Paremkite Bankai.lt turinį

Džiaugiamės, kad mūsų kuriamas turinys yra Jums naudingas. Esame vienintelis Lietuvoje portalas ir grupelė entuziastų, kurie nemokamai konsultuoja būsto ir vartojimo paskolų, valiutų, indėlių bei kitų bankinių produktų klausimais. Jau atsakėme daugiau nei į 1000 Jūsų klausimų, o didžiąją dalį iš jų galite matyti Bankai.lt portalo paskolų, valiutų bei indėlių skiltyse.

Bankai.lt atsakymai į klausimus

Sulaukiame daug Jūsų padėkų, o tai tik verčia mus judėti pirmyn. Taip pat sulaukiame daug Jūsų prašymų ir norų atsidėkoti už suteiktą informaciją. Tam tikslui sukūrėme šią paramos skiltį, kurioje galite paremti Bankai.lt projektą. Lėšos, kurias pervesite bus investuojamos į projekto ir turinio tobulinimą. Dėkui!

Parama pavedimu į Bankai.lt sąskaitą

Jeigu nepavyko paremti pasinaudojant mygtuko pagalba arba dėl kitų priežasčių norite paremti projektą darant pavedimą iš savo banko sąskaitos, pateikiame savo rekvizitus kur galite savo norimą sumą:

Įmonės pavadinimas: UAB „Bankai.lt”
Sąskaita DNB banke: LT614010051003386926
Sąskaita Paysera: LT803500010002478398
Mokėjimo paskirtis: Bankai.lt turinys

Dėkojame, kad esate kartu!

Su pagarba,
Bankai.lt komanda

Jums jau padėjome
3000+
Išanalizavome Jūsų paskolos paraiškų
1000+
Pateikta atsakymų į Jūsų klausimus
200+
Suteikta konsultacijų telefonu
Bankai.lt populiarumas
200 000+
Lankytojų Bankai.lt portale per mėnesį
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų