Greitieji kreditai

Lietuvoje nuo 2007 metų itin sparčiai pradėjo populiarėti greitųjų kreditų bendrovių teikiamos paskolos trumpiems laikotarpiams. Greitųjų kreditų bendrovių intensyvi reklama įtikino žmones skolintis trumpam laikui, kai tik pritrūksta pinigų. Tai yra itin populiarus ir pavojingas žmonėms dėl didelių palūkanų skolinimosi produktas. Vartojimo kreditų rinką prižiūri ir kontroliuoja Lietuvos centrinis bankas. Šiuo metu greituosius kreditus teikia apie 40 aktyviai veikiančių greitųjų kreditų bendrovių Lietuvoje, o jų visą sąrašą bei detalią informaciją apie kiekvieną kredito bendrovę galite pamatyti žemiau pateiktoje suvestinėje.

Dauguma Lietuvoje veikiančių kredito bendrovių priklauso Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ar Skandinavijos didelėms finansinėms grupėms. Rinkoje bendrovės aktyviai konkuruoja ir išleidžia milžiniškus reklaminius biudžetus norėdamos pritraukti kuo daugiau klientų. Bankai.lt portale galite palyginti visų greitųjų kreditų bendrovių siūlomų palūkanų dydžius ir sužinoti, kurioje bendrovėje palūkanos yra mažiausios.

Vitas Vasiliauskas
Vitas Vasiliauskas
Lietuvos banko valdybos pirmininkas

greitųjų kreditų rinką prižiūri LB

Lietuvoje veikiančios greitųjų kreditų bendrovės:

Credit24
Credit24 logotipas
Įmonės pavadinimas: IPF Digital Lietuva, UAB
Credit24

Credit24, tai nuo 2007 m. Lietuvoje veikiantis greitųjų kreditų prekės ženklas, kurį ilgą laiką valdė bendrovė MCB Finance. 2015 m. pradžioje šią įmonę įsigijo tarptautinė vartojimo paskolų teikėja „International Personal Finance”, kuriai taip pat priklauso greitųjų kreditų prekės ženklas Provident. 2015 m. rugpjūčio mėn. MCB Finance, UAB pakeitė juridinio asmens pavadinimą į IPF Digital Lietuva, UAB.

Moment Credit
Moment Credit logotipas
Įmonės pavadinimas: Moment Credit, UAB
Moment Credit

Greitųjų kreditų bendrovė Moment credit buvo įkurta 2007 metais. Bendrovę įkūrė dabartinis generalinis direktorius Viktoras Milkevičius su lietuviais kolegomis, kurie turėjo patirties kreditavimo srityje. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti klientams kreditus internetu ir pirmoji pasiūlė kreditus SMS žinute. Šiuo metu įmonė turi jau daugiau nei 160 tūkst. klientų ir paslaugas teikia internetu bei Moment credit aptarnavimo skyriuose.

Provident
Provident logotipas
Įmonės pavadinimas: Provident Polska S.A. filialas „Provident Finansai“
Provident

Provident greitųjų kreditų bendrovė į Lietuvos rinką žengė ir veiklą pradėjo 2013 m. liepos mėn. Šis Lietuvoje veikiantis Provident kreditų bendrovės padalinys priklauso tarptautinei finansų kompanijai „International Personal Finance”, kuri 2015 m. vasario mėn. įsigijo ir kitą Lietuvoje plačiai žinomą bendrovę MCB Finance, kuriai priklauso prekės ženklas Credit24. Šiuo metu IPF Lietuvoje valdo du prekės ženklus Provident ir Credit24, kaip manoma šių bendrovių klientų duomenų bazė yra gimininga.

General Financing
General Financing logotipas
Įmonės pavadinimas: General Financing, UAB
General Financing

General Financing buvo įkurta 2005 metais ir ilgą laiką Lietuvoje valdė greitųjų kreditų prekės ženklus Credit123 ir Kreditas123. Šie prekių ženklai buvo vieni populiariausi Lietuvoje tarp greitųjų kreditų bendrovių. 2008 metais General Financing tapo Prancūzijos banko Societe Generale grupės dalimi ir toliau sėkmingai vystė veiklą. Tačiau 2013 metais jau Švedijos finansų bendrovė Marginalen AB iš Prancūzijos banko įsigijo General Financing bendrovę. Ši bendrovė panaikino prieš tai vystytus prekės ženklus Credit123 ir Kreditas123, o visą veiklą, keisdami ir strategiją perkėlė ant General Financing prekės ženklo. General Financing generalinis direktorius yra Konstantin Balakin.

Creditstar
Creditstar logotipas
Įmonės pavadinimas: Creditstar Lithuania, UAB
Creditstar

Creditstar tai tarptautinis greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris aktyvią savo veiklą Lietuvoje pradėjo ganėtinai vėlai - tik 2014 metais. Šis prekės ženklas priklauso tarptautinei finansų grupei Creditstar Group, kuri savo veiklą vysto nuo 2006 metų ir šiuo metu veikia šešiose Europos šalyse, o pagrindiniai grupės akcininkai ir įkurėjai yra kilę iš Estijos. Lietuvoje Credistar prekės ženklą valdo įmonė Creditstar Lithuania, UAB, kuriai vadovauja Nerijus Mačiulis.

Creditplus
Creditplus logotipas
Įmonės pavadinimas: Aventus Capital, UAB
Creditplus

Greitųjų kreditų prekės ženklas Creditplus, kurį valdo bendrovė Aventus Capital, UAB savo veiklą pradėjo 2009 metais. Ši bendrovė priklauso lietuvių sukurtai tarptautinei grupei Aventus Group, kuri taip pat vysto greitųjų kreditų veiklą Latvijoje, Lenkijoje ir Čekijoje. Didžiausią kreditų portfelio dalį sudaro išduoti kreditai Lenkijoje. Šios tarptautinės finansų grupės vadovas yra lietuvis Arūnas Penkaitis.

EcoCredit.lt
EcoCredit.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: Sostinės kreditai, UAB
EcoCredit.lt

Greitųjų kreditų prekės ženklas ECO Credit pradėjo veiklą 2012 metais. ECO Credit priklauso įmonei Sostinės kreditai, UAB.

paskolosjums.lt
paskolosjums.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: Sigirė, UAB
paskolosjums.lt

Greitųjų kreditų veikla užsiimanti bendrovė Sigirė, UAB valdo greitųjų kreditų išdavimo sistemą paskolosjums.lt. Ši bendrovė veiklą pradėjo 2009 metais, o jos vadovas yra Regimantas Gaučas. Įmonė teikia greituosius kreditus nedidelėmis sumomis.

Greitaskreditas.lt
Greitaskreditas.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: HST komunikacijos, UAB
Greitaskreditas.lt

Greitųjų kreditų prekės ženklas Greitaskreditas.lt priklauso įmonei HST Komunikacijos, UAB, kuri greituosius kreditos po šiuo prekės ženklu pradėjo išdavinėti apie 2009 metus. Įmonė sėkmingai veikia, įdomu pastebėti, kad nuo 2011 metų įmonės apyvarta pradėjo mažėti, o taip pat 2014 metais buvo sumažintas įmonės įstatinis kapitalas. Įmonei vadovauja direktorė Rasa Urbonaitė.

Paskolostau.lt
Paskolostau.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: Finverta, UAB
Paskolostau.lt

PaskolosTau.lt greitųjų kreditų prekės ženklas yra valdomas įmonės Finverta, UAB. Įmonė į greitųjų kreditų rinką rimtai žengė nuo 2008 metų ir sėkmingai vykdo veiklą iki šiol. Įmonė išduoda kreditus internetu ir SMS žinute savo registruotiems vartotojams. Įmonės deklaruojamas vienas iš išskirtinių bruožų - profesionalūs ir kvalifikuoti įmonės darbuotojai. Įmonei vadovauja Lolita Radišauskienė.

Paskoliukas
Paskoliukas logotipas
Įmonės pavadinimas: ARN group, UAB
Paskoliukas

Greitųjų kreditų prekės ženklas Paskoliukas į greitųjų kreditų rinką žengė gana neįprastu pavadinimu 2009 metais. Paskoliukas greituosius kreditus išduoda internetu arba SMS žinute. Šį prekės ženklą valdo įmonė ARN group, UAB, kuri sėkmingai vykdo šią veiklą iki dabar. Įmonei vadovauja Simona Mikšienė.

Euroecredit.lt
Euroecredit.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: LSV Intergroup, UAB
Euroecredit.lt

Greitųjų kreditų prekės ženklą Euroecredit.lt Lietuvoje valdo įmonė LSV Intergroup, UAB. Tai šiuolaikiška lietuviško kapitalo greitųjų kreditų teikimo įmonė, turinti platų klientų ratą Lietuvoje. Įmonės veikla remiasi aukštais personalo valdymo ir etikos standartais, orientuojasi į ilgalaikį bendradarbiavimą su kiekvienu klientu. Klientų patogumui sistema nuolat techniškai tobulinama ir plečiamos siūlomų paslaugų galimybės. Įmonei vadovauja Šarūnas Mažeika.

Creditday
Creditday logotipas
Įmonės pavadinimas: Credit day, UAB
Creditday

Greitųjų kreditų bendrovė CreditDay sėkmingai vykdo veiklą nuo 2009 metų ir veikia kaip juridinis asmuo CreditDay, UAB. Šiai bendrovei vadovauja Lolita Radišauskienė, kuri taip pat vadovauja ir kitai bendrovei, kuri valdo greitųjų kreditų prekės ženkla PaskolosTau.lt. CreditDay išduoda trumpalaikius kreditus internetu ir SMS žinute.

Mikrokreditas.lt
Mikrokreditas.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: Katalogas, UAB
Mikrokreditas.lt

Greitųjų kreditų prekės ženklas Mikrokreditas.lt buvo įkurtas 2008 metais ir yra valdoma įmonės Katalogas, UAB. Įmonė teikia kreditus per savo sistemą internetu. Įmonei vadovauja direktorius Eugenijus Liudvinavičius. Įmonė specializuojasi išduodama itin trumpo laikotarpio ir mažų sumų paskolų išdavime ir atitinka savo prekės ženklo pavadinimą - Mikrokreditas.

Kreditucentras.lt
Kreditucentras.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: PRO INVEST GROUP, UAB
Kreditucentras.lt

Greitųjų kreditų prekės ženklas Kreditucentras.lt buvo įkurtas 2010 metais, o jį valdo bendrovė Pro Invest Group, UAB. Įmonė teikia trumpalaikius kreditus nedidelėmis sumomis, siūlo gana lanksčias kreditų grąžinimo sąlygas. Įmonei vadovauja direktorė Vitalija Tarasevičiūtė.

Pinigine.lt
Pinigine.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: Minibank, UAB
Pinigine.lt

Greitųjų kreditų prekės ženklas Piniginė.lt buvo įkurtas 2009 metais, o jį valdo bendrovė Minibank, UAB. Kuomet įmonė buvo įkurta, greitųjų kreditų rinkoje buvo priekaištų iš konkurentų dėl įmonės pavadinimo Minibank, dėl pavadinime naudojamo žodžio bank, tačiau tai buvo nepagrįsti kaltinimai. Piniginė.lt teikia greituosius kreditus nedidelėmis sumomis įvairiais laikotarpiais. Įmonei vadovauja direktorė Jaunius Skierus.

Creditor.lt
Creditor.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: S.IMPERIA Creditor.lt, UAB
Creditor.lt

Creditor.lt greitųjų kreditų prekinis ženklas įkurtas 2009 metais, kurį valdo juridinis asmuo S. IMPERIJA Creditor.lt, UAB. Tai lietuviško kapitalo vartojimo paskolų bendrovė, kuri teikia greituosius kreditus Lietuvos piliečiams nuo 19 metų amžiaus. Bendrovei vadovauja Stardas Vyšniauskas.

Bobutės paskola
Bobutės paskola logotipas
Įmonės pavadinimas: Bobutės paskola, AB
Bobutės paskola

Greitųjų kreditų prekės ženklas Bobutės paskola, Lietuvoje pradėjo veiklą 2010 metais. Šį prekės ženklą valdo akcinė bendrovė „Bobutės paskola”. Pradėjusi savo veiklą bendrovė labai aktyviai žengė į Lietuvos televizijos projektus, kurie garsino šį prekės ženklą. Šiuo metu tai viena iš didžiausių greitųjų kredito bendrovių Lietuvoje. Tai pačiai įmonei priklauso ir kitas greitųjų kreditų ženklas POP kreditas. Įmonei vadovauja Aiva Remeikienė.

POPkreditas
POPkreditas logotipas
Įmonės pavadinimas: Bobutės paskola, AB
POPkreditas

POPkreditas.lt yra greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris priklauso įmonei AB Bobutės paskola. Šis prekės ženklas pradėjo savo veiklą dar 2010 metais. Jam taip pat buvo skirtos nemažos investicijos populiarinimui ir ženklo sklaidai. Šio prekės ženklo vadovė yra Asta Remeikienė, kuri yra AB Bobutės paskola direktorė.

BIGCREDIT
BIGCREDIT logotipas
Įmonės pavadinimas: NWO INVEST, UAB
BIGCREDIT

Bigcredit yra greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris priklauso įmonei NWO INVEST, UAB. Šis prekės ženklas pradėjo savo veiklą 2008 metais. Bigcredit išduoda greituosius kreditus trumpais laikotarpiais ir nedidelėmis sumomis. Šio prekės ženklo ir įmonės vadovas yra Sergej Ščerbakov.

Soho Credit
Soho Credit logotipas
Įmonės pavadinimas: SOHO group, UAB
Soho Credit

Soho credit yra greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris priklauso įmonei SOHO GROUP, UAB. Šis prekės ženklas Lietuvoje pradėjo savo veiklą 2008 metais. Soho credit išduoda greituosius kreditus įvairiais laikotarpiais ir sumomis. Soho credit yra tarptautinis prekės ženklas ir veikia Lenkojoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje. Lietuvoje SOHO GROUP, UAB vadovauja direktorė Alona Sicevica.

smspinigai.lt
smspinigai.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: Nordecum, UAB
smspinigai.lt

Smspinigai.lt yra greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris priklauso įmonei Nordecum, UAB. Ši įmonė valdo ir kitą greitųjų kreditų prekės ženklą Paskolos.lt. Smspinigai.lt Lietuvoje savo veiklą pradėjo 2010 metais - gana neseniai lyginant su kitais rinkos dalyviais. Smspinigai.lt aktyviai yra reklamuojamas televizijoje, internete, radijuje. Tai vienas populiariausių greitųjų kreditų prekės ženklų Lietuvoje. Šio prekės ženklo ir įmonės direktorius yra Aleksandr Kostin.

Paskolos.lt
Paskolos.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: Nordecum, UAB
Paskolos.lt

Paskolos.lt yra greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris priklauso įmonei Nordecum, UAB. Paskolos.lt Lietuvoje savo veiklą pradėjo 2011 m. rugsėjo 14 d. Tai pačiai įmonei taip pat priklauso ir kitas greitųjų kreditų prekės ženklas Smspinigai.lt. Įmonė Nordecum, UAB yra gana didelis žaidėjas šioje rinkoje, kurios vadovas yra Aleksandr Kostin.

AČIŪ kreditas
AČIŪ kreditas logotipas
Įmonės pavadinimas: AČIŪ kreditas, UAB
AČIŪ kreditas

Ačiū kreditas yra gana naujas greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris priklauso juridiniam asmeniui Ačiū kreditas, UAB. Šis greitųjų kreditų prekės ženklas veiklą pradėjo 2012 metais. Ačiū kreditas išduoda įvairių laikotarpių ir sumų mikro paskolas. Įmonei ir prekės ženklui vadovauja direktorius Valerijs Kopcovs.

Perlo kreditai
Perlo kreditai logotipas
Įmonės pavadinimas: Perlo kreditai, UAB
Perlo kreditai

Nuo 2013 metų savo veiklą pradėjusi Perlo kreditai, UAB yra didžiausią paraiškų teikimo vietų tinklą turintis vartojimo kreditų tarpininkas Lietuvoje. Vartojimo kreditą galite gauti prie loterijos terminalų, veikiančių visose „Iki“ parduotuvėse ir „Lukoil“ degalinėse, internetu bei kitose partnerių parduotuvėse. Perlo kreditai, UAB yra kreditus išduodančios 4finance, UAB tarpininkas (4finance, UAB valdo prekės ženklus SMSCredit.lt ir Vivus.lt). Šios įmonės generalinis direktorius yra Marius Zaikauskas.

LITCREDIT.LT
LITCREDIT.LT logotipas
Įmonės pavadinimas: Litkreditas, UAB
LITCREDIT.LT

LitCredit.lt yra naujas greitųjų kreditų prekės ženklas, kuris priklauso juridiniam asmeniui Lateko lizingas, UAB. Šis greitųjų kreditų prekės ženklas veiklą Lietuvoje pradėjo 2012 metais ir yra žinomos Lateko lizingas kompanijos dalis. LitCredit išduoda įvairių laikotarpių ir sumų paskolas. Įmonei ir prekės ženklui vadovauja generalinė direktorė Jolanta Karevienė.

SAVY
SAVY logotipas
Įmonės pavadinimas: Bendras finansavimas, UAB
SAVY

SAVY tai jungtinio finansavimo paskolų platforma, kuri priklauso juridiniam asmeniui Bendras finansavimas, UAB. Įmonei vadovauja direktorius Vytautas Zabulis. SAVY tai jungtinio finansavimo paskolos su mažesnėmis palūkanomis besiskolinančiajam ir investuojančiajam didesne grąža į paskolas. Tai skolinimo principas, kai žmonės skolina žmonėms, kai skolinatės per SAVY, Jūsų paskolą finansuoja žmonės ir Jūs nesinaudojate bankų ar kitų kreditų bendrovių paslaugomis. Skirtingai nei bankuose, SAVY galite pasirinkti ne tik paskolos sumą ir terminą, bet ir mažesnes paskolos palūkanas. Patvirtintą paskolos paraišką finansuoja SAVY užsiregistravę žmonės. Ir pinigai yra pervedami į banko sąskaitą.

Finbee
Finbee logotipas
Įmonės pavadinimas: Finansų Bitė, UAB
Finbee

FinBee (Finansų Bitė) – tai internetinė tarpusavio skolinimosi platforma, įkurta 2015 metais, šį prekės ženklą valdo įmonė Finansų Bitė, UAB. Šios bendrovės direktorius yra Laimonas Noreika, kuris taip pat vadovauja kitam greitųjų kreditų prekės ženklui MiniGo.lt. FinBee tarpusavio skolinimo platforma yra sukurta remiantis Madiston tarpusavio skolinimo programine įranga. Šis techninis sprendimas leidžia FinBee teikti rinkai patikrintas ir profesionalias P2P skolinimo paslaugas.

PegasusCredit
PegasusCredit logotipas
Įmonės pavadinimas: PegasusCredit, UAB
PegasusCredit

Greitųjų kreditų prekės ženklas PegasusCredit, kurį valdo bendrovė Pegasuscredit, UAB savo veiklą pradėjo 2010 metais. Ši bendrovė taip pat valdo ir kitą greitųjų kreditų prekės ženklą Kreditas5000. Bendrovei vadovauja generalinis direktorius Saulius Povilaitis. Įmonė nedidelių sumų ir įvairių laikotarpių kreditų išdavimu.

Blic kreditas
Blic kreditas logotipas
Įmonės pavadinimas: Blic kreditas, UAB
Blic kreditas

Greitųjų kreditų bendrovė Blic kreditas įsteigta 2009 metais. Tai lietuvio verslininko įsteigta greitųjų kreditų bendrovė, kuri savo veiklą aktyviai vykdė 2010-2013 metų laikotarpiu. Paskutiniais metais šios bendrovės aktyvumas pastebimai sumažėjo viešojoje erdvėje, tačiau ji ir toliau sėkmingai išduoda greituosius kreditus. Šiuo metu bendrovei vadovauja Jūratė Dirginčienė.

viasms.lt
viasms.lt logotipas
Įmonės pavadinimas: VIA SMS LT, UAB
viasms.lt

viasms.lt greitųjų kreditų prekės ženklas Lietuvoje yra valdomas bendrovės VIA SMS LT, UAB, kuri buvo įsteigta 2009 metais. Bendrovė priklauso latviams, o konkrečiai latvių įsteigtai finansų grupei VIA SMS Group, kuri buvo įsteigta 2008 metais. Lietuvoje veikiančiai bendrovei vadovauja latvis Eduards Lapkovskis, kuris taip pat ir yra visos grupės valdybos narys.

BIGBANK
BIGBANK logotipas
Įmonės pavadinimas: 43,8 mln. EUR
BIGBANK

Estijoje 1992 metais įkurtas bankas BIGBANK AS Lietuvoje veikia kaip užsienio banko filialas ir sėkmingai specializuojasi vartojimo paskolų srityje. BIGBANK savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2007 metais ir tapo gana svarbiu žaidėju vartojimo paskolų rinkoje. Bankas skiriasi nuo kitų Lietuvoje veikiančių bankų tuo, kad neteikia įprastinių bankinių paslaugų.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų