Baisus aptarnavimas SEB banke, liūdna istorija

2017-09-02

SEB banko klientė Lina parašė atsiliepimą:

Jau beveik 10 metų praėjo, kai tapau šio banko klientė, o prieš tai mano mama taip pat buvo jų klientė. Tačiau per paskutinius penkis metus nei vieno malonaus vizito ar skambučio su jais neturėjau. 2012 išvažiavau į Ameriką studijuoti ir nors gal 20 kartų aiškinausi kaip prisijungti prie ir naudotis banko saskaita iš JAV, tik atvažiavus užrakino kortelę. Kai paskambinau, kad atrakintų reikalavo, kad ateičiau į banko skyrių. Kai paaiškinau situaciją, "numojo" ranka ir sakė, kad nieko negali padėt, nebent kam nors įgaliojimą išrašyčiau.

Kai sugrįžau po metų i LT ir viską atsirakinau, vėl prašiau, kad galėčiau sąskaita naudotis iš JAV, nes ten studijuoju. Bandė aiškinti, kad užblokavo nes tokioj tolimoj šalyje esu, bet nu ne mano problema čia turėtų būti, kad jie negali savo sistemos išsiaiškinti. Prie viso šito kiekvienais metais man vis kortelės galiojimo laikas pasibaigdavo ir reikėdavo laukt naujos. Kai grįžau į JAV, vėl neįmanoma prisijungti. Per telefona jokios pagalbos, o grįžus ir nuėjus į banką su šlykščiausiomis išsišaipymo grimasomis su manim bendravo. Tai taip tęsiasi jau beveik penkis metus. Praeitais metais galėjau tik labai trumpai grįžt į LT, nes mokyklos darbų krūvis buvo tiesiog per didelis, o bilietai į LT irgi užbrangėjo.

Grįžus (su vėl pasibaigusia galiojimu kortele) man neleido net pažvelgt į sąskaitą be naujos kortelės (kurios reikia savaitę laukti! Visuose kituose bankuose, kuriuos turėjau atsidaryt nes SEB buvo neįmanoma naudotis, ten pat vietoje išspausdina kortelė!). Užsisakiau naują kortelę ir žinodama, kad negrįšiu du metus, paprašiau, kad išduotų ilgiau galiojančią kortelę. Gavau naują kortelę 4 val. prieš išskrendant ir norit spėt galiojimo laiką? Ne tik kad dviem metams neišdavė, bet net metams neišdavė! Pasibaigė galiojimas po 9mėn.! Kokie šūdžiai! Ir ką man dabar daryt?! Internetu prie banko prisijungti negaliu, telefonu man net negali preliminarios informacijos apie mano saskaitą MAN išduot, o grįžt tikrai negaliu dar metus!

Tikrai uždarysiu sąskaitą ir niekad nebegrįšiu.

P. S. Bandžiau susisiekti su banku per jų tarptautinį pastatą Niujorke (taip nukeliavau iki NYC bandydama atgaut savo saskaitos kontrolę). Niujorko atstovai buvo labai malonus ir nurodę kaip susisiekt su pagrindiniu atstovu Europoje kuris galėtų man padėt. Kai gavau atsakymą iš žmogaus visas laiškas buvo ne tik kad ne angliškai ar bent lietuviškai (nes sakiau, kad esu iš Lietuvos) atrašytas, bet jų kalba (Norvegiškai ar Švediškai nebežinau)! Koks pasišaipymas!

SEB bankas
SEB bankas

Lina (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
atsilupes
Prieš 3 metus

gal ir gerai, kad toki kaip TU isvaziuoja. Bet matyt mamytes sestadienio ryto blynai vistiek traukia pargrizt. Issiblaivyk ir tvarkingai suformuluok problema. Be SEB tau Lietuvoj ar toj pacioj JAV , banku maza?

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų