SEB banko Vilniaus finansinių paslaugų centrui - dėl akcijų pervedimo Antaninai Šarkienei

2017-11-02

Š.m.rugsėjo mėnesį Antanina Šarkienė ir aš Algimantas Tamulionis kreipėmės į Investicijas (akcijas) tvarkančius atsakingus darbuotojus štai tokiu klausimu: Pateikti Šarkienės, kaip Onos Kerienės (Arūno Kero) turto administratorės, dokumentai ir buvo paprašyta išsiaiškinti galimybę perduoti Onos Kerienės turėtas Lietuvos energijos (dabar Lietuvos energijos gamyba) - LNR 435 vnt ir AB TEO LT (dabar Telia) - TEL 1304 vnt. akcijas. Kaip buvo paaiškinta, Onos Kerienės akcijas reikia pirmiausiai pervesti administratorei Antaninai Šarkienei, o tik po to jos sutarimu būtų galima pervesti Algimantui Tamulioniui (esu sesers Onos Kerienės brolis, tačiau, nors ir būdamas pirmos eilės paveldėtoju, nusprendžiau jos turto reikalus perleisti jos giminaitei, nes gyvenu Kaune, aiškumo dėlei visa teisinė ir teisminė informacija dėl sesers palikimo, SEB bankui buvo pateikta). Buvo pasakyta, kad bus atliktas tikrinimas ir sprendimas bus pateiktas Antaninai Šarkienei. Iki šios dienos, nei ji, nei aš jokios informacijos neturime, prašau atsakymo. Pagarbiai Algimantas Tamulionis


Algimantas Tamulionis, 34301100075 (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų