SEB eilės

SEB eilės. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „SEB eilės“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

SEB mini
2017-08-17
Vaidas apie
SEB

SEB banko klientas Vaidas parašė atsiliepimą:

Eilės didžiausios, nemažėja. Tokiam SEB klientų krūviui trūksta operatorių. O jų šiandien mano suskaiciavimu tik 6. Pusė iš jų neišku kur vaikšto.

SEB mini
2017-07-12
Alfonsas apie
SEB

SEB banko klientas Alfonsas parašė atsiliepimą:

Šiandiena SEB banke esančiame H. Manto gatvėje Klaipėda teko labai ilgai laukti kol aptarnaus. Gavus taloną ir pralaukus 45 minutes eilė šios grupės numeriams per 20 žmonių buvo atleista tik 2 žmonės. Gal šio banko padalinio vadovai mano, kad žmonės pas juos eina pasėdėti ar poilsiauti. Kodėl netaupomas atėjusių žmonių laikas. Nejau bako vadovybė mano, kad jie vieni dirba, o kiti ne. Aš puikiai žinau, kad Jūs skambinsite ar rašysite apie savo problemas, atsiprašinėsite. Būčiau labai dėkingas jei man nei rašysite, nei atsiprašinėsite, o imsite veiksmų pagerinti klientų aptarnavimą ir gerbsite pas Jus ateinančius žmones.

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų