Atsiliepimai ir skundai apie Swedbank banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie Swedbank banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. Šis bankas yra vienas didžiausių Lietuvoje pagal klientų skaičių, tad natūralu, kad kokybė aktuali ir svarbi daugeliui klientų. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius Swedbank darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

 mini
2018-09-14
Klientas apie
Swedbank

Neseniai grįžau iš užsienio. Gavau ketvirtą atlygynimą ir kažkodėl negaliu paimt iš SWEDBANKO paskolos. Iš kur Lietuvoje atsirado nesamoningas įstatymas, kad paskolą gali paimt tik išdirbęs pusę metų? Kam tada yra padarytas bandomasis laikotarpis žmogui trys mėnesiai? Juk žmogus gali išdirbt dešimt metų ir gali atsitikt belenkas ir gali likt be darbo. Man nesuprantamas tas tiesiog debiliškas įstatymas. Juk žmogus ima tą paskolą ir taip ir taip turi padengt tą skolą, tai kam dar bankai tyčiojasi iš žmonių? Daug kartų ėmiau iš Swedbanko paskolą ir niekada problemų nebuvo, visuomet atiduodavau greičiau negu reikėjo, o dabar tokios nesamonės. Labai nepatenkintas esu tokiom nesamonėmis. Kuo toliau tuo gerėja Lietuvoj gyvenimas.

Swedbank mini
2018-09-13
Tadas apie
Swedbank

Vakar buvau Swedbank dėl paskolos, tai dar niekada gyvenime neteko taip nemaloniai pasijusti klientų aptarnavime. Norėjau būsto paskolos 45k, gal jiem ir maža suma, gal jie ir didžiausi bei "geriausi" rinkoje, bet kaip pats dirbantis klientų aptarnavimo sferoje niekada taip nekalbėčiau su bet kokiu klientu. Galima gražiai atsiprašyti, kad tokių nesuteikia ir išlydėti. O dabar pasijutau "ko tu čia nori" "valink iš čia greičiau" ir lyg koks "bomžas" atėjęs skolintis pinigų. Niekada nerašau skundų dėl aptarnavimo, bet šį kartą sukėlė tokias blogas emocijas, kad norėjosi kažkur išsipasakoti.

Swedbank mini
2018-09-06
Inga apie
Swedbank

Tokio pasityčiojomo iš klientų man senai neteko matyti. Konsultacijų skyriuje iš 4 konsultantų dirba tik 2, žmonės po puse dienos turi praleisti eilėje, kad juos aptarnautu, niekas už nieką neatsako, nieko nežino, vienintelis atsakymas laukite

Swedbank mini
2018-08-23
Snieguole apie
Swedbank

Laba diena, kazkoks kosmaras Klaipedoje su swedbanku taikos,agluonos padaliniu. Laukiame jau 2h45min privatus klientas be grynuju, jokio judejimo, kas dedasi? Kodel taip? Mums laikas irgi brangus.

 mini
2018-08-01
Simona apie
Swedbank

Aptarnavimas žemiausio lygio!!!! Tikiuosi niekada netaps iu šio banko klientu. O prireikė tik valiutos išsikeisti. Laukiau 1val.10min. Klientai buvo kviečiami ne pagal eilę. Ir tokių arogantiskų,nemalonių darbuotojų neteko sutikti. Daug žmonių neapsikentę atsistojo ir išėjo.

Swedbank mini
2018-07-30
Klientas apie
Swedbank

Nesuprantu dėl kokių priežaščių taip ilgai aptarnaujami klientai. Kaip ir kituose jūsų padalinuose aptarnavimas tiri būti vienodas. Nuėjus į kitą skyrių aptarnauja greičiau nei per valanda. Ir kokias pareigas turi administratorė nes ko paklausi to negausi.

Swedbank mini
2018-07-24
Sandra apie
Swedbank

Norėčiau, kad atkreiptumėt dėmesį į tai, kad jūsų niekur nenurodyta kada vyksta pietų pertrauka (kalbu apie Šakių padalinį), pagal mane tai yra svarbu, nes ateini į banką, o čia viskas užrakinta,ir dar įsileidžiat kažkokius pašalinius žmonės,su jais kartu gal pietaujat? o kiti ir laukia atsistoja, tai kaip čia yra??? Kiek laiko trunka ta pertrauka? Nuo kelintos iki kelintos? Klausiu kad žinotume kada ateiti ir kad būtų atrakinta ir kad būtume aptarnauti. TAIP PAT NERA MALONU, KAD TEN VAIKŠTO PAŠALINIAI ŽMONĖS TADA, KAI YRA PIETŲ PERTRAUKA, KO JIEMS TEN REIKIA? Manau gal reiktų kreiptis dėl šito į aukštesnes distancijas.

Swedbank mini
2018-07-14
raimundas apie
Swedbank

Prisiregistruojant buvo paspautas ne privatus kliantas, o verslo kliantas, tai liepe per nauja atsižymet del to praleidau 4 val. Dėl to teko praleist dar 2 val.gal didesniu sriftu reiktu rasyt o gal i kita banka pereit.

Swedbank mini
2018-07-12
Ugnė apie
Swedbank

2018.07.11 buvome Taikos pr. 52C/Agluonos g. 1 "Swedbank" banko padalinyje. Zonoje, kur galima naudotis interneto banku buvo dvi banko darbuotojos, viena surištais plaukais, kita šviesiais, paleistais plaukais. Mus aptarnavo antroji mergina. Ji maloniai mus priėmė, padėjo sutvarkyti iškilusią bėdą, paaiškino viską, kas buvo svarbu, atsakė į užduodamus klausimus. Maloniai besišypsodama bendravo su mumis. Deja, banko darbuotojos vardo neįsiminėme. Jei neklystu jos darbo kortelėje prie vardo ir pavardės nurodytos pareigos buvo "Administracija". Labai dėkojame už profesionalų ir malonų aptarnavimą!

Swedbank mini
2018-07-04
Žydrūnas apie
Swedbank

2018-06-29 apsilankiau Swedbank padalinyje Radviliškyje ir labai nusivyliau. Kreipiausi dėl kreditinės kortelės, tačiau banko darbuotoja šaltai ir abejingai net nepasidomėjusi kokios kreditinės kortelės man reikėtų nukreipė laukti pas vadybininkę. Pas vadybininkę buvo klientas, įtariu dėl to paties. Salėje daugiau nei vieno kliento, tik sėdi ir nuobodžiauja dvi "specialistės", kurios nesugeba suteikti pirminės informacijos apie savo paslaugą. Pralaukęs 20 min ir dėl laiko stokos nesulaukęs išėjau iš banko. Ko gero teks pasiieškoti banko su kvalifikuotesniais darbuotojais.

Swedbank mini
2018-06-15
Janina Pautieniene apie
Swedbank

Šiandien, 2018 birželio 16, jūsų banko ilgamete kliente 87 -riu metu senjore Janina Pautieniene, gyvenanti Laibgaliu kaime Rokiskio rajone paprase nuvezti i Rokiskio miesta pasiimti pensijos. Moteris gyvena viena. Pries tris menesius daryta sirdies operacija. Tik prie bankomato paaiskejo, kad geguzes 31 jau pasibaigusi kortele ir savo pinigeliu ji pasiimti negali. Stebina banko darbuotoju abejingumas senam zmogui. Negi negalima tokiu klausimu jiems is anksto padeti isspresti.

Swedbank mini
2018-06-13
Dale apie
Swedbank

Noriu paklausti nuo kada bus negalima pasiimti pinigus iš banko kasos

Swedbank eilės mini
2018-06-09
Kristina apie
Swedbank

Šilalės Swedbanke labai ilgai reikia laukt kada busi aptarnautas islauki po 2-3 valandas.kur gali dirbti 3 darbuotojos dirba 1.senukai kurie vos vaiksto priversti laukti po kelis valandas.pasirenki saskaitu atydaryma islaukiau 2 val.net nesugebejo priimti tai kam padaryta tas uzrasas tai tapalieka viena ir viskas nors zinotum kiek laiko laukt .

Swedbank mini
2018-05-31
Rima apie
Swedbank

Laba diena, esu nepatenkinta Swedbanko Kaune "Savas" padaliniu, pries dvi savaites kreipemes del lesu paveldejimo(mirusi mama Ona Simaviciene 2016m.) mums pasake, kad lesos bus pervestos po savaites, bet siandien jau dvi savaites! Kaip galima sitaip meluot ir neatsakingai ziuret. Prasau tiksliai informuoti kada bus pervestos lesos, o ne "atsisaudyti", kad daug turime darbo...

2018-04-25
Zita apie
Swedbank

Labai blogi atsiliepimai, net sąskaitos negaliu užsidaryti. Norėjau užsiregistruoti, bet sąskaitos uždarymui, pasirodo, reikia laukti bendroje eilėje. Malonėkite paaiškinti, kaip dirbančiam žmogui patekti pas jus, jūs gi nedirbate poilsio dienomis ?!! Gyvenu pačioj "glūdumoj" - Kupiškio rajono kaime.

2018-04-20
Jūratė apie
Swedbank

Laba diena, Jums rašo Metelių regioninio parko direkcijos ( įm. kodas 293371090) vyr. specialistė Jūratė Buinickienė. Įmonės informacijoje nepavyko nustatyti kokį mokėjimo planą už banko paslaugas esame pasirinkę. Puikiai prisimenu, kad su direktoriumi buvome kalbėję apie planą 7 ( mėnesinis mokestis 7 eur ir 10 pavedimų nemokamai). Prisiskambinti į banką nepavyksta. Noriu sužinoti ar būtent pagal tokį planą mokame , nes išlaidos už banko paslaugas yra vienos didžiausių tarp Lietuvos regioninių parkų.

2018-04-13
Zigmas Burksaitis apie
Swedbank

Labas, Aš nusiunčiau giminės Toronto Dominion Bank TD money order, Garantuotą čekį. Kodel Swedbank nepriėmė čekį padėti į gavėjo sąskaita ? Siusdavome mūsų personal čekius giminės ir nebūdavo jokių bėdų gauti pinigus. Nevisi giminės gyvena miestuose. Dabar į Lietuva giminės iš užsienio negalės siūsti valiutą. Atrodo Lietuvos bankai dar dirba moderniškai. Senukai nežino Lietuvo kokias informacijas nusiūsti giminės į užsienį. Atrodo daugiau negalėsime siūsti pinigus į Lietuva.

2018-04-12
Privatus asmuo apie
Swedbank

Nepatikimas bankas nes visus duomenys kontaktus apie privatu zmogu isdalyja treciom o gal dar ketvirtom salim,jie neskaito istatymu apie zmogaus privatuma kad draudziama be perspejima,privataus gyventojo sutikimo dalinti treciom salim duomenys naudotis nuosavybe.Mes gyventojai netam kad inestus santaupas i si banka isvaistitu musu santaupas treciom salim.Sis bankas turi pasikeisti pavadinima pavz,tarpinis bankas ,,Tarpbank,, ir bankai netam ira kad svaistitu privatu turta i kaire desine o kad saugotu gyventojo santaupas ustai zmones moka pinigus uz ju darba o jie ka daro? Mano bankas pavadinimu ,,KOJYNEBANK,, 99 procentu patikimesne.

2018-04-12
Jolanta apie
Swedbank

Labai lėtai aptarnauja. Per 1 val. aptarnavo tik 8 numeriukus. iki mano numeriuko buvo likę dar 8. Tai jau pabijojau ilgiau laukti, nes negali tiek ilgai laukti, visi juk dirbame. Informacijoje 15 min nebuvo darbuotojo, neįmanoma nieko paklausti, sužinoti. Darbuotojai vaikšto atsipūtę, jeigu nenori darbuotis, tai nors nevaikščiotų taip akivaizdžiai.

2018-04-10
Gintautas apie
Swedbank

Norejau pasiimti pin generatoriu. prastovejau 2 valandas ir isejau. Zmoniu daug, ne visi pensininkai ir turi tiek laiko stoveti eilese. Isankstines registracijos nera, uzsiregistruotum, ateitum sutartam laikui ir viskas butu saunu. Spreskit sita klausima!

Puslapiai: 1234567
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų