Perlo kreditai

Perlo kreditai logotipas

Nuo 2013 metų savo veiklą pradėjusi Perlo kreditai, UAB yra didžiausią paraiškų teikimo vietų tinklą turintis vartojimo kreditų tarpininkas Lietuvoje. Vartojimo kreditą galite gauti prie loterijos terminalų, veikiančių visose „Iki“ parduotuvėse ir „Lukoil“ degalinėse, internetu bei kitose partnerių parduotuvėse. Perlo kreditai, UAB yra kreditus išduodančios 4finance, UAB tarpininkas (4finance, UAB valdo prekės ženklus SMSCredit.lt ir Vivus.lt). Šios įmonės generalinis direktorius yra Marius Zaikauskas.

Perlo kreditai

Perlo kreditai teikia paskolas įvairiomis sumomis ir įvairiais laikotarpiais be užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų, internetu, parduotuvėse ar degalinėse. Perlo kreditai veikia kaip SMScredit.lt ir Vivus.lt tarpininkai.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų