Malonus aptarnavimas Swedbank

2018-07-12

2018.07.11 buvome Taikos pr. 52C/Agluonos g. 1 "Swedbank" banko padalinyje. Zonoje, kur galima naudotis interneto banku buvo dvi banko darbuotojos, viena surištais plaukais, kita šviesiais, paleistais plaukais. Mus aptarnavo antroji mergina. Ji maloniai mus priėmė, padėjo sutvarkyti iškilusią bėdą, paaiškino viską, kas buvo svarbu, atsakė į užduodamus klausimus. Maloniai besišypsodama bendravo su mumis. Deja, banko darbuotojos vardo neįsiminėme. Jei neklystu jos darbo kortelėje prie vardo ir pavardės nurodytos pareigos buvo "Administracija". Labai dėkojame už profesionalų ir malonų aptarnavimą!

Swedbank

Ugnė (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų