Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

 mini
2018-09-14
Klientas apie
Swedbank

Neseniai grįžau iš užsienio. Gavau ketvirtą atlygynimą ir kažkodėl negaliu paimt iš SWEDBANKO paskolos. Iš kur Lietuvoje atsirado nesamoningas įstatymas, kad paskolą gali paimt tik išdirbęs pusę metų? Kam tada yra padarytas bandomasis laikotarpis žmogui trys mėnesiai? Juk žmogus gali išdirbt dešimt metų ir gali atsitikt belenkas ir gali likt be darbo. Man nesuprantamas tas tiesiog debiliškas įstatymas. Juk žmogus ima tą paskolą ir taip ir taip turi padengt tą skolą, tai kam dar bankai tyčiojasi iš žmonių? Daug kartų ėmiau iš Swedbanko paskolą ir niekada problemų nebuvo, visuomet atiduodavau greičiau negu reikėjo, o dabar tokios nesamonės. Labai nepatenkintas esu tokiom nesamonėmis. Kuo toliau tuo gerėja Lietuvoj gyvenimas.

Swedbank mini
2018-09-13
Tadas apie
Swedbank

Vakar buvau Swedbank dėl paskolos, tai dar niekada gyvenime neteko taip nemaloniai pasijusti klientų aptarnavime. Norėjau būsto paskolos 45k, gal jiem ir maža suma, gal jie ir didžiausi bei "geriausi" rinkoje, bet kaip pats dirbantis klientų aptarnavimo sferoje niekada taip nekalbėčiau su bet kokiu klientu. Galima gražiai atsiprašyti, kad tokių nesuteikia ir išlydėti. O dabar pasijutau "ko tu čia nori" "valink iš čia greičiau" ir lyg koks "bomžas" atėjęs skolintis pinigų. Niekada nerašau skundų dėl aptarnavimo, bet šį kartą sukėlė tokias blogas emocijas, kad norėjosi kažkur išsipasakoti.

Šiaulių bankas mini
2018-09-07
Sonata apie
Šiaulių

Jūsų banko inernetinis puslapis yra tragiškas, internetinė banininkystė dar tragiškesnė. Nejau negalit pasimokyti iš kt. bankų? Ir kaip pristato savo internetinį puslapį!

Swedbank mini
2018-09-06
Inga apie
Swedbank

Tokio pasityčiojomo iš klientų man senai neteko matyti. Konsultacijų skyriuje iš 4 konsultantų dirba tik 2, žmonės po puse dienos turi praleisti eilėje, kad juos aptarnautu, niekas už nieką neatsako, nieko nežino, vienintelis atsakymas laukite

Swedbank mini
2018-08-23
Snieguole apie
Swedbank

Laba diena, kazkoks kosmaras Klaipedoje su swedbanku taikos,agluonos padaliniu. Laukiame jau 2h45min privatus klientas be grynuju, jokio judejimo, kas dedasi? Kodel taip? Mums laikas irgi brangus.

SEB mini
2018-08-16
Oksana apie
SEB

Sveiki, Nemuno g. 3 SEB, super aptarnavimas. Dėmesys, išklausymas, problemų sprendimas. Ypatingai Monika. Ačiū ir rekomenduoju!

Luminor mini
2018-08-15
Eugenijus apie
Luminor

Netenkina darbo laikas. Tokiu laiku dirba dauguma miesto gyventojų. Kaip apsilankyti Jūsų banke? Rimtai pagalvokite ir apie klientus. Su pagarba E. Žukauskas

Šiaulių bankas mini
2018-08-04
Zita apie
Šiaulių

Kokia klaidinga informacija. Atvykau sumoketi gryzus is ligonines, nes jusu nurodytas terminas iki 4d. Bet bankas dar tik bus atidarytas 9d. Kur sumoket?

Medicinos bankas mini
2018-08-02
dainora apie
Medicinos

Sveiki, kreipiausi del paskolos, sake gali suteiki 300 simtu paskola uzpildziau prasyma ir negaunu atsakymo atvykau i banka kaip vakar turejo paskambinti.

 mini
2018-08-01
Simona apie
Swedbank

Aptarnavimas žemiausio lygio!!!! Tikiuosi niekada netaps iu šio banko klientu. O prireikė tik valiutos išsikeisti. Laukiau 1val.10min. Klientai buvo kviečiami ne pagal eilę. Ir tokių arogantiskų,nemalonių darbuotojų neteko sutikti. Daug žmonių neapsikentę atsistojo ir išėjo.

Šiaulių bankas mini
2018-07-30
Ramute Mikelioniene apie
Šiaulių

Lankiausi Seimyniskiu fil. Bendravo vadybininke I.Povilaitiene. Be galo maloni nuosirdi, dalykiska labai man padejo,o as jau 80 m.

Swedbank mini
2018-07-30
Klientas apie
Swedbank

Nesuprantu dėl kokių priežaščių taip ilgai aptarnaujami klientai. Kaip ir kituose jūsų padalinuose aptarnavimas tiri būti vienodas. Nuėjus į kitą skyrių aptarnauja greičiau nei per valanda. Ir kokias pareigas turi administratorė nes ko paklausi to negausi.

Swedbank mini
2018-07-24
Sandra apie
Swedbank

Norėčiau, kad atkreiptumėt dėmesį į tai, kad jūsų niekur nenurodyta kada vyksta pietų pertrauka (kalbu apie Šakių padalinį), pagal mane tai yra svarbu, nes ateini į banką, o čia viskas užrakinta,ir dar įsileidžiat kažkokius pašalinius žmonės,su jais kartu gal pietaujat? o kiti ir laukia atsistoja, tai kaip čia yra??? Kiek laiko trunka ta pertrauka? Nuo kelintos iki kelintos? Klausiu kad žinotume kada ateiti ir kad būtų atrakinta ir kad būtume aptarnauti. TAIP PAT NERA MALONU, KAD TEN VAIKŠTO PAŠALINIAI ŽMONĖS TADA, KAI YRA PIETŲ PERTRAUKA, KO JIEMS TEN REIKIA? Manau gal reiktų kreiptis dėl šito į aukštesnes distancijas.

Luminor mini
2018-07-18
Vincas apie
Luminor

Bankas internetu dirba nevykusiai: darant pavedimą Lietuvoje "uzsiciklinęs" urodymu naudoti formas "vidinis pavedimas", o ją paėmus, neperveda, tik tvirtina tą patį. Ar galima taip gaišinti klientų laiką? Baisu!

exchangelt mini
2018-07-16
Kristina apie
EXCHANGELT

Šiandien, 07-16, keičiau eurus į Bulgarijos levus, 100 Eur ir gavau 180 BGN Vilniuje Geležinkeklio g. 16, kodėl rašo, kad bankas parduoda levus kursu 1,8560 už 1 Eur ir tai ne tik prie keitiklos ir internete irgi, o gavau tik 180 BGN, kai turėčiau gauti 185 BGN ir kodėl iš karto neperspėja koks bus mokestis už keitimą. Kitose šalyse tokio mokesčio nėra. Kam tada skelbti kokiu kursu parduoda tam tikras valiutas? Už mažesnį kursą bet kur apkeisčiau ir net neklausčiau kodėl taip, o ne kitaip.

Swedbank mini
2018-07-14
raimundas apie
Swedbank

Prisiregistruojant buvo paspautas ne privatus kliantas, o verslo kliantas, tai liepe per nauja atsižymet del to praleidau 4 val. Dėl to teko praleist dar 2 val.gal didesniu sriftu reiktu rasyt o gal i kita banka pereit.

Swedbank mini
2018-07-12
Ugnė apie
Swedbank

2018.07.11 buvome Taikos pr. 52C/Agluonos g. 1 "Swedbank" banko padalinyje. Zonoje, kur galima naudotis interneto banku buvo dvi banko darbuotojos, viena surištais plaukais, kita šviesiais, paleistais plaukais. Mus aptarnavo antroji mergina. Ji maloniai mus priėmė, padėjo sutvarkyti iškilusią bėdą, paaiškino viską, kas buvo svarbu, atsakė į užduodamus klausimus. Maloniai besišypsodama bendravo su mumis. Deja, banko darbuotojos vardo neįsiminėme. Jei neklystu jos darbo kortelėje prie vardo ir pavardės nurodytos pareigos buvo "Administracija". Labai dėkojame už profesionalų ir malonų aptarnavimą!

Luminor mini
2018-07-07
mindaugas apie
Luminor

Ar galima šiandien sukonvertuoti kronas į eurus?

Swedbank mini
2018-07-04
Žydrūnas apie
Swedbank

2018-06-29 apsilankiau Swedbank padalinyje Radviliškyje ir labai nusivyliau. Kreipiausi dėl kreditinės kortelės, tačiau banko darbuotoja šaltai ir abejingai net nepasidomėjusi kokios kreditinės kortelės man reikėtų nukreipė laukti pas vadybininkę. Pas vadybininkę buvo klientas, įtariu dėl to paties. Salėje daugiau nei vieno kliento, tik sėdi ir nuobodžiauja dvi "specialistės", kurios nesugeba suteikti pirminės informacijos apie savo paslaugą. Pralaukęs 20 min ir dėl laiko stokos nesulaukęs išėjau iš banko. Ko gero teks pasiieškoti banko su kvalifikuotesniais darbuotojais.

Luminor mini
2018-07-03
Gintautas apie
Luminor

Šių metų Birželio 22d. apie 14:30-15:00 val, Kauno Megos skyriuje keičiau $500 US į EUR. Išdėsčiau kiekvieną kupiurą atskirai priešais vadybininkę. "Kiek čia yra" grubiai paklausė vadybininkė. Mane pribloškė ne pats klausimas, kuris iš pat pradžių buvo nemandagus, net nepasisveikinus, bet jo tonas ir arogancija. Nebuvo nei "prašau", nei "gal galite". Man pasakius, kad jos klausimas mane žemina, turėjau išklausyti, kad žmonės yra sukčiai ir gali apgauti, tuo priskirdama ir mane prie sukčių ir apgavikų kategorijos. Pasibaigus konvertavimo procesui, ji pinigus tik padėjo prieš mane ir man paprašius perskaičiuoti, atsakė, kad pinigų kiekis atsispindi man išduotame lape/sąskaitoje, taip pinigu ir neperskaičiavus, nepatvirtinus, kad suma atiduodama yra teisinga. Jaučiausi absurdiškai, beviltiškai pažemintas, nes neturėjau net progos išsakyti ką galvoju, ji valdingai užbaigė pokalbį. Man visiškai nepriimtinas toks jūsų darbuotojos elgesys su klientais, kaip su vergais ar nuosavybe. Deja, negaliu mandagiai užbaigti savo nusiskundimo ir rašyti "su pagarba" žmonėms, kurie prieš mane panaudojo psichologinį smurtą!

Puslapiai: 1234567... 24
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų