Smart id

Smart id. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „smart id“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Alina

Sveiki, Bankines operacijas atlieku Swedbanko paskyroje, per SmartID programėlę. Noriu paklaust, kodėl norint užmokėti už pasirinktą prekę internetinėje bankininkystėje (swedbankas), per minėtą programėlę, įvedus savo ID duomenis, neleidžia vykdyti apmokėjimo už prekę veiksmų, cituoju užrašą - jūsų sesija baigėsi. Kaip suprasti? Ką blogai darau? Visada buvo gerai... DĖKUI.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Gytis

Sveiki, buvau įvedęs pinigų apie 1€ už 2d. Pabandymui internete, kai praėjo 2dienos ir iškarto nuskaičiavo automatiškai 38€ be jokio smart-id ar paklausimo "pervest jiems" žinau kad maža suma, bet reikalinga pragyvenimui. Ačiū už atsakymus iš anksto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Apie ką čia?

+3Buvo naudinga
Danute

Aš norėjau parsisiųsti programą Smart-aidi ir ten rašė ar norite ištrinti kai kurias programėles, aš paspaudžiau taip. Turėjau REVOLIUT programėlę ir jos nebėra, ką dabar man daryti, kur kreiptis. Aš ją naudojau 1 metus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danute, dėkui už klausimą. Atsisiųskite programėlę iš naujo arba paprašykite kad kas nors padėtų, kas išmano daugiau apie telefonų programėlių diegimą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų