Valiutos keityklos - Bankai.lt rekomenduoja

Čia rasite informaciją apie valiutų keityklas Lietuvoje, kurias rekomenduoja Bankai.lt. Didiesiems bankams atsisakant teikti valiutos keitimo paslaugą grynais pinigais, Lietuvoje pradėjo veikti daug valiutų keityklų. Čia rasite informaciją, kuriose valiutų keityklose galite išsikeisti valiutą.

Valiutos keityklos

Pastaruoju metu Lietuvoje matome augantį poreikį keisti valiutą grynais pinigais, tačiau didieji bankai teikti šią paslaugą atsisakė. Todėl pradėjo veikti daug valiutų keityklų visoje Lietuvoje. Atrinkome ir patikrinome patikimas valiutos keityklas, kuriose galite saugiai ir geru kursu išsikeisti norimą valiutą. Jeigu keliaujate, dirbate užsienyje ar kitokiu būdu atsiranda poreikis išsikeisti valiutą - Bankai.lt rekomenduoja šias valiutos keityklas:

Florinus

1. Florinus

Florinus yra populiari valiutos keitykla, turi 5 valiutos keitimo skyrius Lietuvoje, kuriuose galite išsikeisti skirtingų pasaulio valiutų, o pat įsigyti ir aukso. Jeigu keičiate didesnę sumą, dėl geresnio kurso galite derėtis šiuo Florinus.lt telefono numeriu: +370 616 88225.

Valiutoskeitykla.eu

2. Valiutoskeitykla.eu

Valiutoskeitykla.eu (Junona) yra populiari valiutos keitykla Kaune ir Vilniuje. Valiutos keitykla klientams teikia greitą ir profesionalią valiutos keitimo paslaugą grynaisiais pinigais ir siūlo vienus iš geriausių užsienio valiutų kursus ir įkainius. Specialus geresnio kurso derybų telefono numeris yra: +37065753033.

Valiuta24

3. Valiuta24.lt

Valiutos keitykloje Valiuta24.lt galima pasikeisti net 50 skirtingų pasaulio šalių valiutų. Valiutų kursai vieni geriausių Lietuvoje. Keičiantiems didesnes valiutos sumas taikomi geresni valiutos keitimo kursai. Valiutos keitykloje Valiuta24.lt galima ne tik pasikeisti valiutą palankesniu kursu, bet ir užsakyti norimą valiutą iš anksto telefonu +370 641 999 66.

Naudinga informacija? Pasidalink!

Aktualūs straipsniai apie valiutos keitimą

Susipažinkite su informacija, kuri bus naudinga keičiant valiutą

Kaip pasirinkti geriausią valiutos keityklą?

Norint pasirinkti geriausią valiutos keityklą, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Štai keli patarimai:

  1. Keitimo kursas - tai vienas svarbiausių veiksnių, kurie turėtų būti atsižvelgiama renkantis valiutos keityklą. Prieš keičiant valiutą, patariama patikrinti keitimo kursus skirtingose keityklose ir pasirinkti tuos, kurie yra geriausi. Palyginti valiutų kursus galite Bankai.lt valiutų kursų palyginimo sistemoje;
  2. Komisiniai mokesčiai - valiutos keityklos gali taikyti įvairius mokesčius už keitimą, tokius kaip fiksuota mokestis arba procentinė dalis nuo sumos. Patariama atkreipti dėmesį į šiuos mokesčius, kadangi jie gali turėti įtakos jūsų keitimo sumai. Prieš keisdami valiutą, pasiteiraukite keityklos kokie yra taikomi komisiniai mokesčiai;
  3. Patogumai ir paslaugos - reikėtų atsižvelgti ir į kitus aspektus, pavyzdžiui, kiek patogu naudoti valiutos keityklos svetainę, ar yra palaikomi skirtingi mokėjimo būdai, ar keitykla siūlo papildomas paslaugas, kurios Jums yra reikalingos pvz., pinigų perlaidos į užsienį;
  4. Reputacija - patariama pasirinkti valiutos keityklą, kuri yra patikima ir turinti gerą reputaciją. Būtina patikrinti, ar keitykla turi reikiamas licencijas ir ar yra nedaug skundų ar apgavysčių ataskaitų apie ją internete. Su šiame puslapyje esančiomis keityklomis esame bendravę ir bendradarbiaujame, todėl galime rekomenduoti. Bet kokiu atveju, turite savarankiškai pasitikrinti papildomai ir priimti savarankišką sprendimą dėl Jums tinkamiausios ir palankiausias sąlygas siūlančios keityklos.
  5. Šie patarimai padės jums pasirinkti geriausią valiutos keityklą Lietuvoje, tačiau, prieš keičiant valiutą, visada patariama atlikti savo tyrimus ir apgalvotai pasirinkti keityklą.