Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

DnB Nord indėliai mini
2011-07-05
Rasa apie
DNB

DnB Nord banko klientė Rasa parašė atsiliepimą:

2011.06.26 gavau registruota laiska is DnB Nord banko apie nuo 2011.06.21 pakeistas "universalaus" indelio, kurio terminas tarp manes ir banko dar nesibaige salygas.

Ar neprivalejo bankas manes apie pasikeitimus ispeti pries netiketus pakeitimus?

Swedbank mini
2011-06-27
Ričardas apie
Swedbank

Swedbank banko klientas Ričardas parašė atsiliepimą:

Reikia laukti savaitė!, kartais net daugiau, kad būtų išgryninti mano pinigai iš PayPal. 20 dieną, pirmadienį išgryninau iš PayPal.

Šiandien 27 diena, pirmadienis ir pinigų vis dar nėra. Taip jau ne pirmą kartą, gal jie Swedbanke mano, kad tai yra normalu?

Visiems kas užsiima kokia nors veikla su PayPal, ir norės anksčiau ar vėliau pinigus iš PayPal išgryninti - tam NIEKADA NEREKOMENDUOČIAU SWEDBANK.

Puslapiai: 1 ...19202122232425
25 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų