Užsienyje neįmanoma apmokėti už lėktuvo biletą su Swedbank kortele

2018-09-30

Esu dabar Prancūzijoje, turiu kortelę Swedbank debit mastercard, neįmanoma nupirkt bilieto internetu į Lietuvą. Skambinau, rašiau, rezultatas 0. Bande visi įvest esamus kodus kol galų gale nupirko savo prancuziskom kortelėm.. Sekmadienį 31 rugsėjo reikėjo važiuot autobusu į orouostą, pirkt bilietą internetu vėl nesamonė, išmeta jūsų id kodas….ir asmens kodas ….skambinu numeriu į Vilnių atsakymas…. padedam užblokuotom kortelėms ir draudimams.. skambinkit pirmadienį…. aišku pirmadienį aš jau būsiu Lietuvoj, o kaip iki orouosto Paryžiuj davažiuot gal paaiškinsit?

Vasarą pakeičiau kortelę, prašiau, kad man būtina viską pirkt ir važiuot į užsienį, dažnai būnu, taip mes duosim kortelę kad būtų patogu... Dabar tiesiog nežinau kur dėtis iš šito patogumo.

Swedbank kortelė užsienyje
Swedbank kortelė užsienyje

Julija Lisetska (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų