Swedbank kortelė

Swedbank kortelė. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „swedbank kortelė“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

Swedbank eilės mini
2018-10-17
Auśra apie
Swedbank

Į Swedbank skyrių Konstitucijos prospekte Vilniuje atėjom atsiimti pagamintos mokėjimo kortelės! Tik atsiimti! Juk tai išankstinė paslauga ji jau paruošta. Mes pralaukėm daugiau nei valandą! Ar jūs turit sąžinės tiek ilgai laikyti pensiinio amžiaus žmogų dėl kortelės atsiėmimo!!! Tai Pagrindinis skyrius Vilniuje. Informacijoje išvis atrėžė kad internetu reik naudotis

Swedbank kortelė užsienyje mini
2018-09-30
Julija Lisetska apie
Swedbank

Esu dabar Prancūzijoje, turiu kortelę Swedbank debit mastercard, neįmanoma nupirkt bilieto internetu į Lietuvą. Skambinau, rašiau, rezultatas 0. Bande visi įvest esamus kodus kol galų gale nupirko savo prancuziskom kortelėm.. Sekmadienį 31 rugsėjo reikėjo važiuot autobusu į orouostą, pirkt bilietą internetu vėl nesamonė, išmeta jūsų id kodas….ir asmens kodas ….skambinu numeriu į Vilnių atsakymas…. padedam užblokuotom kortelėms ir draudimams.. skambinkit pirmadienį…. aišku pirmadienį aš jau būsiu Lietuvoj, o kaip iki orouosto Paryžiuj davažiuot gal paaiškinsit?

Vasarą pakeičiau kortelę, prašiau, kad man būtina viską pirkt ir važiuot į užsienį, dažnai būnu, taip mes duosim kortelę kad būtų patogu... Dabar tiesiog nežinau kur dėtis iš šito patogumo.

2018-04-05
Marius apie
Swedbank

Jūsų bankas išdavė kreditinę kortelę iš kurios galima isimti nedaugiau kaip 50 euro, o uz buta is korteles neimanoma atsiskaityti ! bankomatas visada rodo kad saskaita virsina leistina limita ! kas cia per dalykas jei saskaitoja pakankama pinigu ????

2017-11-22
Zana apie
Swedbank

Sveiki, noriu atnaujinti kortele, ji pasibaigė 2017 04, as gryztu y lietuva gruodzio vidury ir noreciau jau atsiimt kortele nes lietuvoje busiu trumpai ...kaip galeciau atnaujinti ir greitai atsiimti? Aciu Zana Civinskiene

2017-10-18
Nijole apie
Swedbank

Spalio 2 diena buvau uzsisakius nauja kortele Kaune Molo bankomate ir man pasake, kad atsius per savaite, bet iki spalio 13 as jos negavau ir isvykau I UK, as negaliu ieit i savo bankininkyste, nes neturiu nei kodu, nei savo naujo Pin nezinau . Tai gal galit man dabar atsiust i UK ?

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų