Niekur nenurodyta kada vyksta Swedbank pietų pertrauka (kalbu apie Šakių padalinį)

2018-07-24

Norėčiau, kad atkreiptumėt dėmesį į tai, kad jūsų niekur nenurodyta kada vyksta pietų pertrauka (kalbu apie Šakių padalinį), pagal mane tai yra svarbu, nes ateini į banką, o čia viskas užrakinta,ir dar įsileidžiat kažkokius pašalinius žmonės,su jais kartu gal pietaujat? o kiti ir laukia atsistoja, tai kaip čia yra??? Kiek laiko trunka ta pertrauka? Nuo kelintos iki kelintos? Klausiu kad žinotume kada ateiti ir kad būtų atrakinta ir kad būtume aptarnauti. TAIP PAT NERA MALONU, KAD TEN VAIKŠTO PAŠALINIAI ŽMONĖS TADA, KAI YRA PIETŲ PERTRAUKA, KO JIEMS TEN REIKIA? Manau gal reiktų kreiptis dėl šito į aukštesnes distancijas.

Swedbank

Sandra (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų