Nuskaityti pinigai

Nuskaityti pinigai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nuskaityti pinigai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Marija

Sveiki. Iš mano Revolut sąskaitos buvo nurašytos lėšos (2 kart, intervalu 1 min.), nors čekyje buvo parašyta "neaptarnauti" ir pinigų parduotuvė negavo (skambinau į buhalterija, jie patvirtino kad lėšų negavo), iš mano sąskaitos pinigai išėjo. Praėjo jau daugiau nei mėnuo, pinigai nėra grąžinti. Kaip galėčiau juos atgauti? Revolut klientų aptarnavimo robotas atšaudo tik tuos pačius atsakymus, kad palaukti. Jokio rezultato :(

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Susisiekite su "live agent" (įvesdama chat šią frazę), tuomet kalbėsite su gyvu vadybininku. Kitu atveju, rašykite į Revolut FB.

+3Buvo naudinga
Vilma

Atsiskaitant parduotuvėje Revolut kortele, ją atmetė. Taip bandėme du kartus. Nepavyko. Bet programėleje rodo, kad abu kartus nuskaitė ir pinigai iš sąskaitos taip pat nuskaityti. Kaip ir kada juos susigrąžinti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vilma, dėkui už klausimą. Daug Bankai.lt lankytojų klausimų pateikėme Revolut atstovams, jie žadėjo atsakyti, bet tyli jau virš mėnesio. Negalime komentuoti, bandykite rašyti į jų support facebook'e ar revolut.com vadovautis svetainėje nurodytomis nuorodomis.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų