Swedbank nesamonės su paskolomis

2018-09-14

Neseniai grįžau iš užsienio. Gavau ketvirtą atlygynimą ir kažkodėl negaliu paimt iš SWEDBANKO paskolos. Iš kur Lietuvoje atsirado nesamoningas įstatymas, kad paskolą gali paimt tik išdirbęs pusę metų? Kam tada yra padarytas bandomasis laikotarpis žmogui trys mėnesiai? Juk žmogus gali išdirbt dešimt metų ir gali atsitikt belenkas ir gali likt be darbo. Man nesuprantamas tas tiesiog debiliškas įstatymas. Juk žmogus ima tą paskolą ir taip ir taip turi padengt tą skolą, tai kam dar bankai tyčiojasi iš žmonių? Daug kartų ėmiau iš Swedbanko paskolą ir niekada problemų nebuvo, visuomet atiduodavau greičiau negu reikėjo, o dabar tokios nesamonės. Labai nepatenkintas esu tokiom nesamonėmis. Kuo toliau tuo gerėja Lietuvoj gyvenimas.


Klientas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų