Atsiliepimai apie bankus

Turėjote problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetetingas banko darbuotojas? Rašykite atsiliepimus ir skundus, dalinkitės nuomonėmis apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis. Žemiau surasite bankų klientų mums atsiųstus atsiliepimus su įvardintomis problemomis ar pagyrimais.

Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

SEB bankas mini
2023-09-22
Inga apie
SEB

Sveiki. Dėkoju SEB banko, Vilniaus m. Fabijoniškių skyriaus darbuotojai Alai Ravdo už malonų, greitą, kokybišką aptarnavimą. O informacijoje stovinčiai mergaitei reiktų būti lankstesnei ir kortelę atiduoti nebūtinai tik užsiregistravusiems tą dieną. Kortelę atiduoti užtrunka 2min. Tuo labiau,kad beveik nebuvo klientų.

 mini
2023-09-22
Gintaras apie
Luminor

Klijentai is Kazakstano padare i musu saskaita pavedima 30.000 eur. Luminor pradejo reikalauti imanomu ir neimanomu dokumentu, kad atiduoti mums pinigus. Po 2 savaiciu pareikalavome grazinti pinigus klijentui. Jau 3 savaites Luminor negrazina pavedimo ir neduoda SWIFT kodo, kuriuo padare grazinimo pavedima.

Rašau apie Panevėžio Šiaulių Banko filialą mini
2023-09-08
Gintaras apie
Šiaulių

Sveiki, noriu pasiteirauti ar tai yra normalu banko veikloje. Rašau apie Panevėžio "Šiaulių Banko" filialą. Atvykus pralaukiau apie valandą, nei vienas iš prieš mane buvusių šešių žmonių nebuvo aptarnautas. Toliau belaukiant pasipylė iš kabinėtų banko darbuotojai. Paklausus kaip čia Jus tikriausiai einate pietauti, taip pavalgyti reikia. Išgirdus repliką "nekelkit bangų", išėjau iš banko. Daugiau nei aš nei mano kolegos nei partneriai šiuo banku tikrai nebesinaudosim. Ant durų pietų laikas nenurodytas. Taip pavalgyti reikia, bet kažkokia nors elementari tvarka turėtų būti. Ar kas manote kitaip? Su Pagarba Gintaras

Šiaulių banke (centre Vilniaus g) aptarnavimas tragiškas mini
2023-08-24
Virginija apie
Šiaulių

Laba diena, Šiaulių banke (centre Vilniaus g) aptarnavimas tragiškas. Atsiimti kortelės pralaukiau 48min. Nors žmonių nebuvo. Norėčiau banko darbuotojų paklausti ar su visais klientais taip elgiasi (turbūt atsakymas ne, su VIP- turbūt ne taip, o paprasti "žmogiukai iš gatvės", gali ir valandą laukti). Ateityje tikrai nutrauksiu bet kokį bendravimą su šiuo banku ir kitiems tai patariu padaryti, jei negerbiami paprasti klientai.

SEB Sustojimo ir išlipimo vietos neįgaliajam nėra mini
2023-08-14
Rūta apie
SEB

2023.08.14d iš anksto užsiregistravus, atvykome į SEB banką Marijampolėje. Sustojimo ir išlipimo vietos neįgaliajam nėra. Pandusas įvažiavimui yra, tačiau durys neįveikiamos, dėl itin sudėtingos konstrukcijos. Slenksčiai taip pat neįveikiami. Pasitiko darbuotoja, beje vienintelė banke, labai nepatenkinta, nes atvykome 15min anksčiau. Laukiame bendoje eilėje. Darbuotoja akivaizdžiai pervargus, natūralu, nes dirba viena. Prašau įrengti sustojimo ir išlipimo vietą neįgaliajam vežimėlyje. Prašau durų konstrukcijas padaryti labiau įveikiamas neįgaliam ar senoliui. Prašau pagalvoti apie darbuotojų darbo atmosferą, kad klientai ramiai ir kultūringai būtų aptarnauri atėjus sutartam laikui.

Esame pasibaisėję Kaišiadorių banko padaliniu mini
2023-07-17
Vilija apie
Swedbank

Esame pasibaisėję Kaišiadorių banko padaliniu! Atvykom su senuku ir paaiskejo, kad nera klientams tuoleto!! Pavyko banko darbuotojai isaiškinti, kad senukui būtinai reikia pasinaudoti tuoletu, nes teko laukti eilėje dėl priėmimo. Tada atrakino savo patalpas skirtas banko darbuotojams ir ileido. Pati stovėjo sargyboje!! Ten viduje irengta tuoletas paprastas ir kitas skirtas invalidams! Taciau klientams tas malonumas nepsiekiamas! Ar tai normalu??? Ir po tokiu nustebimų mes negavom jokios pagalbos bankiniu klausimu nors buvom atveze klienta i padalinį. Klausimą pavyko išspresti telefonu, konsultanto pagalba! Tai kam tuomet sedi ten poniutės, kurios negali atsakyt i elementaru paklausima?

Swedbank draudimas mini
2019-04-22
Saule apie
Swedbank

Laba diena, aš gavau kreditą būstui įsigyti 2006 m., kas metai moku Swedbank draudimą, praeitais metais 2018 m. mano butą užpylė kaimynai iš viršaus ir kai kreipiausi į Swedbank būsto draudimą man pasakė: „nėra pas mus jūsų draudimo”.

Užliejo butą 2 kartus, spalio mėnesį ir lapkričio mėnesį, draudimo neva nėra. Sulaukiau tos dienos kada vėl reikės mokėti draudimą, nes moku į metus vieną kartą, paprašiau banke kad išduotų leidimą butui parduoti. Atėjau pasiimti dokumento ir sakau pažiūrėkit kiek mokėti man už draudimą reikia. Dokumente draudimas yra, o banko kompiuteryje nėra. Kreipiausi į banko valdytoją (Konstitucijos prospekte), ji ilgai ieškojo, sako nėra, nematau, kažkam paskambino ir po kelių minučiu pranešė, kad jau mato ir yra draudimas. Papasakojau apie buto užliejimą ir kad kreipiausi dėl draudimo, bet pasakė, kad pas mus Jūs savo buto neapdraudete?

Sutvarkė valdytoja, aš parašiau kokia žala padaryta. Nuvažiuoju kitą dieną į kita SWEDBANKO padalinį sumokėti draudimo imokos, o ten sako pas mus nėra jūsų draudimo. Rodau dokumentus, ji skambina valdytojai, kuri rado draudimą, tada sumokėjau už draudimą, po to susisieke draudimo žalos nustatymo specialistas, apžiūrėjo balandžio mėn., o įvykis įvyko praeitais metais, ar bankas neturėtų atlyginti man žalos todėl, kad buvo paslėptas mano būsto draudimas? Už slėpimą turi atsakyti tas darbuotojas, kuris tuos dokumentus sąmoningai slėpė. Kur kreiptis, kad būtų atlyginta žala už 6 mėn. slėptą draudimą, to pasekoje man negaliojo draudimas laiku ir tinkamai įvertinti žalos atsiradimo ir pasekmių padarinių?

Atsiliepimas apie SEB banko vadybininkę mini
2019-04-07
Monika apie
SEB

SEB banko klientės Monikos atsiliepimas:

Norime padėkoti vadybininkei Almai Pauliukienei už jos nuostabų darbą ir pagalbą mūsų šeimai. Šauniausia banko darbuotoja kurią esame sutikę. Taip pat ir SEB bankui kuris suteikė galimybę įgyvendinti svajones. Ačiū.

Swedbank eilės mini
2018-10-17
Auśra apie
Swedbank

Į Swedbank skyrių Konstitucijos prospekte Vilniuje atėjom atsiimti pagamintos mokėjimo kortelės! Tik atsiimti! Juk tai išankstinė paslauga ji jau paruošta. Mes pralaukėm daugiau nei valandą! Ar jūs turit sąžinės tiek ilgai laikyti pensiinio amžiaus žmogų dėl kortelės atsiėmimo!!! Tai Pagrindinis skyrius Vilniuje. Informacijoje išvis atrėžė kad internetu reik naudotis

Swedbank eilės mini
2018-10-13
Beata apie
Swedbank

Ar galima blogiau aptarnauti klientus? Eilėje teko laukti pusantros valandos. Kaip galima taip tyčiotis iš klientų? Ar čia tarybiniai laikai grįžo?

Swedbank atsakymai: „nežinau” mini
2018-10-10
Ona apie
Swedbank

Labai esu nusivylusi darbuotojų bendravimu, atrodo žmonės dirba tam, kad suteiktų kuo daugiau žinių, o gauna ats. "nežinau". Pasiteiravusi apie atnaujinimą kortelės į naują, pažeriama n klausimų, o tai iš kur čia ištraukėte, kas pasidarė, nors iš kart buvo pasakytą kodėl noriu pakeisti. Banke pradėtą reikalauti iš jaunimo įmokų kodų studento paskolai, kurių 3 metai ne karto nereikėjo. Būtų normalu jei aš tik būčiau susidūręs, nežinojo visi tuo metu atėję.... Manau jog esate suinteresuoti kad liktų jūsų banke klientas tačiau tokios manieros nustumia ieškoti kitų paslaugų tiekėjo.

Luminor mini
2018-10-05
Audrone apie
Luminor

Šaunu, kad bankas dirba ir sekmadieniais, ačiū:)

Swedbank žalos atlyginimas mini
2018-10-03
Rolandas apie
Swedbank

Iš kaimyno sklypo pusės užvirto medis, apgadino tvorą. Kaimyno sklypas negyvenamas, kaimynas nežinomas. Padariau apgadinimų foto, nusiunčiau Swedbank draudimo atstovui. Pasamdžiau įmonę, kuri pašalino medį, sutvarkė tvorą. Sąskaitą draudimas apmokėjo per keletą dienų. Jokių problemų..

Swedbank draudimas mini
2018-10-03
Indre apie
Swedbank

Apdraudėm su mama kelis objektus (butus) ir viename jų, netrukus įvyko draudiminis įvykis (kaimynė apliejo ir visiškai sugadino mano vonios lubas, bet teko daužyt plyteles).

Kiek mano laiko, kantrybės sugadino šita bendrovė - nesuvokiama. Viskas vilkinama trečias mėnesis. Nebesuskaičiuoju kiek skambučių ir žinučių palikdavau, kad su manim susisiektų. Atrašo po savaitęs - trijų arba išvis neatrašo. Palieki į liniją skambutį, pasako konsultantas su jumis susisieks, ir neatskambina. Normalu, kad draudimo bendrovė ignoruoja ir jau trečias mėnuo sprendžia reikalą? NESIDRAUSKIT pas juos! O priteista suma tiesiog juokinga - 100 eu už visiškai sugadintą vonią ir lubas, kaimynai is viršaus apliejo. Nors kvadratų vonios nedaug, plytelių nepriskaičiavo išvis, kurias avarinė išdaužė keičiant vamzdžius (mat dalis buvo išdaužyta prieš apsidraudus, kai vienas vamzdis keistas, bet dar daugiau išdaužė jau apsidraudus, tai nusprendė, kad nesiskaito). Visiškai reik iškapot lubas dabar, nes sulietos ir susmego, išsibangavo ir dėt naują gipsą. Lubas priskaičiavo....100 eu naujos lubos! Jūs man pasakykit ką šiais laikais galima už 100 eurų padaryt? Normalum, kai turi prašinėt, kad kas teiktųsi susisiekti?

Pagailėkit, žmonės, savo nervų ir, jei norit, kad kas padėtų atsitikus nelaimei, tai ne šitas draudimas. Kompetencijos ir operatyvumo nulis iš darbuotojų, vilkina ir ieško priežasčių nesumokėt.

SEB bankomatai mini
2018-10-01
Albertas apie
SEB

Trakuose įrengti 2 SEB bankomatai, tačiau juose nėra funkcijos "Pinigų įnešimas". Įnešti grynus pinigus į sąskaitą tenka vykti į Vilnių. Abu bankomatai pasenusių modelių, tikiuosi, kad Jūsų garbės reikalas būtų įrengti bankomatą atliekantį visas funkcijas.

Swedbank kortelė užsienyje mini
2018-09-30
Julija Lisetska apie
Swedbank

Esu dabar Prancūzijoje, turiu kortelę Swedbank debit mastercard, neįmanoma nupirkt bilieto internetu į Lietuvą. Skambinau, rašiau, rezultatas 0. Bande visi įvest esamus kodus kol galų gale nupirko savo prancuziskom kortelėm.. Sekmadienį 31 rugsėjo reikėjo važiuot autobusu į orouostą, pirkt bilietą internetu vėl nesamonė, išmeta jūsų id kodas….ir asmens kodas ….skambinu numeriu į Vilnių atsakymas…. padedam užblokuotom kortelėms ir draudimams.. skambinkit pirmadienį…. aišku pirmadienį aš jau būsiu Lietuvoj, o kaip iki orouosto Paryžiuj davažiuot gal paaiškinsit?

Vasarą pakeičiau kortelę, prašiau, kad man būtina viską pirkt ir važiuot į užsienį, dažnai būnu, taip mes duosim kortelę kad būtų patogu... Dabar tiesiog nežinau kur dėtis iš šito patogumo.

 mini
2018-09-26
Erika apie
SEB

Norim padėkoti SEB banko vadybininkei poniai Zitai Tolpeznikienei už profesionalų aptarnavimą, už pastangas, žmogiškumą, už išsamią informaciją, ponia Zita puikiai išmano savo darbą, bei atsizvelgia į klientą. Ačiū Gintautas ir Erika

 mini
2018-09-14
Klientas apie
Swedbank

Neseniai grįžau iš užsienio. Gavau ketvirtą atlygynimą ir kažkodėl negaliu paimt iš SWEDBANKO paskolos. Iš kur Lietuvoje atsirado nesamoningas įstatymas, kad paskolą gali paimt tik išdirbęs pusę metų? Kam tada yra padarytas bandomasis laikotarpis žmogui trys mėnesiai? Juk žmogus gali išdirbt dešimt metų ir gali atsitikt belenkas ir gali likt be darbo. Man nesuprantamas tas tiesiog debiliškas įstatymas. Juk žmogus ima tą paskolą ir taip ir taip turi padengt tą skolą, tai kam dar bankai tyčiojasi iš žmonių? Daug kartų ėmiau iš Swedbanko paskolą ir niekada problemų nebuvo, visuomet atiduodavau greičiau negu reikėjo, o dabar tokios nesamonės. Labai nepatenkintas esu tokiom nesamonėmis. Kuo toliau tuo gerėja Lietuvoj gyvenimas.

Swedbank mini
2018-09-13
Tadas apie
Swedbank

Vakar buvau Swedbank dėl paskolos, tai dar niekada gyvenime neteko taip nemaloniai pasijusti klientų aptarnavime. Norėjau būsto paskolos 45k, gal jiem ir maža suma, gal jie ir didžiausi bei "geriausi" rinkoje, bet kaip pats dirbantis klientų aptarnavimo sferoje niekada taip nekalbėčiau su bet kokiu klientu. Galima gražiai atsiprašyti, kad tokių nesuteikia ir išlydėti. O dabar pasijutau "ko tu čia nori" "valink iš čia greičiau" ir lyg koks "bomžas" atėjęs skolintis pinigų. Niekada nerašau skundų dėl aptarnavimo, bet šį kartą sukėlė tokias blogas emocijas, kad norėjosi kažkur išsipasakoti.

Šiaulių bankas mini
2018-09-07
Sonata apie
Šiaulių

Jūsų banko inernetinis puslapis yra tragiškas, internetinė banininkystė dar tragiškesnė. Nejau negalit pasimokyti iš kt. bankų? Ir kaip pristato savo internetinį puslapį!

Puslapiai: 1234567... 25
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų