Atsiliepimai ir skundai apie SEB banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie SEB banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. SEB bankas yra vienas didžiausių Lietuvoje pagal klientų skaičių, tad natūralu, kad kokybė aktuali ir svarbi daugeliui klientų. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius SEB darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie SEB banko veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

2018-01-25
Roma apie
SEB

Geras aptarnavimas. Visada su šypsenom darbuotojos. Linkiu visada išlikti gerai aptarnaujančiu banku. Ačiū.

2018-01-04
Berghofas apie
SEB

Kodėl bankas nedirba bent jau šeštadieniais? Kaip žmogui tvarkytis banko reikalus jei jis dirba nuo pirmadienio iki penktadienio o bankas nedirba savaitgalį? Visuose kituose miestuose bankai dirba normaliai t.y. darbo dienomis nuo 8 iki 5 , o čia net normaliomis darbo dienomis dirba nuo 8:30

2017-12-19
apie
SEB

Nemalonus vadybininkų aptarnavimas SEB banke.

2017-12-19
Elena Kapralova apie
SEB

Sveiki! As maskviete. Busiu Klaipedoje 2018.01.02-2018.01.08 tik savaitei. Noriu uzdaryti buto (Dragunu, 12-33) kredita. Kas is specialistu Taikos prospekte Klaipedoje dirba dabar su mano kreditu? Kokiu zingsniu as turiu daryti pirmiausia viska apmoketi? Prasom parasyti banko darbotojos (jo) telefono numeri . Galbut jie (jis) parasys man i mano e-mail Su pagarba, Elena Kapralova

2017-12-04
asta apie
SEB

norejau, paklausti, ar pas jus skyriuje, galima atsidaryti naujai saskaita?

2017-12-04
apie
SEB

Aptarnauja labai greitai

2017-11-24
Zivile apie
SEB

Santakos skyriuje dirbantis konsultantas Vilius nekompetentingas savo darbui. Gaistamas laikas ir pinigai.

2017-11-15
Ruta apie
SEB

SEB banke pateikiau su vyru buto pirkimui visus reikiamus dokumentus: buto vertinima ir visa kita. Uzpildeme prasymus ir laukėme darbuotojos skambucio. Po sesiu dienu nesulauke skambucio, paskambinome patys. Darbuotojos atsakymas buvo toks,kad neva mums buvo skambinta, taciau mes neatsiliepeme, o salygas jau zinanti nuo vakar, taciau ju negalinti atskleisti, kol negaus is musu siokiu tokiu detalių tikslinimo. Patikslinom to, ko klause ir vel laukiame skambucio ir laisko i el.pasta, kadangi prasyme nurodeme, siulyma pateikti el.pastu. Nesumelavus jau turbut po paskutinio pokalbio praejo dvi savaites, taciau nei skambucio nei laisko is banko :( Visa laime, kad prasymus pildem i du bankus, ir neturedami pasirinkimo teko pasirinkti ta vieninteli.

2017-11-13
Tadas Bučys apie
SEB

Ši žinutė banko tinklapyje gerai atspindi SEB banko požiūrį į klientus: "Klaipėdos SEB finansinių paslaugų centras (mažiausiai klientų lankosi 9.00–10.30 val. ir 15.30–16.30 val.)." Suprask: ne bankas pritaiko savo darbo laiką, kad būtų patogu klientams, bet klientai turi ateiti banko nurodytu laiku... Anksčiau buvo vienas banko skyrius, dirbantis ir šeštadienį. Dabar galimybė susitvarkyti finansinius reikalus ne darbo metu visiškai panaikinta.

2017-11-02
Algimantas Tamulionis, 34301100075 apie
SEB

Š.m.rugsėjo mėnesį Antanina Šarkienė ir aš Algimantas Tamulionis kreipėmės į Investicijas (akcijas) tvarkančius atsakingus darbuotojus štai tokiu klausimu: Pateikti Šarkienės, kaip Onos Kerienės (Arūno Kero) turto administratorės, dokumentai ir buvo paprašyta išsiaiškinti galimybę perduoti Onos Kerienės turėtas Lietuvos energijos (dabar Lietuvos energijos gamyba) - LNR 435 vnt ir AB TEO LT (dabar Telia) - TEL 1304 vnt. akcijas. Kaip buvo paaiškinta, Onos Kerienės akcijas reikia pirmiausiai pervesti administratorei Antaninai Šarkienei, o tik po to jos sutarimu būtų galima pervesti Algimantui Tamulioniui (esu sesers Onos Kerienės brolis, tačiau, nors ir būdamas pirmos eilės paveldėtoju, nusprendžiau jos turto reikalus perleisti jos giminaitei, nes gyvenu Kaune, aiškumo dėlei visa teisinė ir teisminė informacija dėl sesers palikimo, SEB bankui buvo pateikta). Buvo pasakyta, kad bus atliktas tikrinimas ir sprendimas bus pateiktas Antaninai Šarkienei. Iki šios dienos, nei ji, nei aš jokios informacijos neturime, prašau atsakymo. Pagarbiai Algimantas Tamulionis

2017-10-23
Vida Kozinecienė apie
SEB

SEB Tauragės skyriuje 2017-10-23 10.45 mane aptarnavo darbuotoja Stumbrienė. Ji ne tik maloniai,su šypsena bendravo, bet ir pasiūlė geriausią išeitį iš susidariusios nemalonios situacijos. Viskas buvo atlikta greitai, dalykiškai, tinkamai. Turiu pridurti, kad jau nebe pirmą kartą tenka kreiptis į ją, būtent šita darbuotoja tiesiog spinduliuoja dėmesingumu ir paslaugumu klientui. Labai norėčiau, kad vadovybė vertintų tokią gerą darbuotoją.

2017-10-04
Aleksandr Manuzov apie
SEB

Kaip galima taip dirbti? Man yra nesuprantoma. Nuvazievau i SEB banko Adresas: Naugarduko g. 55A, Vilnius 2017.09.26 buva ten givaj. Uzdariau 2 saskajtos?Paprasiau kad man butu paskajciota bendra skola ir ja sumokiejau. Saskajta LT567044000144616005 summa 16,90 EU 2017.10.04 gavau lajska kad esu skoliongas Saskajta LT347044000661612142 kad vel jems skolingas pinigu 5,73 EU Kas ten viksta ? Iki kol as ten jems skolingas busiu ir uz ka???

2017-09-30
Virginija Butkienė apie
SEB

Atėjus 29 d.,apie 15,30 val. pralaukiau gana ilgai,kad įsigyti generatorių. Sulaukus savo eilės,užėjau i 5kab.,tačiau banko darbuotoja iškart užsipuolė,kad vėluoju,bet paaiškinau,kad tikrai ne,užėjau iškart,kai tik parodė mano nr.Paprašius generatoriaus,pradėjo mane egzaminuoti ir pasakė,kad man jo nereikia ir kad labai brangu. Buvau šokiruota tokiu jos elgesiu ,pasakiau ačiū ir išėjau.Gal paaiškinsite,kam generatoriai iššduodami?Ačiū banko darbuotojai už sugadintą dieną.

SEB bankomatas mini
2017-09-07
Mindaugas apie
SEB

SEB banko klientas Mindaugas parašė atsiliepimą:

Sveiki, aukštaičių g. 4 , Panevėžyje bankomatas nepriima mano banko kortelės todėl negaliu pasinaudoti bankomatų, Tai sukelia didelių nepatogumų, nes turiu ieškoti kito bankomato esančio toliau nuo namų, kas gaišina mano brangų laiką. Tas bankomatas mane pavedė 3 kartus, pastarasis buvo šiandien 2017-09-07 apie 11 val. Pašau ištaisyti šiuos nesklandumus.

SEB bankas mini
2017-09-02
Lina apie
SEB

SEB banko klientė Lina parašė atsiliepimą:

Jau beveik 10 metų praėjo, kai tapau šio banko klientė, o prieš tai mano mama taip pat buvo jų klientė. Tačiau per paskutinius penkis metus nei vieno malonaus vizito ar skambučio su jais neturėjau. 2012 išvažiavau į Ameriką studijuoti ir nors gal 20 kartų aiškinausi kaip prisijungti prie ir naudotis banko saskaita iš JAV, tik atvažiavus užrakino kortelę. Kai paskambinau, kad atrakintų reikalavo, kad ateičiau į banko skyrių. Kai paaiškinau situaciją, "numojo" ranka ir sakė, kad nieko negali padėt, nebent kam nors įgaliojimą išrašyčiau.

Kai sugrįžau po metų i LT ir viską atsirakinau, vėl prašiau, kad galėčiau sąskaita naudotis iš JAV, nes ten studijuoju. Bandė aiškinti, kad užblokavo nes tokioj tolimoj šalyje esu, bet nu ne mano problema čia turėtų būti, kad jie negali savo sistemos išsiaiškinti. Prie viso šito kiekvienais metais man vis kortelės galiojimo laikas pasibaigdavo ir reikėdavo laukt naujos. Kai grįžau į JAV, vėl neįmanoma prisijungti. Per telefona jokios pagalbos, o grįžus ir nuėjus į banką su šlykščiausiomis išsišaipymo grimasomis su manim bendravo. Tai taip tęsiasi jau beveik penkis metus. Praeitais metais galėjau tik labai trumpai grįžt į LT, nes mokyklos darbų krūvis buvo tiesiog per didelis, o bilietai į LT irgi užbrangėjo.

Grįžus (su vėl pasibaigusia galiojimu kortele) man neleido net pažvelgt į sąskaitą be naujos kortelės (kurios reikia savaitę laukti! Visuose kituose bankuose, kuriuos turėjau atsidaryt nes SEB buvo neįmanoma naudotis, ten pat vietoje išspausdina kortelė!). Užsisakiau naują kortelę ir žinodama, kad negrįšiu du metus, paprašiau, kad išduotų ilgiau galiojančią kortelę. Gavau naują kortelę 4 val. prieš išskrendant ir norit spėt galiojimo laiką? Ne tik kad dviem metams neišdavė, bet net metams neišdavė! Pasibaigė galiojimas po 9mėn.! Kokie šūdžiai! Ir ką man dabar daryt?! Internetu prie banko prisijungti negaliu, telefonu man net negali preliminarios informacijos apie mano saskaitą MAN išduot, o grįžt tikrai negaliu dar metus!

Tikrai uždarysiu sąskaitą ir niekad nebegrįšiu.

P. S. Bandžiau susisiekti su banku per jų tarptautinį pastatą Niujorke (taip nukeliavau iki NYC bandydama atgaut savo saskaitos kontrolę). Niujorko atstovai buvo labai malonus ir nurodę kaip susisiekt su pagrindiniu atstovu Europoje kuris galėtų man padėt. Kai gavau atsakymą iš žmogaus visas laiškas buvo ne tik kad ne angliškai ar bent lietuviškai (nes sakiau, kad esu iš Lietuvos) atrašytas, bet jų kalba (Norvegiškai ar Švediškai nebežinau)! Koks pasišaipymas!

SEB mini
2017-08-17
Vaidas apie
SEB

SEB banko klientas Vaidas parašė atsiliepimą:

Eilės didžiausios, nemažėja. Tokiam SEB klientų krūviui trūksta operatorių. O jų šiandien mano suskaiciavimu tik 6. Pusė iš jų neišku kur vaikšto.

SEB mini
2017-08-14
Diana apie
SEB

SEB banko klientė Diana uždavė klausimą:

Kodėl SEB banke akropolyje negalima atlikti grynųjų pinigų operacijos?

SEB mini
2017-08-11
apie
SEB

SEB banko klientė parašė atsiliepimą:

Labai nemalonus bendravimas!

SEB mini
2017-07-12
Alfonsas apie
SEB

SEB banko klientas Alfonsas parašė atsiliepimą:

Šiandiena SEB banke esančiame H. Manto gatvėje Klaipėda teko labai ilgai laukti kol aptarnaus. Gavus taloną ir pralaukus 45 minutes eilė šios grupės numeriams per 20 žmonių buvo atleista tik 2 žmonės. Gal šio banko padalinio vadovai mano, kad žmonės pas juos eina pasėdėti ar poilsiauti. Kodėl netaupomas atėjusių žmonių laikas. Nejau bako vadovybė mano, kad jie vieni dirba, o kiti ne. Aš puikiai žinau, kad Jūs skambinsite ar rašysite apie savo problemas, atsiprašinėsite. Būčiau labai dėkingas jei man nei rašysite, nei atsiprašinėsite, o imsite veiksmų pagerinti klientų aptarnavimą ir gerbsite pas Jus ateinančius žmones.

2017-06-28
Tomas apie
SEB

Sveiki, mums baigiasi uzfiksuota sutartis kuri buvo 5riems metams Kredito Sutarties Nr. 0460718014326-65 labai norime susitikti pokalbiui ar bus pasiulytos normalios palukanos? zinoti jusu pozicija nes 2017-09-07 bus lygiai 10metu kaip mokame busto paskola

Puslapiai: 1234567
2 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų