Bitcoin ir kriptovaliutų keityklos. Kur nusipirkti ir parduoti?

2019-10-14
Kriptovaliutų keityklos

Kadangi ši analizė yra skirta lietuviams, todėl ir mūsų sudarytas kriptovaliutų keityklų reitingas ir analizė bus skirta lietuviams ar Europos sąjungoje gyvenantiems asmenims. Jeigu jau pradėjote domėtis ir ketinate įsigyti Bitcoin arba kriptovaliutą, tuomet dažniausiu atveju Jūs norėsite tai padaryti su eurais, kuriuos turite savo banko sąskaitoje. Kai kurios pasaulinės keityklos nepriima įnašų į keityklą grynais pinigais, tad norint pradėti, reikia rasti geriausią keityklą, kuri priima eurus ir už juos galite nusipirkti Bitcoin ar kitą kriptovaliutą.

Logika yra tokia, kad tos keityklos, kurios priima eurus, už kuriuos galite pirkti kriptovaliutas, deja nėra pačios geriausios/patogiausios keityklos. Pagrindinės užsienyje veikiančios, išbandytos ir kolkas tikrai patikimos keityklos yra Kraken ir Bitstamp. Šios keityklos priima įnašus (deposits) eurais, o už eurus pagal gyvą kursą galite įsigyti labai daug įvairios kriptovaliutos ir Bitcoin. Jeigu kriptovaliutą pirksite ilgam laikui, t.y. nusipirksite vieną kartą ir neprekiausite ja, tuomet Jums pilnai užtenka šių dviejų keityklų. Jos tikrai siūlo gerą kursą, o nusipirkę už eurus pasirinktą kriptovaliutą galėsite išsivesti ją į savo piniginę, kurioje ir laikysite kriptovaliutą kaip investiciją ilgą laiką.

Jeigu norite kriptovaliutomis prekiauti ir spekuliuoti, tuomet Kraken keitykla yra ne pats geriausias pasirinkimas, nes labai lėtai veikia ir lūžinėja. Bitstamp keitykla yra patikima dienos prekybai, tačiau taip pat patogios ir gerai veikiančios: Bitfinex, Bittrex, HitBTC, Poloniex. Tik šiose keityklose negalėsite išsikeisti kriptovaliutos į eurus, geriausiu atveju į JAV dolerius, bet tų dolerių negalėsite išsivesti iš keityklos. Taigi, paprekiavę šiose keityklose ir norėdami išeiti ir atsiimti eurus turėsite kriptovaliutą persivesti atgal į Kraken arba Bitstamp, ten konvertuoti į eurus, o eurus persivesti SEPA pavedimu. Noriu paminėti, kad eurų įnešimas ir išvedimas iš keityklų nieko nekainuoja, t.y. kainuoja tiek, kiek kainuoja paprastas SEPA pavedimas.

TOP Bitcoin, Ethereum ir kitų kriptovaliutų keityklos

Keitykla Įnešimas valiuta Bankai.lt komentaras Prekybos mokesčiai Šalis

Bitupex
Bitupex keitykla

Eurais galima Bitupex kriptovaliutų keitykla suteikia galimybę iš karto nusipirkti kriptovaliutą pervedant eurus banko pavedimu ir gaunant kriptovaliutą tiesiai į savo piniginę nelaikant jos keitykloje. Viskas ką Jums reikia padaryti, tai iš anksto turėti susikūrus norimos nusipirkti kriptovaliutos piniginę. Bitupex keitykloje šiuo metu galite nusipirkti ir parduoti 15 kriptovaliutų. Be verifikacijos iki 10 tūkst. eurų per dieną ir 300 tūkst. eurų per mėn. Nemokamai
(visi mokesčiai įskaičiuoti į kainą)
Bitupex faq

Tik Europos šalys

#1 Bitfinex
Bitfinex keitykla

Eurais galima
JAV doleriais galima
Bitfinex turi itin patogią kriptovaliutų prekybos platformą, ji yra didžiausia keitykla, todėl jeigu net ir neprekiaujate čia, patogu žiūrėti kriptovaliutų kryptį. Reikia pamintėti, kad 2016 metais ši keitykla buvo apvogta, buvo pavogta apie $70 mln., nuo tada keitykla atsisakė kriptovaliutų išgryninimo JAV doleriais. Bitfinex turi daug skirtingų kriptovaliutų, kurias galite nusipirkti ir parduoti. 0.1% (M)
0.2% (T)
(mažėja, didėjant apyvartom)
Bitfinex mokesčiai

Hong Kong

#2 Bitstamp
Bitstamp keitykla

Eurais galima (SEPA)
JAV doleriais galima

Bitstamp patogi, moderni, turi šiek tiek trūkumų, tačiau nelūžinėja ir didžiausias privalumas, kad priima eurus SEPA pavedimu per Slovėnijoje veikiantį banką. Kiek teko pastebėti, tai kriptovaliutų kainos čia yra šiek tiek didesnės, bet nesudaro esminio skirtumo, nes tai vienur, tai kitur jos šiek tiek didesnės ir keičiasi. 0.25% (M, T)
(mažėja, didėjant apyvartom)
Bitstamp mokesčiai
Liuksemburgas, Slovėnija, UK, JAV

#3 Kraken
Kraken keitykla

Eurais galima (SEPA)

JAV doleriais galima

Kraken yra kone populiariausia keitykla tarp lietuvių, ir jau lyg nebelūžinėja ir greitai veikia. Buvo didelių problemų dėl lūžinėjimo, o kai atnaujino serverius, keitykla neveikė net keletą dienų. Bet bėdos lyg ir praeityje, tiesa dar vis išjungtos kelios esminių prekybai funkcijų. Tačiau pati keitykla yra aukštai įvertinta, nes turi daug kriptovaliutų ir jas galima pirkti su eurais.

0.16% (M)
0.26% (T)
(mažėja, didėjant apyvartom)
Kraken mokesčiai

JAV (San Francisco), operuoja daugelyje šalių

#4 Binance
Binance keitykla
Binance keitykla

Eurais negalima

JAV doleriais negalima*

Binance yra viena populiariausių ir sparčiausiai užaugusių per 2017 metus kriptovaliutų keityklų. Binance įkurėjas, 2018 metais atsidūrė ant forbes žurnalo viršelio. Pati keitykla turi daug egzotinių valiutų, vartotojų bazė sparčiai auga dėl labai geros marketingo strategijos. Yra gana patikima, bet turi bėdų dėl stabdymo. 0.1% (M, T)
(mažėja, didėjant apyvartom)
Binance mokesčiai
Japonija

#5 Bittrex
Bittrex keitykla

Eurais negalima

JAV doleriais negalima*

Bittrex tikrai labai patogi platforma. Neseniai taip pat atsisakė įnešimų ir gryninimų fiat valiuta (eurais, doleriais). Nėra pati didžiausia, bet per apkrovimus nelūžta ir prekiaujant galima pasinaudoti, nes kaina šiek tiek atsilieka nuo Bitfinex. 0.25% (M,T)
Bittrex mokesčiai
JAV

#6 Bitflyer
Bitflyer keitykla

Galima eurais Bitflyer - Japonijos didžiausia kriptovaliutų keitykla. Gana moderni ir patogi. Atsidarė savo filialą Liuksemburge ir priima įnašus eurais. Minusas, kad už eurus galima pirkti tik Bitcoin. Startavo galingai, jeigu įves daugiau kriptovaliutų - bus viena iš lyderių. Nemokamai
Bitflyer mokesčiai
Japonija (Filialas Europoje, Liuksemburge)

#7 Cex.io
Cex.io keitykla
Cex.io keitykla

Eurais galima

JAV doleriais galima

Cex.io yra ukrainiečių kriptovaliutų keitykla, kuri siūlo galimybę įsigyti kriptovaliutas tiek eurais, tiek JAV doleriais. 0.16% (M)
0.25% (T)
(mažėja, didėjant apyvartom)
Cex.io mokesčiai
Ukraina

#8 Bitpanda
Bitpanda

Eurais galima

JAV doleriais negalima

Bitpanda yra europietiška kriptovaliutų keitykla. Turi galimybę įnešti eurus. Pagrindinė būstinė yra Vienoje (Austrijoje). - Austrija

#9 Poloniex
Poloniex keitykla

Eurais negalima

JAV doleriais negalima*

Poloniex taip pat priklauso populiariųjų keityklų sąrašui, bet taip pat turi problemų su stabdymu, kartais stebuklingai nepersiveda kriptovaliutos, kažkas nutinka, neaišku kas. Nepriima įnešimų fiat valiuta (eurais, doleriais), galima prekiauti tik kriptovaliutomis. Mažiau lūžinėja negu Kraken. Turi taip pat nemažai egzotinių kriptovaliutų. Venkite šios keityklos jeigu manote, kad gali reikėti pagalbos iš supporto, yra atvejų, kai į klausimus neatsako po 2-3 mėn., o pinigai būna kažkur dingę. 0.15% (M)
0.25% (T)
(mažėja, didėjant apyvartom)
Poloniex mokesčiai
JAV

#10 Huobi
Huobi keitykla

none Huobi buvo didžiausia Kinijos kriptovaliutų prekybos platforma, tačiau Kinijai uždraudus prekybą kriptovaliutomis Kinijos juaniais, ji turėjo išsikelti juridiškai į kitą šalį. Pasirinko Seišelius, na ir štai dabar per čia bando vėl stotis ant kojų. 0.2% (M,T)
Huobi mokesčiai
Seišeliai (buvo Kinija)

#11 HitBTC
HitBTC keitykla

Eurais negalima

JAV doleriais negalima*

HitBTC yra gana seniai veikianti keitykla. Pati platforma yra patogi, turi daug altcoinų, t.y. nepopuliarių valiutų, kurios gali iššokti į viršų. Minusas, kad negalima įnešti grynų, bet turi USDT (virtualų dolerį), kurio vertė 1:1 su realiu doleriu. 2015 metais buvo apvogta, neatskleidžia kiek buvo pavogta BTC. 0.01% (neskubus)
0.1% (skubus)
HitBTC mokesčiai
Europa (Vokietija)

#12 Bitbay
Bitbay keitykla

Eurais galima

Zlotais galima

Bitbay yra lenkų didžiausia kriptovaliutų keitykla. Joje kainos yra aukštesnės nei kitose keityklose. Patogu atlikti arbitražą. Nepatogu, kad pervedinėjant eurus imami didesni mokesčiai. Turint zlotų sąskaitą lenkijos banke, galima gerai tuo pasinaudoti. 0.3% (M)
0.43% (T)
(mažėja, didėjant apyvartom)
Bitbay mokesčiai
Lenkija

#13 Spectrocoin
Spectrocoin keitykla

Eurais galima (SEPA)

JAV doleriais galima

+ daug kitų valiutų

Spectrocoin nelabai yra birža. Pateko į šį sąrašą, nes yra lietuvių kompanija ir leidžia atsiskaityti įvairiomis valiutomis. Kai perki kriptovaliutą, perki ne kaip biržoje, t.y. nematai kiek, kaip ir kodėl keičiasi kaina, kiek stovi eilėje pirkėjų ir pardavėjų. Ši keitykla skirta tiesiog išsikeisti kriptovaliutą, bet ne prekiauti jomis. Gali būti įvairūs, čia ne birža
Spectrocoin mokesčiai
Lietuva (veikia daugelyje šalių)

#14 Bitmarket.lt
Bitmarket keitykla

Eurais galima (SEPA) Bitmarket.lt priklauso Mistertango ir Greitai.lt savininkams. Pati platforma gana populiari, bet taip pat nėra tokia jau birža, jeigu lygintumėm su užsienio jau išvardintomis. Pateko į šį sąrašą, nes yra lietuvių ir joje galima nusipirkti Bitcoinų. Prekiauti biržoje ši keitykla netinkama, tinkama tik nusipirkti ilgalaikei investicijai neturint laiko domėtis kas vyksta užsienyje. Įskaitymo mokestis: 0.5% (min. 0.005 BTC) Lietuva (veikia ir kaimyninėse šalyse)

#15 Bithumb
Bithumb keitykla

KRW Bithumb - Pietų Korėjos didžiausia kriptovaliutų keitykla. Turi didelę įtaką visai biržai. Dažniausiai iš Korėjos plaukia pinigai ir pakreipia vienos ar kitos kriptovaliutos kainą. 0.15% (M,T)
Bithumb mokesčiai
Pietų Korėja

#16 Gemini
Gemini keitykla

USD Gemini yra JAV, New York įsikūrusi kriptovaliutų keitykla. Mokesčiai kaip visur, pati platforma patogi. 0.25% (M,T)
Gemini mokesčiai
JAV (New York)

#17 GDAX
GDAX keitykla

USD GDAX keitykla yra viena populiariausių JAV, ji seniau vadinosi Coinbase exchange ir po to pakeitė pavadinimą į GDAX. Coinbase (populiariausia BTC piniginė) su GDAX turi didžiulę įtaką visiems Bitcoinų karams, kurie vyksta bendruomenės viduje. 0% (M)
0.25% (T)
GDAX mokesčiai
Kanada, UK, operuoja JAV, Europoje (išskyrus Lietuvą), Australijoje ir Singapūre.

#18 Coinone
Coinoine keitykla

KRW Coinone yra viena populiariausių kriptovaliutų keityklų Pietų Korėjoje. Joje yra maži mokesčiai, tad patrauklu joje prekiauti. Dažniausiai, dėl valiutų kursų skirtumo KRW, čia kainos verčiant į USD yra didesnės nei Europoje. 0.1% (M,T)
(mažėja, didėjant apyvartom)
Coinone mokesčiai
Pietų Korėja

#19 Okex
Okex keitykla

none Okex yra Hong Konge įsikūrusi kriptovaliutų keitykla. Joje maži mokesčiai, prekybos platforma yra patogi. 0.1% (M,T)
(priklausomai nuo valiutos)
Okex mokesčiai
Hong Kong

*Daugelyje kriptovaliutų keityklų JAV doleriai nėra priimami, o naudojami USDT, Tetheriai, t.y. virtualūs JAV doleriai, kurių vertė yra lygi 1:1 su tikruoju JAV doleriu. Tačiau jis nėra susijęs niekaip su JAV, čia keityklos pačios sugalvojo, kad galėtų paprasčiau operuoti ir klientai neturėtų nepatogumų dėl JAV įstatymų ir pan.

Taip pat dar yra ir lietuvių įkurtos Bitcoin keityklos. Populiariausios yra Bitmarket.lt ir Spectrocoin. Tačiau čia kiek teko nagrinėti, yra šiek tiek didesnė Bitcoin kaina negu įsigytumėte tarptautinėse keityklose. Principas lietuvių keityklose yra toks pats, tik čia mažesnės apyvartos, todėl skirtos tik ilgalaikei investicijai, t.y. vieną kartą nusipirkti ir pasidėti kur nors saugiai.

Populiarėjant Bitcoin ir kriptovaliutoms Lietuvoje, nutarėme pasidalinti sukaupta patirtimi Bitcoin ir kriptovaliutų keityklose ir padaryti išsamią analizę apie kriptovaliutų keityklas. Keityklų yra daug, turbūt galima būtų suskaičiuoti virš 200 ar net daugiau, tačiau labai svarbu pasirinkti patikimiausią ir mažiausią tikimybę dingti su Jūsų pinigais, greitai veikiančią, turinčią glaudų ryšį su Europa turinčią keityklą. Kadangi biržos nėra reguliuojamos, gali nutikti taip, kad pasirinkę nesaugią ar mažai žinomą, o galbūt ir garsią ir populiarią keityklą, neteksite pinigų dėl saugumo spragų ar įvairių kitų priežasčių. Tarkime programišiai įsilauš į keityklą ir pavogs Jūsų kriptovaliutą arba atsitiks kokia nors programinė klaida ir bus bėdų.

Buvo atvejis, kai 2014 metais bankrutavo Bitcoin keitykla Mt. Gox Japonijoje, kuri valdė apie 70% Bitcoin biržos. Kaip pareiškė Mt. Gox tuometinis savininkas prancūzas Mark Karpeles, Bitcoinai buvo pavogti įsilaužėlių. Pavogtų Bitcoinų suma buvo arti 1mln. vienetų, tuometinė vertė buvo apie $400 mln., dabar jų vertė būtų apie $8 mlrd. Šiuo metu dar vyksta teismai dėl šio atvejo, tačiau keityklos vadovas matomai išsisuks sumokėjęs baudą pagal tuometinę Bitcoinų vertę Japonijos jenomis. Taigi, jeigu jis pasisavino tuos Bitcoinus, tuomet uždirbo daug gražaus pinigo.

Tai tiek pagasdinimo. Visuomet atsiminkite, kad kriptovaliutų ir Bitcoin rinka yra rizikinga ir niekada nežinai kas gali nutikti. Rinka yra jauna ir dar viskas labai ankstyvoje stadijoje. Visus vilioja nusipirkti kriptovaliutos dėl jau matomų pavyzdžių, kaip nieko nenutuokiantys ar nutuokiantys investavime žmonės tampa milijonieriais. Taigi, jeigu ir Jūs susiviliojote, būkite atsargūs, o Bankai.lt portale pristatysime pačias populiariausias ir mūsų manymu saugiausias Bitcoin ir kriptovaliutų keityklas.

Bittrex & Bitfinex strategija

Pasidalinsime kaip naudojant skirtingas keityklas, kartais pasiseka. Kas sekate kriptovaliutų rinką, turbūt pamenate Bitcoin cash šuolį į aukštumas iki $2800. Taigi, mums pavyko pasinaudoti šiuo momentiniu kilimu todėl, kad stebėjome kelias keityklas. Prekiavome Bittrex, o stebėjome Bitfinex. Bitfinex visuomet tarsi parodo kryptį ir kilimą ar būsimą kritimą Bittrex keitykloje (kalbu apie 10 sekundžių laikotarpį). Taigi, stebint judėjimus tarp keityklų pavyko kelis kartus nuspėti kryptį ir teisingu laiku parduoti. Stebint pokyčius ir tuo metu vyraujančią visišką nesamonę biržoje pavyko tuo pasinaudoti, kai kainos bėgiojo nei iš šio nei iš to į viršų ar į apačią, o Bitfinex vis parodydavo kryptį. Per tą prekybos laikotarpį pirkome ir pardavėme virš 70 kartų, tad tam reikėjo atiduoti tikrai daug jėgų ir energijos. Pateikiame prekybos išklotinę iš Bittrex:

Exchange Type Quantity Limit CommissionPaid Price Opened Closed
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1310 0.65499999 262 11/11/17 21:23 11/11/17 21:23
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1290 0.645 258 11/11/17 21:30 11/11/17 21:34
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1334 0.667 266.8 11/11/17 22:33 11/11/17 22:33
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1350 0.675 270 11/11/17 22:35 11/11/17 22:35
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.4 1339 1.339 535.6 11/11/17 23:42 11/11/17 23:47
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1390 0.695 278 11/12/17 01:30 11/12/17 01:30
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1480 0.74 296 11/12/17 01:52 11/12/17 01:52
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1512 0.756 302.4 11/12/17 02:06 11/12/17 02:07
USDT-BCC LIMIT_BUY 1 1578 3.94499999 1578 11/12/17 02:15 11/12/17 02:15
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1551 0.7755 310.2 11/12/17 02:21 11/12/17 02:21
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1564.209558 0.78210476 312.8419115 11/12/17 02:21 11/12/17 02:21
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1625 0.8125 325 11/12/17 03:03 11/12/17 03:03
USDT-BCC LIMIT_SELL 2.6 2000 13 5200 11/12/17 03:42 11/12/17 03:42
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1740 0.87 348 11/12/17 03:47 11/12/17 03:47
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.2 1898 0.95085833 380.3433332 11/12/17 03:53 11/12/17 03:53
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1870 0.935 374 11/12/17 03:55 11/12/17 03:55
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1870 0.93499999 374 11/12/17 03:56 11/12/17 03:57
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1870.187 0.93508976 374.0359089 11/12/17 03:57 11/12/17 03:57
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.6 1670 2.505 1002 11/12/17 04:04 11/12/17 04:04
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1628.460841 0.81423041 325.6921682 11/12/17 04:06 11/12/17 04:06
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1628.460841 0.81423042 325.6921682 11/12/17 04:06 11/12/17 04:06
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1675 0.83749999 335 11/12/17 04:07 11/12/17 04:09
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1709.488253 0.84841988 339.3679529 11/12/17 04:07 11/12/17 04:07
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1734 0.86499999 346 11/12/17 04:08 11/12/17 04:09
USDT-BCC LIMIT_SELL 1 1730 4.32499999 1730 11/12/17 04:14 11/12/17 04:14
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1770 0.88499999 354 11/12/17 04:20 11/12/17 04:20
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1770 0.885 354 11/12/17 04:21 11/12/17 04:21
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.4 1810 1.81 724 11/12/17 04:23 11/12/17 04:23
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1751 0.8750015 350.0006 11/12/17 04:25 11/12/17 04:25
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1746.003 0.87300149 349.2006 11/12/17 04:26 11/12/17 04:26
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.4 1670 1.67 668 11/12/17 04:37 11/12/17 04:37
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1685.1 0.84254999 337.02 11/12/17 04:39 11/12/17 04:39
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1750 0.875 350 11/12/17 04:55 11/12/17 04:55
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1755.00011 0.8765 350.6 11/12/17 04:56 11/12/17 04:56
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1780 0.89 356 11/12/17 04:57 11/12/17 04:57
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1785 0.8925 357 11/12/17 04:57 11/12/17 04:57
USDT-BCC LIMIT_SELL 1 1750 4.37499999 1750 11/12/17 05:00 11/12/17 05:00
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1785 0.8925 357 11/12/17 05:04 11/12/17 05:04
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.2 1790 0.895 358 11/12/17 05:06 11/12/17 05:07
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1835 0.9175 367 11/12/17 05:21 11/12/17 05:21
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.2 1840 0.91999999 368 11/12/17 05:21 11/12/17 05:21
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1820 0.91 364 11/12/17 05:22 11/12/17 05:22
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.2 1817.48598 0.91 364 11/12/17 05:23 11/12/17 05:23
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1825.999 0.9129995 365.1998 11/12/17 05:28 11/12/17 05:28
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1780.01 0.890005 356.002 11/12/17 05:29 11/12/17 05:29
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1880 0.939812 375.9248 11/12/17 05:37 11/12/17 05:37
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.6 1900 2.85011689 1140.046764 11/12/17 05:42 11/12/17 05:42
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1920 0.95999999 384 11/12/17 05:43 11/12/17 05:43
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1900 0.95 380 11/12/17 05:46 11/12/17 05:46
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1894 0.947 378.8 11/12/17 05:51 11/12/17 05:51
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1894 0.947 378.8 11/12/17 05:51 11/12/17 05:51
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1899 0.949 379.6 11/12/17 05:52 11/12/17 05:52
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1944 0.9716332 388.653281 11/12/17 05:57 11/12/17 05:57
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1969.154229 0.98457711 393.8308458 11/12/17 06:10 11/12/17 06:10
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1983.64 0.99181999 396.728 11/12/17 06:11 11/12/17 06:11
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1988 0.99399999 397.6 11/12/17 06:11 11/12/17 06:11
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2000 1 400 11/12/17 06:15 11/12/17 06:15
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2090.37072 1.0425 417 11/12/17 06:22 11/12/17 06:22
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2199 1.0995 439.8 11/12/17 06:31 11/12/17 06:31
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2200 1.1 440 11/12/17 06:31 11/12/17 06:31
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2280 1.14 456 11/12/17 06:34 11/12/17 06:34
USDT-BCC LIMIT_SELL 2.8 2400 17.115 6846 11/12/17 06:42 11/12/17 06:42
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2000 1 400 11/12/17 06:45 11/12/17 06:45
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2100.0995 1.05004974 420.0199 11/12/17 06:45 11/12/17 06:45
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2300 1.10895 443.58 11/12/17 06:46 11/12/17 06:46
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 2300 1.12522 450.088 11/12/17 06:46 11/12/17 06:46
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.8 2250 4.52 1808 11/12/17 06:47 11/12/17 06:47
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1438.288889 0.71914444 287.6577778 11/12/17 07:08 11/12/17 07:08
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1461 0.7305 292.2 11/12/17 07:08 11/12/17 07:08
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.4 1549.99 1.6 640 11/12/17 07:10 11/12/17 07:10
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1580 0.79 316 11/12/17 07:11 11/12/17 07:11
USDT-BCC LIMIT_BUY 0.2 1600 0.8 320 11/12/17 07:11 11/12/17 07:11
USDT-BCC LIMIT_SELL 0.4 1882.109093 1.88423677 753.694714 11/12/17 07:14 11/12/17 07:14

Aišku, ne visada pavyks pagauti tokius atvejus, bet šios istorijos ir pavyzdžio pateikimo moralas yra tas, kad jeigu jau prekiaujate, tai naudokite ne vieną, o kelias (5 keityklas) kainų stebėjimui. Keityklos parodo kryptį, taip pat kai kuriuo metu kainos tarp keityklų skiriasi, todėl galima surizikuoti persivesti kriptovaliutą iš vienos keityklos į kitą ir išlošti iš kainos skirtumo.

Šviečiame ir aiškiname apie tai todėl, kad labai daug užklausų gauname ir patys nusimanome šioje sferoje. Bet žinokite, kad jeigu negalite skirti tam pakankamai laiko ir šiaip sunku yra susikaupti - nelįskite į šią sritį, ji yra labai pavojinga ir galite prarasti viską, o taip pat ir brangų laiką bei nervus. Kaip ir visur, elgdamiesi su savo finansais, būkite atsargūs. Apskritai, kriptovaliutų sritis yra super pavojinga, nes yra nereguliuojama, tad bandyti reikėtų švietėjiškais tikslais ir nepamesti galvos. Iš to jau nebeuždirbsite x3000 kartų, praėjo tie laikai. Kriptovaliutų biržoje yra labai daug manipuliacijų ir didieji valdo kryptis, kur judės kriptovaliutos.

Protingiausia elgtis taip, kad jeigu patinka tam tikra technologija ir valiuta, tiesiog nusipirkite ir palikite ją ateičiai, bet su tokia rizika, kad galite prarasti. Todėl ir suma turi būti tokia, kokią galite sau leisti. Pažiūrėkite po metų ar dviejų kiek uždirbote ir jeigu uždirbote - galėsite skirti atostogoms ar vaikų išsilavinimui. Prekyba kriptovaliutų biržoje yra kaip loterija, nes pokyčiai yra milžiniški ir gali sunaikinti pinigus akimirksniu jeigu nebūsite saugūs.

Taigi, sėkmės visiems, būkite atsargūs. Jeigu turėsite pastabų dėl keityklų sąrašo, prašau parašyti į info@bankai.lt.

Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų