Atsiliepimai ir skundai apie SEB banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie SEB banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. SEB bankas yra vienas didžiausių Lietuvoje pagal klientų skaičių, tad natūralu, kad kokybė aktuali ir svarbi daugeliui klientų. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius SEB darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie SEB banko veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

Atsiliepimas apie SEB banko vadybininkę mini
2019-04-07
Monika apie
SEB

SEB banko klientės Monikos atsiliepimas:

Norime padėkoti vadybininkei Almai Pauliukienei už jos nuostabų darbą ir pagalbą mūsų šeimai. Šauniausia banko darbuotoja kurią esame sutikę. Taip pat ir SEB bankui kuris suteikė galimybę įgyvendinti svajones. Ačiū.

SEB bankomatai mini
2018-10-01
Albertas apie
SEB

Trakuose įrengti 2 SEB bankomatai, tačiau juose nėra funkcijos "Pinigų įnešimas". Įnešti grynus pinigus į sąskaitą tenka vykti į Vilnių. Abu bankomatai pasenusių modelių, tikiuosi, kad Jūsų garbės reikalas būtų įrengti bankomatą atliekantį visas funkcijas.

 mini
2018-09-26
Erika apie
SEB

Norim padėkoti SEB banko vadybininkei poniai Zitai Tolpeznikienei už profesionalų aptarnavimą, už pastangas, žmogiškumą, už išsamią informaciją, ponia Zita puikiai išmano savo darbą, bei atsizvelgia į klientą. Ačiū Gintautas ir Erika

SEB mini
2018-08-16
Oksana apie
SEB

Sveiki, Nemuno g. 3 SEB, super aptarnavimas. Dėmesys, išklausymas, problemų sprendimas. Ypatingai Monika. Ačiū ir rekomenduoju!

SEB mini
2018-06-21
valdas apie
SEB

Kaip dirbančiam žmogui nueiti į banką?

SEB mini
2018-06-19
Saulius apie
SEB

Ar galima išvis prisiskambint skubiu klausimu??? Skambinu nuo pirmadienio kelis kartus per diena,šiandien trečiadienis,atsiliepia tik autoatsakiklis, kur vadybininkai??Žiauriai blogas aptarnavimas!!!

SEB mini
2018-06-13
Daiva apie
SEB

Prieš kelias dienas ir dar šiandien tikrai buvau itin maloniai nustebinta - taip mandagiai, dalykiškai ir tuo pačiu simpatškai niekur nebuvau aptarnaujama. Noriu padėkoti SEB Verkių skyriaus asmeninei vadybininkei gerb. Albinai Šaučiūnaitei, kuri net nėra mano vadybininkė, bet pavaduoja šiuo metu atostogaujančią manąją, už profesionalų aptarnavimą. Šiais mankurtų, beprotiško lėkimo ir stresų laikais, tai taip reta, todėl ir pritrenkia (gerąja prasme). Operatyviai ir labai maloniai atsakyta į visus mano užduotus klausimus, ko gero, net ir kvailokus. Daugiau tokių darbuotojų ir į SEB banką pereis kitų bankų klientai. Sėkmės svarbiuose žmonėms darbuose.

SEB mini
2018-05-29
apie
SEB

Kelkite darbuotojų bendravimo kvalifikaciją. Šiuo metu didžiausia problema

SEB mini
2018-05-16
Laima Kulvietienė apie
SEB

Jau daugiau kaip prieš pora savaičių telefonu iš namų kreipiausi jūsų tel. 3702682800 dėl mano kreditinės pasibaigusio galiojimo laiko pratęsimo. Jūsų darbuotoja maloniai man paaiškino , jog man kortelės į banko skyrių nebūtina ateiti , nes ji bus persiųsta mano adresu į namus . Iki šiol kortelės nesulaukiau. Į kortelės sąskaitą ateina ir mano gaunama pensija , todėl man ji tikrai labai svarbi. Prisiskambinti į banką nepavyksta , todėl prašau man pranešti , ar man dar laukti kortelės paštu , ar pačiai atvykti į banko skyrių. Pagarbiai , Laima Kulvietienė

2018-05-16
Nerijus Ricardas Ziedas apie
SEB

Ne galiu susisiekti su seb utenos filialu tiesiogai, o vilniaus telefonas visad uzimtas. Praradau kodų generatoriu ir negaliu prieiti prie savo saskaitos Mano adresas: 90766 Fuerth, Bodenbacher Str. 26. Vokietija.

2018-05-11
Aušra apie
SEB

Sveiki, ar pas jus grynina grynais pinigais?

2018-05-09
Diana apie
SEB

Banko konsultantė Greta, kurios nr 37061652971 ne kartą skambino dėl susitikimo. Pagaliau suderinus datą ir laiką (05.09 15:30), nuvykau nurodytu adresu ( Nemuno g 3, Kaunas). Deja, minėtoji konsultantė i susitikimą nesiteikė ateiti, banke dirbusiai info centro darbuotojai i skambučius neatsakė. Pagarbos klientui nerasta... Laiką atsakingai planuotis reiktų išmokti...

2018-05-05
Mindaugas apie
SEB

Galetu dirbti is sestadieni bent iki 14h klaipedoje esantis banko skyrius

2018-04-16
Grazina apie
SEB

Laba diena. Siandien, tai yra balandzio 26d, Siauliu SEB banke pralaukiau 2val. Reikejo, kad atsisviestu draudimo sutarti, bet ir tai nepavyko. Kiekvienam laikas yra brangus. Ar nebutu galima ispresti tokios menkos problemos, kad tokius klientus aptarnautu vadybininkas, ar butu tiesiog atskiras langelis.

2018-04-12
Vytautas Broniukaitis apie
SEB

Reikia pervesti pinigus nuo MasterCard uz prekes i ebay, keleta prekiu pavedimus prieme, o uz dvi prekes pevedimu nepriima ir ateina anglu kalba tekstas:"Mes negalime apdoroti jūsų mokėjimo. Pasirinkite kitą mokėjimo metodą arba patikrinkite mokėjimo informaciją."Visi veksmai buvo atliekami tokie patys.

2018-04-10
apie
SEB

Esu labai nusivylusi banko aptarnavimu telefonu. Nuo pačio ryto skambinu į aptarnavimo centrą, niekas nesiteikia atsiliepti. Švaistomi mano pinigai, kai paskambinus liepiama prisijungti prie kodų kortelės, jau praeina kelios minutės, tada pasakoma, kad visi vadybininkai yra užimti. Užsisakius vadybininko perskambinimo paslaugą, ją gaunu, žinoma, tačiau atsiliepus vėl pasakoma, kad visi vadybininkai yra užimti ir skambinti kitą dieną. Dabar yr 8 valanda vakaro, o dar dabar neteko pasikalbėti su vadybininku dėl problemos, kurią išspręsti privalau skubiai, bet į patį banką nueiti galimybės neturiu. Atsisakysiu šio banko paslaugų iškart tada, kai galėsiu.

2018-03-26
Jolanta apie
SEB

Nepatogus bankas vien jau tuo, kad nėra bankomatų, nei ofisų prekybos centruose, susidarius problemai turi važiuoti į banką, o banko vieta nėra palanki privažiuoti, atvykus į banką turi sugaišti mažiausiai valandą laiko,vien tam, kad atsiblokuoti banko sąskaitą, konkurentai dirba tikrai paslaugiau, atsižvelgia į savo klientus, jau kelintą kartą svarstau galimybę keisti kitą banką.

2018-03-19
Zigmas Burksaitis apie
SEB

Labas Aš nusiunčiau į Lietuva mano pusesėrems 2X$250.00 Money Order Pinigines Perlaidas. Aš Pinigines Perlaidas nupirkau ir sumokėjau Kanados TD Trust banke. Mano puseserė turi Swedbank Šakių miesto skyriui sąskaitą. Ką mano puseserės turi daryti ir kaip iškeisti į valiuta. Lauksiu atsakymo. Su pagarba. Zigmas Burksaitis

2018-02-15
Aušra apie
SEB

Laba diena, sakykit ar išgryninat pinigus iš sąskaitos?

2018-02-12
Nerijus apie
SEB

Sveiki, noreciau paklausti jei vakar man siunte pinigus is airijos greitu pervedimu. kada gausiu pinigelius y saskaita?

Puslapiai: 1234567
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų