Nuskaičiavo pinigus

Nuskaičiavo pinigus. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nuskaičiavo pinigus“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gytis

Sveiki, buvau įvedęs pinigų apie 1€ už 2d. Pabandymui internete, kai praėjo 2dienos ir iškarto nuskaičiavo automatiškai 38€ be jokio smart-id ar paklausimo "pervest jiems" žinau kad maža suma, bet reikalinga pragyvenimui. Ačiū už atsakymus iš anksto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Apie ką čia?

+3Buvo naudinga
Natalija

Mano sūnus kartu su manim apie 19:00 val. šiandien bandėm nuimti nuo kortelės Revolut 2.000 eur. Swedbank prie parduotuvės Iki adresu geležinkelio g. 38 Vilnius.... Revolut kortelę bankas atidave ir atėme tuos 2,000 eur. O bankomatas pinigų nedavė... Kur mums kreiptis? Ką daryti? pinigai nemaži....

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Natalija, dėkui už klausimą. Reikia kuo skubiau skambinti Swedbank bankui ir registruoti įvykį, o taip pat pranešti apie šį įvykį Revolut. Bus pradėtas tyrimas, peržiūrėtos kameros ir jeigu nustatys, kad pinigai buvo neišduoti - grąžins pinigus.

+3Buvo naudinga
Marija

Sveiki, turiu nemokamą virtualią Revolut kortelę. Užsisakiau dar vieną, kuri kaskart padarius pavedimą, pakeičia sąskaitos numerį saugumo sumetimais. Antroji kortelė taip pat yra virtuali, bet mokama- 78€ per mėn. Nuskaičiavo iškart. Niekaip nerandu, kaip galėčiau iš pirmos kortelės perkelti pinigus į antrąją? Kokiu būdu? Net neina susieti tos antros kortelės su banko sąskaita. Lauksiu atsakymo, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Net nematęs tokių kortelių, kurių mokestis 78 eur/mėn., gal per metus. Bet kokiu atveju, dėl visų šių problemų kreipkitės per programėlės live chat - greitai reaguoja ir išspręsite problemas.

+3Buvo naudinga
Aurelija

Sveiki. Buvau užsienyje ir mokėjau kortele. Pinigus užrezervavo vienu kursu, o nuskaičiavo kitu. Čia viskas būtų kaip ir normalu, nes pinigai buvo nuskaičiuoti tik per porą dienų, bet valiutos kursas tų pačių pirkinių(2-3min) skyrėsi. Tokio kurso smukimo nebuvo, o bankas tiksliai neatsakė į šį klausimą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, gal galėtumėte patikslinti kuriame banke čia taip nutiko? Mūsų žiniomis neturėtų keistis rezervacijos ir nuskaičiavimo kursai. Gali būti išimčių jeigu atsiskaitėte savaitgalį arba labai jau egzotinėje šalyje.

+4Buvo naudinga
Aurelija

Pirkau Lenkijoje trečiadienį, o pinigai buvo nuskaičiuoti penktadienį. Vienas kursas, pirkus toje pačioje parduotuvėje, buvo 4,28, o po poros minučių jau 4,16. Swedbank.

+1Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų