Skaičiuoklės

Bankai.lt sukurtos skaičiuoklės palengvins Jums daugelį finansinių operacijų.

Atlyginimo ir individualios veiklos skaičiuoklės parodys visus mokesčius mokamus sodrai ir VMI, skaičiuoklių pagalba galėsite lengvai pasidėlioti įvairius mokesčių scenarijus ir pasinagrinėti mokamų mokesčių sumas.
PVM skaičiuoklė leis labai lengvai apskaičiuoti sumas su PVM ir be PVM įvedant vieną arba kitą reikšmę.
Valiutos skaičiuoklė apskaičiuos konvertuojant valiutas bei iš karto parodys kuriame banke palankiausia keisti Jūsų pasirinktą valiutą.
Indėlių skaičiuoklė parodys kiek uždirbsite įnešę tam tikrą pinigų sumą per pasirinktą laikotarpį.
Būsto paskolų skaičiuoklė leis lengviau įsigilinti į būsto paskolų specifiką, leis suprasti ir pasitikrinti svarbiausias reikšmes, o tai padės pasirinkti mokėjimo būdus, paskolos sumą.
Ar žinojote, kad
Pirmasis skaičiuotuvas buvo išrastas prieš 3000 metų, jo pavadinimas Abakas (gr. abax - skaičiavimo lenta). Abako lenta suskirstyta juostomis, ant kurių dėliojami akmenukai. Šiais laikais skaičiuotuvai labai patobulėjo, o tuo galite įsitikinti pasinaudoję Bankai.lt skaičiuoklėmis.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų