Neveikia revolut

Neveikia revolut. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neveikia revolut“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arturas

Sveiki. Mano Revolut sąskaita blokuota. Aplikacija neveikia. Negaliu susisiekt su konsultantais. Nera priejimo prie pinigu

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Gedis

Ar yra koks telefono numeris ar e-mail'as susisiekti su support'u ? Reikia prisijungti prie Revolut, bet manes prašo įvesti telefono numerį ir parašo, kad išsiuntė kodą, bet aš negaliu gauti to kodo į telefoną, nes esu jūroje ir mobilus ryšys neveikia, Emailai, skambučiai visos komunikacijos per palydova. Negi tik vienintelis pasiekiamas būdas per mobilų ryšį?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gedi, dėkui už klausimą. Revolut neturi kolkas dar supporto telefonu.

+3Buvo naudinga
Kliente

Mano debetinę kortelę atmeta, kai bandau kažką užsisakyti iš Kinijos. Bandžiau su Revolut virtualia kortele užsisakyti, tas Pats atmeta. Ar kortele neveikia tarptautinėse šalyse, kad negalima ja atsiskaityt? Revolut sąskaitoje pas mane yra gal 20€

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Revolut veikia užsienio šalyse, tačiau gali būti dėl parduotuvių specifikos nepriimami mokėjimai. Taip pat galbūt yra kažkokių bėdų su kortele. Kreipkitės tiesiogiai į Revolut ir pasiteiraukite kokios yra problemos.

+3Buvo naudinga
Ausra

Sveiki. Gavau Revolut kortelę. Kaip sužinoti koks revolut sąskaitos nr. Noriu persiųsti pinigus

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Įsijungiate Revolut programėlę, pagrindiniame lange, kur rodo balansą:

  1. spaudžiate ant skaičiaus ir atsidaro naujas langas su Jūsų Revolut sąskaitos duomenimis;
  2. arba, šalia skaičiaus (kairėje pusėje viršuje), yra toks myktukas su + ženklu. Spaudžiate čia, tada lange Top up nurodote sumą, kurią pildysite sąskaitą ir spaudžiate „Select top up method”, ir ten bus „Bank transfer” -> paspaudus ant čia pateksite į savo Revolut sąskaitos rekvizitus ir matysite savo IBAN sąskaitą į kurią pervedate lėšas.
+5Buvo naudinga
Klausymas

Mane domina tas pats klausymas jeigu man nori persiusti pvz iš swedbank į revolut kaip teisingai pateikti duomenis saskaitai prasidėjus GB05 ar nuo REVO ?

+33Buvo naudinga
Vita

man neveikia nei vienas iš aprašytų būdų :(. Negaliu rasti sąskaitos numerio.

Buvo naudinga
Paulius

Norejau paklausti kaip uzdaryti saskaita vien nes ant to pacio numerios atidariau dvi irneina nepativitina tapatybes

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų