausite dokumentų sąrašą - kreipkitės į atitinkamas institucijas Lietuvoje. Galbūt Lietuvos bankas galės pagelbėti pateikti informaciją ar kokį raštą.

+4Buvo naudinga
Marius

Sorry, kalbame apie Ukio banka. Svedijos Riskbankas reikalauja grynuju operacijos keitimo cekio be jo nenori keisti pinigu ir apie grazinima nekalba.Reikalingas teisiskas Lietuvos banko paaiskikmas rastu. Kiek metu saugojami grynuju operaciju kvitai Lietuvoje? Ar yra koks Lietuvos banku istatyme numatytas kodeksas kuriame klijentas neturedamas pinigu keitimo cekio negaletu issikeisti valiutos? Kokios mano teises siuo atveju?? Dekuj

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų