Swedbank būsto draudimas

Swedbank būsto draudimas. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „swedbank būsto draudimas“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

Swedbank draudimas mini
2019-04-22
Saule apie
Swedbank

Laba diena, aš gavau kreditą būstui įsigyti 2006 m., kas metai moku Swedbank draudimą, praeitais metais 2018 m. mano butą užpylė kaimynai iš viršaus ir kai kreipiausi į Swedbank būsto draudimą man pasakė: „nėra pas mus jūsų draudimo”.

Užliejo butą 2 kartus, spalio mėnesį ir lapkričio mėnesį, draudimo neva nėra. Sulaukiau tos dienos kada vėl reikės mokėti draudimą, nes moku į metus vieną kartą, paprašiau banke kad išduotų leidimą butui parduoti. Atėjau pasiimti dokumento ir sakau pažiūrėkit kiek mokėti man už draudimą reikia. Dokumente draudimas yra, o banko kompiuteryje nėra. Kreipiausi į banko valdytoją (Konstitucijos prospekte), ji ilgai ieškojo, sako nėra, nematau, kažkam paskambino ir po kelių minučiu pranešė, kad jau mato ir yra draudimas. Papasakojau apie buto užliejimą ir kad kreipiausi dėl draudimo, bet pasakė, kad pas mus Jūs savo buto neapdraudete?

Sutvarkė valdytoja, aš parašiau kokia žala padaryta. Nuvažiuoju kitą dieną į kita SWEDBANKO padalinį sumokėti draudimo imokos, o ten sako pas mus nėra jūsų draudimo. Rodau dokumentus, ji skambina valdytojai, kuri rado draudimą, tada sumokėjau už draudimą, po to susisieke draudimo žalos nustatymo specialistas, apžiūrėjo balandžio mėn., o įvykis įvyko praeitais metais, ar bankas neturėtų atlyginti man žalos todėl, kad buvo paslėptas mano būsto draudimas? Už slėpimą turi atsakyti tas darbuotojas, kuris tuos dokumentus sąmoningai slėpė. Kur kreiptis, kad būtų atlyginta žala už 6 mėn. slėptą draudimą, to pasekoje man negaliojo draudimas laiku ir tinkamai įvertinti žalos atsiradimo ir pasekmių padarinių?

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų