General Financing

General Financing logotipas

General Financing buvo įkurta 2005 metais ir ilgą laiką Lietuvoje valdė greitųjų kreditų prekės ženklus Credit123 ir Kreditas123. Šie prekių ženklai buvo vieni populiariausi Lietuvoje tarp greitųjų kreditų bendrovių. 2008 metais General Financing tapo Prancūzijos banko Societe Generale grupės dalimi ir toliau sėkmingai vystė veiklą. Tačiau 2013 metais jau Švedijos finansų bendrovė Marginalen AB iš Prancūzijos banko įsigijo General Financing bendrovę. Ši bendrovė panaikino prieš tai vystytus prekės ženklus Credit123 ir Kreditas123, o visą veiklą, keisdami ir strategiją perkėlė ant General Financing prekės ženklo. General Financing generalinis direktorius yra Konstantin Balakin.

General Financing kreditai

Finansų įstaiga General Financing teikia pirkimo išsimokėtinai paslaugas ir vartojimo kreditus iki 15 000 eurų. Didžiausią dėmesį skiria kokybiškam klientų aptarnavimui, todėl su kiekvienu klientu siekia palaikyti partneryste paremtus santykius. Siekia būti aukštos kokybės specializuotas paslaugas teikianti finansų įstaiga, vartojimo kreditų ir pirkimo išsimokėtinai paslaugų rinkos lydere, puoselėti atsakingo skolinimo kultūrą, girdėti savo klientus ir suprasti jų poreikius, būti visada novatoriškais, atsakingais, profesionaliais, stipriais savo komandine dvasia.

General Financing akcininkai

„Marginalen AB“ yra Švedijos finansų holdingas, turintis daugiau nei 30 metų patirtį finansų srityje. „Marginalen AB“ priklausančios bendrovės veikia Švedijoje, Olandijoje bei Pabaltijo šalyse.

Švedijoje „Marginalen AB“ priklauso bankas „Marginalen Bank“, kuris buvo įkurtas 2010 metais sujungus „Finans AB Marginalen“ su jos dukterine bendrove „Bank2“ bei dalimi „Citibank Swedish consumer bank“.

Lietuvoje „Marginalen AB“ priklauso pirkimo išsimokėtinai bei vartojimo kreditų bendrovė „General Financing“ ir skolų išieškojimo bendrovė „Gelvora“. Trys „Marginalen AB“ bendrovės veikia Latvijoje – tai SIA Aizdevums.lv, UAB „Gelvora“ padalinys bei privačių asmenų finansavimo įmonė „MG Capital“, kurią koncernas įsigijo iš „GE Capital“ („General Electric Capital Corporation“).

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų