SEB aptarnavimas

SEB aptarnavimas. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „SEB aptarnavimas“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

2017-12-19
apie
SEB

Nemalonus vadybininkų aptarnavimas SEB banke.

2017-12-04
apie
SEB

Aptarnauja labai greitai

SEB mini
2017-07-12
Alfonsas apie
SEB

SEB banko klientas Alfonsas parašė atsiliepimą:

Šiandiena SEB banke esančiame H. Manto gatvėje Klaipėda teko labai ilgai laukti kol aptarnaus. Gavus taloną ir pralaukus 45 minutes eilė šios grupės numeriams per 20 žmonių buvo atleista tik 2 žmonės. Gal šio banko padalinio vadovai mano, kad žmonės pas juos eina pasėdėti ar poilsiauti. Kodėl netaupomas atėjusių žmonių laikas. Nejau bako vadovybė mano, kad jie vieni dirba, o kiti ne. Aš puikiai žinau, kad Jūs skambinsite ar rašysite apie savo problemas, atsiprašinėsite. Būčiau labai dėkingas jei man nei rašysite, nei atsiprašinėsite, o imsite veiksmų pagerinti klientų aptarnavimą ir gerbsite pas Jus ateinančius žmones.

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų