Swedbank banko darbuotojai pavyko išaiškinti, kad senukui būtinai reikia pasinaudoti tuoletu, nes teko laukti eilėje dėl priėmimo

2023-07-17

Esame pasibaisėję Kaišiadorių banko padaliniu! Atvykom su senuku ir paaiskejo, kad nera klientams tuoleto!! Pavyko banko darbuotojai isaiškinti, kad senukui būtinai reikia pasinaudoti tuoletu, nes teko laukti eilėje dėl priėmimo. Tada atrakino savo patalpas skirtas banko darbuotojams ir ileido. Pati stovėjo sargyboje!! Ten viduje irengta tuoletas paprastas ir kitas skirtas invalidams! Taciau klientams tas malonumas nepsiekiamas! Ar tai normalu??? Ir po tokiu nustebimų mes negavom jokios pagalbos bankiniu klausimu nors buvom atveze klienta i padalinį. Klausimą pavyko išspresti telefonu, konsultanto pagalba! Tai kam tuomet sedi ten poniutės, kurios negali atsakyt i elementaru paklausima?

Esame pasibaisėję Kaišiadorių banko padaliniu
Esame pasibaisėję Kaišiadorių banko padaliniu

Vilija (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų