Nemokama Revolut kortelė

Bankai.lt lankytojai turi unikalią galimybę gauti „Revolut” standartinę kortelę nemokamai ir sutaupyti 5.99 Eur siuntimo mokestį. Standartinė „Revolut” kortelė neturi jokių mėnesinių mokesčių. Jeigu keliaujate į užsienį - „Revolut” yra vienintelė skaitmeninė alternatyva bankams, kuri neima komisinio mokesčio už valiutos keitimą atsiskaitant užsienio valiuta (iki 6000 EUR per mėn.).

image

Kaip gauti Revolut kortelę nemokamai?

 1. Spauskite šią nuorodą: nemokama Revolut kortelė ir įveskite savo telefono numerį;
 2. Į telefoną SMS žinute gausite specialią programėlės parsisiuntimo nuorodą;
 3. Atsisiųskite Revolut programėlę į savo telefoną (paspaudę SMS gautą nuorodą ar tiesiogiai iš App Store ar Google play, bet naudodami būtent tą telefono numerį, kurį ką tik įvedėte);
 4. Įveskite visus prašomus registracijos duomenis, turėsite nufotografuoti savo vairuotojo pažymėjimą arba pasą, o taip pat telefonu nusifotografuoti;
 5. Papildykite sąskaitą 10 EUR (programėlėje spauskite „Top up”/ „Papildyti”) - čia turėsite įvesti savo banko mokėjimo kortelės duomenis. Pinigus nuskaitys nuo bet kurio banko Jūsų turimos mokėjimo kortelės;
 6. Pinigai į „Revolut” įkris per sekundę - tada galėsite užsisakyti standartinę „Revolut” kortelę nemokamai;
 7. Kai užsakinėsite kortelę, bus 3 pasirinkimai - du nemokami ir vienas mokamas kortelės pristatymas, tai rinkitės “Standard Delivery”/ „Standartinis kortelės pristatymas” (jis bus apačioje);
 8. 10 EUR, kuriais papildėti savo „Revolut” sąskaitą, galite bet kada išleisti atsiskaitydami kortele ar darydami bankinį pervedimą;
 9. Nemokamai kortelę gausite tik tokiu atveju, jeigu anksčiau nebuvote užsiregistravę „Revolut”.

Gauti kortelę nemokamai

Juk tai puikus pasiūlymas, todėl galite pasidalinti su draugais!

Standartinės „Revolut” kortelės privalumai

Kortelė yra nemokama
Nėra mėnesinio mokesčio, o kortelės atsiuntimas naudojantis Bankai.lt specialia nuoroda yra taip pat nemokamas.
Palankūs valiutų kursai
„Revolut” taiko tarpbankinius valiutų kursus, kurie atnaujinami realiu laiku, ir juos visada galite matyti programėlėje. Nebus jokių siurprizų.
Sutaupysite keliaudami užsienyje
Sutaupysite atsiskaitydami „Revolut” kortele bei gryninant pinigus užsienio valiuta bankomatuose. Detalią informaciją apie galimus įkainius nelikvidžioms valiutoms rasite čia.
Patogus valdymas
Naudojantis „Revolut” programėle lengvai galite blokuoti/atblokuoti įvairių tipų atsiskaitymus, pasitikrinti kortelės PIN, nustatyti išlaidų limitus.
Pinigų pervedimai
Naudodami „Revolut”, SEPA pervedimus ES šalyse galėsite atlikti nemokamai. SWIFT pavedimai taip pat nemokami, tačiau turėkite omenyje, kad pervedime gali dalyvauti tarpininkaujantis bankas, už kurio mokesčius „Revolut” neatsako.
Statistika
Programėlėje Jūsų išlaidos bus sugrupuotos pagal kategoriją, įmonę, šalį. Pavyzdžiui, mėnesio gale matysite kiek išleidote Maximoje, Iki, Lidl ir t.t.

Bankai.lt išbandė Revolut ir užsienyje

Singapūras, Malaizija, Vietnamas, Filipinai, Tailandas, Indonezija

Daugiau Bankai.lt tyrimų

Konsultacijos dėl Revolut kortelės

 1. „Revolut” programėlėje. More > Help > Chat to Us (Daugiau > Pagalba > Susisiek su mumis). Klientų aptarnavimas kol kas vyksta tik anglų kalba. Pokalbio pradžioje parašykite "Live agent" - tik tada bendrausite su gyvu klientų aptarnavimo specialistu, o ne su robotu.
 2. „Revolut” Facebook profilyje, kreipiantis asmenine žinute.
 3. Bankai.lt portale. Jau atsakytus klausimus dėl Revolut kortelės bei užduoti naują klausimą lietuvių kalba galite ir Bankai.lt konsultacijų centre, čia: Revolut kortelė.

SVARBU: „Revolut” atstovai konsultuoja tik kreipiantis 1 ir 2 būdais.