Paskola verslui

Reikia paskolos verslui? Palyginkite sąlygas ir sužinokite kur galite gauti geriausias verslo paskolos sąlygas.

Paskola verslui yra labai naudingas dalykas, nes nereikia išleisti didelės sumos iš karto, o turimus laisvus pinigus panaudoti plėtrai ir veiklos vystymui. Juk kiekvienas verslo valdytojas yra suinteresuotas, kad verslas augtų.

Verslo paskolos taip pat naudingos, kai pritrūksta apyvartinių lėšų, o įsigijamos prekės atneša greitą pelną. Kuomet palūkanos už verslo paskolas yra nedidelės ir produkto marža yra didesnė nei palūkanos - Jūs laimite. Tačiau labai svarbu pasirinkti geriausias sąlygas siūlantį partnerį banką, kredito uniją ar kitą skolinimosi platformą. Šiuo metu Lietuvoje yra labai daug įstaigų, kurios skolina verslui. Išsirinkti yra sunku, kadangi tai yra nauja niša, konkurencija tarp skolintojų yra didelė, tad ir sąlygų įvairovė nemaža.

Pagrindinės verslo paskolų paskirtys yra šios:

  • Investicinė paskola
  • Paskola apyvartiniam kapitalui
  • Kredito linija
  • Automobilių lizingas
  • Komercinio transporto lizingas
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų