Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

2018-04-05
Alma apie
Swedbank

Noriu paklausti, ar čekį JAV doleriais darote keitimą, kad išgryninti JAV dolerių čekį, aš gyvenu Šilutėje

2018-03-26
Jolanta apie
SEB

Nepatogus bankas vien jau tuo, kad nėra bankomatų, nei ofisų prekybos centruose, susidarius problemai turi važiuoti į banką, o banko vieta nėra palanki privažiuoti, atvykus į banką turi sugaišti mažiausiai valandą laiko,vien tam, kad atsiblokuoti banko sąskaitą, konkurentai dirba tikrai paslaugiau, atsižvelgia į savo klientus, jau kelintą kartą svarstau galimybę keisti kitą banką.

2018-03-19
Zigmas Burksaitis apie
SEB

Labas Aš nusiunčiau į Lietuva mano pusesėrems 2X$250.00 Money Order Pinigines Perlaidas. Aš Pinigines Perlaidas nupirkau ir sumokėjau Kanados TD Trust banke. Mano puseserė turi Swedbank Šakių miesto skyriui sąskaitą. Ką mano puseserės turi daryti ir kaip iškeisti į valiuta. Lauksiu atsakymo. Su pagarba. Zigmas Burksaitis

2018-03-19
Ona apie
Swedbank

Didele pinigu suma siuntė į sąskaita, netyčia nurodėme klaidinga sąskaita, gavėjas taip pat, ir kaip galejo banko darbuotoja persiųsti lėšas į neegzistuojančią sąskaita ??? Ji buvo pikta, kad pinigai išsiunčiami į konkurentu banką, bet tai ji turejo pasakyti, kad klaidinga sąskaita neegzistuoja

2018-03-19
apie
Luminor

Since the merger of the two banks, the customer service has deteriorated significantly. Presumably the employees are busy with themselves

2018-03-18
Nijolė Januševičiūtė apie
Luminor

Prisiskambinti į Pentagoną lengviau, nei į Jūsų banką: spauskite tą, spauskite tą, įveskite tą ir groteles, įveskite aną, laukite, muzikytė ir... pokalbis baigtas. Ar tai klientų patogumui ar susireikšminimas? Tik nesakykit, kad banko saugumui.O kurioj vietoj lieka klientas?

2018-03-14
Viktoras apie
Swedbank

Po 40 min. laukimo išėjau.Taip aptarnauja verslo klientus. Nekonkurencingi.

2018-03-06
Stefa apie
Swedbank

Neveikia bankomatas pagegiai Vilniaus gt Neveike ketvirtadieni, penktadieni. Šiandien vėl apsilankiau - neveikia. Kada predes normaliai dirbtu?

2018-03-02
apie
Swedbank

Mielieji zmones pries darant SKUBU pavedima atkreipkite demesi i ikainius. Kosmaras Lietuvoje kainuoja 26 eurai. Sveiku protu nesuvokiamas lupikavimas. Tikrai labai suinteresuoti klientu gerove.

2018-02-26
ROLANDAS apie
Luminor

Kaip su banku susisiekti jei neturiu elek. bankininkystes.

2018-02-19
Natalja Žuravliova apie
Luminor

Kreipiausi dėl automatinio kredito pervedimo sutarties sudarymo. Aš buvau viena klientė Liepkalnio Luminor banke. Aptarnavo vadybininkė Katažyna Švaikevič (toks antspaudas). Bendravo pakeltu tonu, grubiai ir nemaloniai, nes negalėjau perskaityti su kokia įmonė reikia sudaryti sutartį (pamiršau akinius).

2018-02-15
Aušra apie
SEB

Laba diena, sakykit ar išgryninat pinigus iš sąskaitos?

2018-02-15
Zita apie
Swedbank

Vakar t.y. 2018 02 14 diena issiemiau is bankomato Gariunu verslo centre 10 eur. Nepatikesite, nurase uz sia menka suma 3 eur komisiniu, t.y. 30 proc. komisiniu. Siaip esu SEB kliente. Jauciuosi,kad mane vidury dienos apvoge. Nebuvo prie aparato parasyta,kad plesia tokius milziniskus komisinius. Dziaugiuosi,kad nesu sio banko kliente ir kitiems patarsiu nebuti

2018-02-12
Nerijus apie
SEB

Sveiki, noreciau paklausti jei vakar man siunte pinigus is airijos greitu pervedimu. kada gausiu pinigelius y saskaita?

2018-02-08
Anatolijus apie
Swedbank

Geriau šiam banke neimti naujų kortelių, nes tenka iš naujo aktyvuoti ir.moketi, kažkokios nesąmones, visą savaitę negalėjau uzaktyvuoti, nedavė mygtuko aktyvinti,įdomu ,kad dar kortele buvo ryte ir pasakė kad galiu aktyvinti,perskambinau,matyt kad nebūtų problemų kortele užblokavo ,kitos neemiau

2018-02-06
STASE JAGMINIENE ir VYTAUTAS JAGMINAS apie
Swedbank

Sveiki Norime pasiteirauti, kodel sulaikomi musu pensiju pinigai, kurie yra SWEDBANK, Siauliu skyriuje . Mes esame Lietuvos Respublikos pilieciai Kitos salies mokesciu moketojo statuso neturime.Tai patvirtinome rastu. Sveciuojames pas vaikus, mums virs 70 metu. Klausimas: Kodel neleidziama pasinaudoti Igaliojimu,kuris patvirtintas Cikagos konsulate? Kodel?

2018-02-06
apie
Swedbank

Sveiki Norime pasiteirauti, kodel sulaikomi musu pensiju pinigai, kuriuos perveda SODRA? Esame Lietuvos Respublikos pilieciai, laikinai gyvename pas vaikus.Mokesciu moketojo numeriu neturime, ta patvirtinome rastu.Yra Cikagos konsulato patvirtintas Igaliojimas, jog igaliotas musu asmuo tvarkytu finansus. Bet Swedbank , Siauliu skyrius, nevykdo kas parasyta igaliojime. Kodel ? Igaliotas asmuo turi teise i musu finansus! Dekoju STASE JAGMINIENE VYTAUTAS JAGMINAS 02.06.2018 Cikaga cikagos

2018-02-05
apie
Swedbank

Banke negali atidaryti kaupiamosios sąskaitos įmonės registravimui. Ar tai ne tiesioginė banko paslauga atidaryti sąskaitą? Ką daryti tokioje situacijoje. Tiesiog klientams patariau pasirinkti kitą banką ir tai jau antriems šį mėnesį. O pirmieji atsidarę sąskaitą kitame banke, patenkinti aptarnavimu ir asmeninėms lėšoms atsidarė sąskaitą ir visas turimas asmenines santaupas perkėlė ten..

2018-02-04
apie
DNB

напишите пожалуйста какой на данный момент обменный курс евро в Вашем банке к Американскому доллару?Буду очень признателен!

2018-02-02
apie
DNB

Labai įžulios darbuotojos. Sutarčių neišaiškina. Skyriaus vadovė visai mane pasiuntė.

Puslapiai: 1234567... 24
4 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų