Atsiliepimai ir skundai apie SEB banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie SEB banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. SEB bankas yra vienas didžiausių Lietuvoje pagal klientų skaičių, tad natūralu, kad kokybė aktuali ir svarbi daugeliui klientų. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius SEB darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie SEB banko veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

SEB mini
2017-06-15
Karolis apie
SEB

Nesamonė yra SEB bankas, pinigų nusiimt negali, kokio velnio jo ten iš viso tada reikia, ne visi su kortelėm gali nusiimt. Reikia ir pinigų issikeist, o čia varyk į kitą miesto galą.

SEB mini
2017-05-23
Marijona apie
SEB

Laba diena, Buvo labai patogu naudotis šio padalinio paslaugomis, o kur jis perkeltas dabar?

 mini
2017-03-22
Indrė apie
SEB

Lana diena. Vakar buvo isimta is mano saskaitos 200e seb bankomate. Pinigelius dave smulkiai 20tinemis . Tik gryzusi namo pastebejau, kad bankomatas mane apgavo ir liko nuostolis 20e . Isgrynino tik 180e vietoj 200e . Kokiu numeriu gslėčiau pasiskambinti. Kad pinigeliai bankomate butu perskaiciuoti ir geazinti 20e ?

SEB kortelės mini
2017-02-23
Vida Sabaliauskienė apie
SEB

SEB banko klientė Vida parašė atsiliepimą:

Laba diena, atsiprašau, kad trukdau, bet šiandien pakliuvau į tokia situaciją, kad net priešui nelinkiu. Esu sunkiai vaikščiojanti, todėl sausio mėnesį pati nuvykau atsiimti SEB banko kortelės, kad būtų viskas aiškiau. Ponia Kristina Katauskienė patikino, kad viskas tvarkoj, kodas tas pats, kortelė aktyvuota. Šiandien parduotuvėj negalėjau atsiskaityti, likau savaitei be maisto. Bandžiau bankomate išgryninti pinigėlius, bet ir ten nedavė. Ką tai reiškia?

SEB mini
2017-02-23
Giedrė apie
SEB

Laba diena, noriu padėkoti ir pasidžiaugti Jūsų darbuotojais, tokiais kaip AB SEB banko Kauno FPC Dainavos skyriaus klientų vadybininkė Laura Juškevičienė !!! Kreipiausi dėl lizingo automobiliui, nuo pat pirmojo susitikimo iki lizingo sutarties sudarymo Laura bendravo mandagiai, "šiltai" ir itin profesionaliai ! Vertinkite tokius darbuotojus :)

SEB krepšelis mini
2017-02-10
Dalia apie
SEB

SEB banko klientė Dalia parašė atsiliepimą:

Kadangi nuo vasario mėn. nauja tvarka, norėjau ir aš pasirinkti paslaugų planą. Prisijungiau prie el. bankininkystės, bandau pasirinkti tą planą, deja negaliu, man siūloma užsisakyti kortelę nors mano kortelė dar nepasibaigusi. Paskambinau į banką, ten paklausė asmens kodo ir kt. duomenų nustatyti tapatybei ir tada gavau atsakymą, kad negalėsiu pasirinkti paslaugų plano, nes sutartyje nepadėta kažkokia varnelė, todėl reikia atvykti į banką perdaryti sutartį.

Gyvenu Telšiuose, kur deja užsidarė banko padalinys, tai taip išeina, kad turiu važiuoti į kitą miestą, kad galėčiau pasirinkti tą nelemtą paslaugų planą, kitaip brangiai kainuos kiekvienas pervedimas ir pinigų įskaitymas.

Jau geriau uždarysiu sąskaitą šiame banke, jeigu ten tokios nesąmonės. Tą mano sutartis standartinė, kaip ir visų, tai manau ne man vienai tokios problemos.

Paslaugų krepšelius visuose bankuose galite palyginti Bankai.lt portale.

SEB bankomatai mini
2017-01-15
apie
SEB

SEB banko klientas parašė atsiliepimą:

Buvo bandyta nusiimti pinigus, pinigai nebuvo išduoti, o iš kortelės nuskaičiuoti. Bankomatas: Ukmergėje, IKI paduotuvėje, Vilniaus gatvėje.

SEB pinigai mini
2016-11-23
Marius apie
SEB

SEB banko klientas Marius parašė atsiliepimą:

Man situacija labai nemaloni praradau 100 eur, nusiimdamas pinigus Radviliškyje prie PC IKI. Paspaudžiau norimą sumą, tiek ir gavau tik po kelių dienų pasižiūrėjau prisijungęs prie ebankininkystės ir savo išrašuose pamačiau paimtą didesnę sumą.

Kreipiausi į banką, minėjo kad perskaičiuos, bet atsakymas buvo toks kad viskas pas juos gerai.

SEB Akropolis mini
2016-11-08
apie
SEB

SEB banko klientas yra patenkintas aptarnavimu:

Labai patenkintas Ingos Bagdonienės aptarnavimu Akropolio SEB centre. Inga aiškiai ir tiksliai atsakė į visus klausimus, buvo maloni ir draugiška, palaikė konstruktyvų santykį. Tokie darbuotojai skatina likti SEB klientu :)

SEB mini
2016-10-17
Rita apie
SEB

SEB banko klientė Rita parašė atsiliepimą:

Visiškas laiko švaistymas. Seb banke Kauno skyriuje Maironio g., 3 žmonės laukė prieš mane, bet vistiek teko palaukti gera valandą savo eilės, nors ir buvo nemažai klientų neaptarnaujančių darbuotojų. Tekusi moterškė nebuvo labai linkusi bendrauti ir paslaugi. Teko nusivilti šios dienos aptarnavimu.

SEB mini
2016-10-04
Dalia apie
SEB

SEB banko klientė Dalia parašė atsiliepimą:

Savo seną 84 metų tetą prieš savaitę nuvežiau į Jūsų banką (Savanorių pr. 349, Kaune) mokėjimo kortelės išsiėmimui. Teta sena, sunkai vaikštanti. Vakar jau pasiėmėme kortelės sutartį, banko sąskaitos sutartį, mokėjimo kortelę su PIN. Ačiū už tai...

Bet bėda ta, kad visi dokumentai vietoje pavardės Bieliūnaitės S. apiforminti Bieliūnienės S. Teta stipriai liko susinervavusi, kad negaus pinigėlių, kurie bus pravesti po spalio 10 d. Klausimas.... Kokia galimybė pakeisti dokumentuose, kortelėje pavardę vietoje Bieliūnienės į Bieliūnaitę, netampant po bankus vėl seno žmogaus. Pasas ir pensininko pažymėjimas tikrai buvo pateiktas Bieliūnaitės pavarde.

SEB mini
2016-09-12
Egidijus apie
SEB

Atvažiavau penktadienį 16,10 ir pabučiavau duris. Internete skelbia darbo laiką iki 17,00, ant durų iki 16,00 Sunku, kai atsiprašai iš darbo, o ten pišššš....

 mini
2016-09-09
Andrius apie
SEB

Esu nepatenkinta, kad Vilniuje Vokieciu gatveje Seb banke neveike bankomatas. Norejau inesti pinigus jau antra karta uzeinu ir neveikia. Kodel tokia petvake darosi?

SEB mini
2016-07-26
Rima apie
SEB

Kodel nesusitvarkote savo internetines svetaines, kuri skelbia, kad bankas dirba nuo 8.30, gaisinat kitu laika. Esu labai nepatenkinta.

SEB bankomatas mini
2016-07-13
Nijolė apie
SEB

SEB banko klientė Nijolė parašė atsiliepimą:

Esu labai pasipiktinusi, kad buvo apmokestinta grynųjų įnešimo bankomate į savo sąskaitą paslauga. Susimoki, kad įneštum, vėliau vėl moki, kad padarytum pavedimą iš savo sąskaitos. Padariau išvadą, nenešti pinigų į sąskaitą, su tiekėjais atsiskaityti grynais, taip net du kartus SUTAUPAU, nemoki už įnešimą ir nemoki už pavedimą! Rekomenduoju ir kitiems tai daryti!

SEB mini
2016-06-30
Giedrius apie
SEB

SEB banko klientas Giedrius parašė atsiliepimą:

Labai nemalonus aptarnavimas, tiek telefonu, tiek bendraujant gyvai. Klientų aptarnavimo mokymai tikriausiai neveiksmingi :)

SEB mini
2016-06-23
apie
SEB

SEB banko klientė parašė atsiliepimą:

SEB banko interneto svetainėje užpildžiau kredito paraišką. Ten aiškiai parašyta, kad "Išsiuntę bankui šią paraišką, per dvi darbo dienas gausite pasiūlymą.". Pasirinkau pasiūlymą gauti el. paštu. Sekančią dieną (tikrai operatyviai) sulaukiau skambučio ir buvau informuota, kad pasiūlymą galiu gauti tik atvykusi į banko skyrių. Jei informaciją teikiate tik banko skyriuose, tai kam gaišinate žmonių laiką siūlydami pildyti anketas?

SEB Laisvės al. mini
2016-06-21
Karina apie
SEB

SEB banko klientė Karina parašė atsiliepimą:

Kaune, Laisvės al. SEB padalinyje, mūsų laukė susitikimas dėl būsto paskolos, pirmai konsultacijai. Dar telefonu pageidavę angliakalbio konsultanto, mums buvo pažadėta, kad bus. Atejus supratome, kad konsultantė ne tik nemoka angliškai ir nesugeba paaiškinti nė vieno sakinio be lietuviškų įterpinių, bet ir visiškai nebuvo užtikrinta dėl informacijos, kurią ji pati mums teikė. Buvome nemaloniai nustebinti, neinformuoti, tik prisirinkome brošiūrų ir išėjome.

SEB kortelės mini
2016-06-13
Vartotojas apie
SEB

SEB banko klientas Svajūnas parašė atsiliepimą apie nekokybišką banko paslaugą:

Nesiųskite SEB banko kortelės paštu. Negausite. Iš 2 siuntimų per 3 metus negavau nei vieno. Teko užsakyti iš naujo. Žmonai tas pats. Dėl banko kaltės, kortelę gavo spalio mėn., nors užsakymas buvo gegužę.

SEB DNB bankomatai mini
2016-06-09
Vilma apie
SEB

DNB banko klientė Vilma parašė atsiliepimą apie iš SEB bankomato nusiimtus pinigus:

80 eur gryninimas vyko SEB bankomate Vytauto 67, Garliavoje prie IKI parduotuvės balandžio 7d. Kitą dieną apsižiūrėjau, kad iš sąskaitos dingo 100 eur. Nuskaičiavo, kad gryninau 180 e. Vienu žodžiu nušvilpė 100e. Skundų prirašiau. Abu bankai vienas nuo kito stumia mano problemą. Pinigų negrąžina. Ne SEB klientė, todėl jie nieko nemato, o DNB per mažai klausimų pateikia ir t.t. Arba pakartoja nuvalkiotą citatą: "BALANDŽIO 7 D. BANKOMATE PERTEKLAIUS NERASTA".

Esu DNB klientė. Padėkite prašau, nes kitą kartą 1000 eurų pavogs. O yra žmonių kurie neseka sąskaitoje likučių. Mano kolegai minėtas bankomatas 100 e taip pat pradangino. ATSARGIAI, NAUJOS AFEROS BANKŲ. STAMBIOS SUMOS DINGSTA Iš SĄSKAITŲ, GRYNINANT BANKOMATUOSE PINIGUS.

Mano draugei įnešant 2500 eurų SEB bankomate Aleksoto sk. prarijo pinigus ir parodė bankomatas kad ji jų neįnešė į savo sąskaitą. Tai gerai kad pačiame banke bankomatas, tai įrodė. Dar laukiu, bet kreipsiuosi į policiją, televizija jau dabar prašo kontaktų, tačiau dabar laukiu savo 100 eurų, kuriuos SEB su DNB pavogė įžūliai.

Puslapiai: 1234567
3 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų