Swedbank programėlė

Swedbank programėlė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „swedbank programėlė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ernestas

Kaip iš Revolut sąskaitos, pervesti pinigus į kitą banką? Pvz į swedbank?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Galite atlikti SEPA pavedimą naudojantis Revolut programėle į Swedbank sąskaitą.

+3Buvo naudinga
Raimonda

Sveiki, Iš savo saskaitos Swedbank persiunčiau 1000 eu į savo sąskaita Revolut banke UK. Pinigai buvo nuskaičiuoti tą pačią dieną. Bet Revolut bankas jau 16 dienų rašo, kad 1000 eu laukiami. Jei ką būčiau neteisingai parašiusi, juk pinigus būtų grązinę atgal į Swedbank. Jei būčiau blogai užrašiusi sąskaitos nr. juk nerašytų, kad 1000 eu laukia. Parašiau skundą į Revolut bank, bet jokios reakcijos. Ne pirmą karta siunčiau pinigus į Revolut banką, bet toks įvykis pirmas. Viską išbandžiau. Kaip man atgauti savo pinigus? Padėkite . Aciu.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimonda, dėkui už klausimą. Na, situacija nemaloni, tačiau yra trys variantai:

  1. Rašote į Revolut per Live chat programėlę ir aiškinatės kodėl pinigai "Laukimo" stadijoje. Live chat programėlėje visuomet yra atsakoma į klausimus, tad bendraukite;
  2. Nepavykus susitarti su Revolut, paprašykite iš Swedbank patvirtinimo rašto ar patys per ebanką turėkite, kad pavedimas nuėjo į Revolut sąskaitą;
  3. Jeigu Revolut nei padeda, nei reaguoja, kreipkitės su visa informacija į Lietuvos banką su skundu, kad ištirtų įvykį.
+3Buvo naudinga
Jonas

Sveiki, turiu du telefono aparatus su dviem SIM numeriais. Ar įmanoma susiinstaliuoti Revoliut programėlę į abu telefonus, kaip pvz. Swedbank programėlę?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Taip, galite turėti programėlę ant skirtingų telefonų, tačiau patvirtinimai eis į vieną SIM. Pati programėlė nėra pririšta prie telefono numerio į kurį instaliuojate programėlę. Tiesiog autentifikacijai turite turėti tą numerį, kuriuo registravotės, su savimi.

+3Buvo naudinga
Ausra

Sveiki. Gavau Revolut kortelę. Kaip sužinoti koks revolut sąskaitos nr. Noriu persiųsti pinigus

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Įsijungiate Revolut programėlę, pagrindiniame lange, kur rodo balansą:

  1. spaudžiate ant skaičiaus ir atsidaro naujas langas su Jūsų Revolut sąskaitos duomenimis;
  2. arba, šalia skaičiaus (kairėje pusėje viršuje), yra toks myktukas su + ženklu. Spaudžiate čia, tada lange Top up nurodote sumą, kurią pildysite sąskaitą ir spaudžiate „Select top up method”, ir ten bus „Bank transfer” -> paspaudus ant čia pateksite į savo Revolut sąskaitos rekvizitus ir matysite savo IBAN sąskaitą į kurią pervedate lėšas.
+4Buvo naudinga
Klausymas

Mane domina tas pats klausymas jeigu man nori persiusti pvz iš swedbank į revolut kaip teisingai pateikti duomenis saskaitai prasidėjus GB05 ar nuo REVO ?

+25Buvo naudinga
Rasa

Laba diena. Atliekant pinigų išgryninimo peraciją Swedbanko bankomate Vilniuje man negrąžino Revoliut kortelės. Ką daryti? Kaip gauti naują ar atsiimti senają?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Kortelė turėtų būti sunaikinta, apie tai pasiteiraukite bei praneškite Swedbank ir Revolut supportui per programėlę.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų